Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kolorowy ogród na piasku 08:51, 19 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
To ja też czekam na sedno (zdjęcia).
Bobry?
Szkoda, ze nie da się tych roślin tak teleportować (grusze). Ale nigdy nic nie wiadomo. Jest nowy kawałek autostrady.

Wynajdujesz Vivo zawsze ciekawe i żelazne odmiany.
EDIT: Zostawiam z mojego zbioru fotografii, pierwsza myśl, to z Twojego ogrodu (a to jest Kiftsgate) w doborowym towarzystwie:
Ogródek Anity 08:48, 19 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
iwonadm napisał(a)
Dziękuję za wstawienie zdjecia magical, marzymi się taki w ogrodzie
podziwiam Twój żywopłot z annabelki
i róże w tym Artemis przepiękne
większość krzaczków mam 1 sezon więc nie są takie duże jak Twoje
w przyszłym roku polatam z nawozem

Nie ma za co
A anabelki sa za Magical Candle. Ten szpaler jest z limek ( wstawiam, bo nie wiem o który chodzi....)


Artemis ładnie sie rozrasta, maladny krzaczaste pokrój. Rozrośnie sie napewno
Ogrodowy spektakl trwa ... 08:46, 19 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
mira napisał(a)


Olu dzięki - a masz którąś to proszę wklej mi

dlaczego szukam różnic


otóż - kupiłam tydzień temu Hameln bo trafiłam do szkółki - więc tak na pocieszenie i jest posadzona symetrycznie do Moudry i nie mam pewności czy to dobrze będzie - a może dobrze taka różnica ehh za rok wyjdzie

pozdrawiam

Miruś moje jeszcze małe, sadzone wiosną miały trzy źdzbła na krzyż ale dobrze rokują
fot. z początku października

Buziaki
Ogródek Anity 08:45, 19 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry

Hmm... to jednak wysoka. A czy pachnie?

Zielona
Pachnie średnio mocno. Z bliska tak, z daleka nie.
Jeśli chodzi o wysokość, to 150 cm ma na koniec sezonu, w sezonie 120. Ale ma ładny krzaczaste pokrój, spójrz, tu w połowie sezonu

Połowa działki - czyli mam powoli dość 08:42, 19 lis 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Agnieszko wiesz że tak jest jak chodzisz koło tego latasz lejesz to zawsze coś się przyplącze a jak nic nie robisz to rośnie jak szalone . tak było z różą tą u mnie różową Rosła u tęściów za płotem Teściowie sprzedali a róza została zarośnięta w krzaczorach a kwitła tak pięknie To ta
Początki w Kruklandii 08:38, 19 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Dzisiaj jeszcze gorzej...




Pszczelarnia 07:51, 19 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)





I już naprawdę koniec bajki na dobranoc:




Niesamowite!!!!!

Pszczelarnia 06:15, 19 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
I zostawiam fotkę znad strumienia letniego pt. "obsadzanie skarp strumienia".



Czy to z tych olbrzymich maków?
A jarząbów jestem bardzo ciekawa
Mój jesienny ogród 04:07, 19 lis 2014


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Jadąc doc domu, wysiadłem na stacji Stary Młyn i poleciałem nad rzekę Humber , zrobić pierwszy lód na wodzie a przy okazji pokaże Wam stacje, która jest w połowie w tunelu a reszta już na moście. Zrobiłem też hotel od tyłu, będąc pod stacją. Od przodu jest bardzo ładny. Ostatnie fotki są z ulicy Bloor, pod którą jeździ metro, zrobiłem je idąc z mostu do stacji.. To by było na tyle z niedzielnego wypady do Dawntown.
Gabrysiu, na dzisiejszych fotkach, śniegu jest jeszcze więcej. Kolorów będzie jeszcze dużo. Chcę pokazać Fotki z północy i z wodospadów.
Bogdziu, dziś jeszcze ładne fotki były ale to na pewno ostatki jesieni, teraz to wysyłam i mam -6ºC, już na pewno do niedzieli wszystko obleci. Mikołajowa parada była 110, dziś usłyszałem w polskim radio w Toronto. Pozdrawiam wszystkich gorąco ze zlodowaciałego Toronto, dobrze że w domu gorąco, tak jak lubię









Mój jesienny ogród 03:53, 19 lis 2014


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry

Witajcie, no i spełniło się, rano było -8ºC w dzień -4 i do tego jeszcze silny wiatr. Jutro rano ma być -9, a pojutrze na plusie. Jeszcze dziś pokaże foty z niedzieli a później będę kontynuował wypad na wodospady. Z parku poszedłem do muzeum, w którym pracowałem, tam jest bardzo ładny teren i ładne drzewa, ostatnia fotka jest sprzed stacji St. George, z której odjechałem w stronę domu. Ta stacja jest piętrowa i jest peron, jeden pod drugim. Krzyżują się tu linie żółta i zielona.Haniu, wiewiórek jest tu plaga, w Toronto jest ich 4 rodzaje, w BC były jeszcze ziemne. Dziękuje za link.










RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 01:48, 19 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
I wspomnienie lata




RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 01:25, 19 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Fotek ogrodowych nie mam,ale żeby nie było tak całkiem nudno i bez fotek pokazę jakiego dostalam w ostatnich dniach ślicznego stroczyka


Ogródek Hanusi - kolejny sezon 00:45, 19 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
(...)

Alee co tu pisać, jak w ogrodzie nie byłam, w lesie też nie, za oknem buro i zimno.
Zostawię Wam trochę letnich wspomnień na dobranoc.




Klasyczny kształt kwiatu - piękny!
A jaka to, Haniu, odmiana? Podejrzewam, że NN A może nie?

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 00:41, 19 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Milka napisał(a)



tu są 2 cisy, poducha i poducho stożek oraz 2 jakieś złote jałowce, którym powoli formę nadaję, stożek z jasnego bukszpanu, to co łyse, wycięte do ziemi byliny

tu szerzej, z jasnotą i bylinami w sezonie jest łądnie, ale może lepiej byliny wywalić i tylko różne kolory zielone, złote i czasami jakas trawka...o hakone Albaaurea tu też rośnie
mam czas na dumanie... i czekam na podpowiedzi i pomoc


Te sosny niskie i poduchy jałowcowe muszą tu być??? Jakoś ze stożkami mi nie ten teges... jak żąłuję żę u Ciebie nei byłam.... głupio się podpowiada jak się nie zna całości. I ja już śpię.. więc mogę pisać głupoty.
Ale poduchy są ten teges jak najbardziej

Super za info o Dżadze... trzymam kciuki. Szelma z niej to szelma, ale kochana
Pszczelarnia 00:39, 19 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)





I już naprawdę koniec bajki na dobranoc:






a nie wiem które zabrać pod oczy - ciekawe bez petunii

a tą gruszą to nakręciłaś mi śrubę albo zakręciłaś mi w głowie hmmm

a i widziałam Konstancji relację - bardzo ciekawa i miło sie spacerowalo choć wirtualnie
Rododendronowy ogród II. 00:35, 19 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Bogdzia napisał(a)


Mnie sie wydaje ze najmocniej wybarwiają sie Kermesiny . Te pod oknem krótko są oświetlone słońcem wiec wybarwiają sie umiarkowanie , dużo bardziej wybarwiają sie rosnace w pełnym słońcu ale nie zrobiłam im zdjecia, moge tylko pokazac te spod okna.



a liście gubią na zimę ? a daj jak kwitną dla porównania proszę

pozdrawiam
Kolorowy ogród na piasku 00:31, 19 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
viva napisał(a)
Jeszcze jesień, wkrótce zacznę letnie wspomnienia





jak się nazywa ta trawa po prawej wyższa

Kiedyś będzie tu ogród 00:25, 19 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
toby napisał(a)
Ja zawsze zbyt dosadnie coś napiszę ale no chłop tak ma!
No wiesz, czasami babie tak trzeba żeby zeszła na ziemię.


No dobra, do mostku (a raczej jego braku) mnie przekonałeś. Do progów też. Tylko tu jest zasadnicze pytanie- czym umocnić, żeby woda nie rozmywała.
Wiem, że robi się faszynowanie. Czy można do tego użyć innych gałązek niż wierzbowe? Olcha, leszczyna, brzoza, może iglaste? Na jaką głębokość trzeba wbijać te kołki trzymające faszynę?
A może półki robić po prostu z desek?

Jesteś mistrzem podsyłania super linków. Szczególnie ten przypadł mi do gustu http://housetohome.media.ipcdigital.co.uk/96/00001152d/697c_orh550w550/Pond---Garden-Clinic---Homes--Gardens.jpg
Już widzę tą żwirową plażę, niewielki pomościk, i morze kwitnących lilii obok. ( Kurczę, ja to dopiero mam dobry wzrok)

Ogrodowy spektakl trwa ... 00:22, 19 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
O pracach ogrodowych trzeba powoli zapomnieć i teraz przestać też choć na chwilę planować

i marzyć, marzyć








Kolorowy ogród na piasku 00:21, 19 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Jeszcze jesień, wkrótce zacznę letnie wspomnienia








-
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies