Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

yolka 19:19, 30 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
U mnie błękicik wstawiony w stanie lotnym i ciekłym
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 19:19, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

I mroźna jak u mnie ja też mam już jej dość a ledwo się zaczęła, pozdrówka Bogdziu


Niestety brzydko się ta zima zaczeła , mróz i bardzo zimny wiatr i całkowity brak śniegu , to nie jest ładny poczatek zimy , żeby tylko cała taka nie była bo znów byłyby straty jak w2012 roku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:19, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
U mnie błękicik wstawiony w stanie lotnym i ciekłym

Zajrze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:22, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Wszystko przeczytałam. Karmnik sikorkom też już powiesiliśmy. Nadchodzi zima, ptaki się dopominają o stołówki, a krogulce i jastrzębie znów polują. Chyba jakiś inny drapieżnik wczoraj był. Muszę obejrzeć fotki. Uciekam do Muminka.


U mnie dziś kot złapał sikorkę , chodziła po ziemi , nic na to nie można poradzic ale kotów za to nie cierpię. Pewnie bedą niektórzy oburzeni moimi słowami ale jak widze taki widok to...........................Ucaluj Muminka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 19:27, 30 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko, pstrykałyśmy te fotki, jak głupie jakie. Ale za to teraz, jest na czym oko zawiesić i duszę ocieplić. A ci , co tego nie robili,teraz mają tylko widoki za oknem, albo netowe zaglądanie do innych. Ale to nie to samo. W necie oglądam, czemu nie, ale swoje, to i refleksja jakaś przyjdzie, i pomysł na przesadzenie, na zmianę koncepcji.

Na bylinówkach wiosną poszaleć można bezkarnie, a w następnym sezonie, znów w innej odsłonie zrobić.

Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 19:27, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Wpadłam do ciebie ogrzać sie troche i ptaszka zobaczyłam, Będziemy mogli więcej zobaczyc u Ciebie ptaków, zwlaszcza ucztujacych w przysmakach, które dla nich przygotowałaś, też muszę choć słoninke kupić. Miłego tygodnia i słoneczka, lekki mrozik może być, bo roslinki zaczną szaleć jak w ub. roku


Mało teraz zdjec ptakom robię, nie biegam już tak z aparatem jak kiedyś to i mniej różnych ptaków zauwazam. Te które po jedzenie przylatuja to na dziesiatą strone obfotografowane. Dziś ten kot wyprowadził mnie z równowagi , musze go pogonic bo jak sie nie będzie bał to bedzie częściej przychodził.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:28, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Bożenko jestem u Ciebie codziennie ale nie mam nic mądrego do napisania Dzisiaj zapraszamy na oszronione góry Buziaki


Byłam widziałam ale jeszcze wpadne .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:33, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Bożenko, pstrykałyśmy te fotki, jak głupie jakie. Ale za to teraz, jest na czym oko zawiesić i duszę ocieplić. A ci , co tego nie robili,teraz mają tylko widoki za oknem, albo netowe zaglądanie do innych. Ale to nie to samo. W necie oglądam, czemu nie, ale swoje, to i refleksja jakaś przyjdzie, i pomysł na przesadzenie, na zmianę koncepcji.

Na bylinówkach wiosną poszaleć można bezkarnie, a w następnym sezonie, znów w innej odsłonie zrobić.

Pozdrawiam.


Haniu w samo sedno trafiasz, jak zwykle zreszta. Swoje zawsze ciekawsze od innych. Ja też patrzę na nie pod katem zmian choc u mnie już trudno coś zmienic, ale swój kwiatuszek serce ogrzewa.Buziaczki.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 19:45, 30 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rozumiem.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Napia 19:52, 30 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bogdzia napisał(a)


Agnieszko to nie berberysy tylko azalie japońskie, lepsze od berberysów bo wiosna kwitną i nie mają kolców.Co do ludzi myslących podobnie to faktycznie tu mozna ich spotkac i to jest fajne.Pozdrówka przesyłam.


Ładne są o różnych porach roku - będę szukać dla nich miejsca. Berberysy też mi się podobają, ale one kłują a ja nie przepadam za kłującymi, chyba że chodzi o róże które bardzo lubię.
U nas od dwóch dni trzyma przymrozek - -2, -3 i ziemia już z zewnątrz zmarzła. Czytam u Ciebie, że listki rh się pozwijały od mrozu, u mnie też, czyli taka ich uroda. Za tydzień czy dwa zapowiadają u nas temperatury plusowe w dzień i w nocy, to podleję je i inne zimozielone jeszcze raz
Róża pokazana przez Anię Monteverde przepiękna też ją zapisuję
Pozdrawiam cieplutko w ten zimny wieczór
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies