Kolorowy ogród na piasku
08:51, 19 lis 2014
To ja też czekam na sedno (zdjęcia).
Bobry
?
Szkoda, ze nie da się tych roślin tak teleportować (grusze). Ale nigdy nic nie wiadomo. Jest nowy kawałek autostrady
.
Wynajdujesz Vivo zawsze ciekawe i żelazne odmiany.
EDIT: Zostawiam z mojego zbioru fotografii, pierwsza myśl, to z Twojego ogrodu (a to jest Kiftsgate) w doborowym towarzystwie:
Bobry
Szkoda, ze nie da się tych roślin tak teleportować (grusze). Ale nigdy nic nie wiadomo. Jest nowy kawałek autostrady
Wynajdujesz Vivo zawsze ciekawe i żelazne odmiany.
EDIT: Zostawiam z mojego zbioru fotografii, pierwsza myśl, to z Twojego ogrodu (a to jest Kiftsgate) w doborowym towarzystwie:
