Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu.... 16:13, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu.... 16:12, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
2012 cd
Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu.... 16:11, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Aby zakońćzyć dobrze rok przedstawiam histrię rabaty kwadratowej. Pozwolicie, że pozostawię bez komentarza, co się na niej działo... było na niej wszystko .... wiosną kolejne zmiany, bedzie jeszcze mocniej trawkowo

2011


2012


Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 15:56, 31 gru 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Ogród tworzony z pasją 15:54, 31 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
mogłaby skonczyć się już zima, brakuje mi lata i wszystkich kolorów w ogrodzie



Ogrodnik Mimo Woli cd 15:23, 31 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
mira napisał(a)



BIENENWEIDE ROT® (TANTAU, 2013) to chyba ta z róż okrywowych - to jest jedna sadzonka? taka podobna



Niestety nawet koło tej nie leżała. Kwiaty moja ma pełne i wielkość 3-4 cm, a BIENENWEIDE ROT kwiaty ma 5-6 cm i co najwyżej płatki w dwóch rzędach. Moje wszystkie są pełne. I w każdym tłoczeniu.
Dla porównania dwie.

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 15:13, 31 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
A po nartach - byczenie i dzika zabawa w śniegu


I tyle, czas odpocząć przed nocką
Ogród wśród pól i wiatrów 15:07, 31 gru 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Jakoś zimową porą nie mam weny do pisania, ale ogrodowiskowe ogrody systematycznie przeglądam, szukając inspiracji. Zostawiam kilka zimowych zdjęć, wraz z najlepszymi życzeniami noworocznymi dla wszystkich Ogrodników

Na zdjęciach tradycyjnie - hortensje z bukszpanami i trawami, rozmnożone przeze mnie kostrzewy (z 5-ciu chyba ze 30 szt), fajnie wyglądają w śniegu, takie misiowate, kulki z trawami i inne drobiazgi.







Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 15:05, 31 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ja z Młodą zaczęłyśmy na małej górce, ona pierwszy raz bez trenera i huuuuura! Moze juz jeździć sama, co prawda styl na wariata ale sie trzyma!


Tu też rano ludzi nie było

Jazda na wariata ale bez uszczerbku na zdrowiu
Ogrodowy spektakl trwa ... 15:02, 31 gru 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Już za parę godzin wchodzimy w kolejny rok

zatem życzę wszystkim

aby zdrowie do łaopaty dopisywało, deszczu nie brakowało,
szkodniki wyniosły się hen, kasy na nowości starczało,
nowych realizacji przybyło i na leżakach się pobyczyło
spotkania się udawały a ogrody w Mai pokazywali

Mira

ps.
w przyszłym roku odpowiem obficie na miłe wpisy

a teraz rozstawiam już stół a szampan w lodówce jeszcze czeka




Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 15:00, 31 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
A teraz z innej bajki - u Małej widziałam że na nartach szusuje, pozazdrościłam, potupałam i rodzine na stok wygnałam
Było fantastycznie, słońce, lekki mrozik, sporo sniegu, gorzej tylko z ludźmi - ale my jeździmy rano - wtedy są puchy a o 12-13 trzeba wiać bo gęsto się robi.
Cudowny poczatek Sylwestra
(Mgła z armatek jest)


Tyle jest ludzi w godz 9-11


Mój ogród pod górkę... 14:56, 31 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Spełnienia marzeń i szczęśliwego Nowego Roku!

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 14:54, 31 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Katkak napisał(a)
Kasia las już teraz wygląda imponująco. A mnie urzekło zdjęcie oczka, to gdzie odbija się w nim słońce. Fajnie, taką magiczną chwilę złapałaś . Cudnie masz Kasia. Jeszcze chwila i zacznę szukać drzwi do Narni . Buźka


No przynajmniej go widac, jeszcze w 2005r ledwo odstawał od ziemi
O proszę to 2005r


Znowu na wsi 14:44, 31 gru 2014


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14162
Do góry
Wszystkim odwiedzającym mój wątek życzę wszelkiej pomyślności w Nowym 2015 Roku.

Przyjazny ogród 14:43, 31 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Podszkalam sie u Ciebie z innymi. Macham.

Witaj Pod rodki zrobiłem kopczyki ze śniegu, resztę dosypało wczoraj.

Przyjazny ogród 14:36, 31 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Agania napisał(a)
Podpatruję, chłonę, ale ja też nie wiem, skąd te podkładki brać

Mam adres w pracy, po nowym roku podam. Może też zamówię niektóre podkładki jak będę brał graby na żywopłot, wówczas się podzielę .

Córa czerpała dziś pomysły z internetu, no i dzięki temu mamy mamy miseczki z pomarańczy zalane słoniną z nasionami słonecznika, praktyczne i ozdobne. Ptaki tez zadowolone.


Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 14:28, 31 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
koniec Starego Roku i początek Nowego
a więc najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich zwariowanych ogrodników
spełniana marzeń i realizowania najwspanialszych ogrodów
wszystkiego dobrego !!!!
życzy Skula !

Szmaragdowy Zakątek 14:26, 31 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry

Wszystkim życzę fantastycznego Sylwestra i rewelacyjnego Nowego Roku. Przywitajcie 2015 Rok w szampańskim nastroju, aby był wspaniały i przyniósł Wam wszystko to co najpiękniejsze, aby pozbawiony był przykrości, a składał się jedynie z sukcesów oraz szczęśliwych chwil.
Moja codzienność - ogród Oli 14:25, 31 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Do góry
leon60 napisał(a)


Wczoraj przed godziną 23 było -16 , aktualnie -12
brrrrrrrrr...


u mnie takoż, a jeden rododendron u mnie daje radę do minus 22, potem zgon, drżę o niego ...
Pomysł na ogród 14:24, 31 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
koniec Starego Roku i początek Nowego
a więc najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich zwariowanych ogrodników
spełniana marzeń i realizowania najwspanialszych ogrodów
wszystkiego dobrego !!!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies