Ogrodnik Mimo Woli cd
22:58, 05 mar 2013
Kasiu ja się dzielę spostrzeżeniami, które robi całe ogrodowisko... po to tu jesteśmy.
Ja robię po swojemu, ale korzystam z doświadczenia innych
Kasiu.... kierunek Rzeszów i zapraszam.. najlepiej jak ogród nabierze kolorów
A kwiatuszek piękny, u mnie nie chcą kwitnąć.. teraz przeniosłam w nowe miejsce i mają ostatnią szansę... te co nie zakwitną idą ... na kompost.... a mam ich chyba 6.... szkoda.. tyle kwiecia innego
A ja chcę wszytko mieć