Ogród prawie romantyczny
20:25, 30 lis 2014
Powinno byc dobrze ,ważne zeby spadł śnieg bo on dobrze chroni przed mrozem, niestety na pogode nie mamy wpływu. Gdybys miała gałązki świerka lub sosny to mozesz korzenie przykryc żebys spokojniej spała.
