Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodnik Mimo Woli cd 22:58, 05 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kindzia napisał(a)
Dochodzę do wniosku Aniu, że "jesteś lekiem na całe zło".

Oj, bardzo chciałabym Cię spotkać !!!!

Kwiatuszek? Proszę bardzo



Kasiu ja się dzielę spostrzeżeniami, które robi całe ogrodowisko... po to tu jesteśmy.
Ja robię po swojemu, ale korzystam z doświadczenia innych Mniej błędów, mniej pracy, mniej kasy i szybszy efekt
Kasiu.... kierunek Rzeszów i zapraszam.. najlepiej jak ogród nabierze kolorów
A kwiatuszek piękny, u mnie nie chcą kwitnąć.. teraz przeniosłam w nowe miejsce i mają ostatnią szansę... te co nie zakwitną idą ... na kompost.... a mam ich chyba 6.... szkoda.. tyle kwiecia innego
A ja chcę wszytko mieć
I ja podzielę się z Wami moim ogrodem... 22:56, 05 mar 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Do góry
Przetacznik napisał(a)


tak fajnie się dobrali, głosy świetne...
No i jak z tym nowym portretem? ; )


Proszę W końcu po tylu godzinach męki... uznaję za skończony Jeszcze jedno zamówienie i do czasu matury kończę... dodatkowo jeszcze wystąpiło u mnie zmęczenie materii Miejmy nadzieję, że chwilowe Światełko trochę się gdzieniegdzie poodbijało niekorzystnie

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:46, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 22:45, 05 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Tak były wsadzone w tamtym roku moje agapanty Tinkenball, zdjęcie z lipca, wcale nie za gęsto
a tak zakwitały zagęszczały się na zewnątrz wypuszczając nowe liście i tworząc nowe kępki
a jak do ziemi to tylko w donicach, żeby potem je wyjąć, bo przemarzają, tak załatwiłam białe, może u Was cieplej? pozdrawiam

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:42, 05 mar 2013

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry




No bardzo pięknie wygląda tak schludnie i w dobrej kondycji, super! Pozdrawiam
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:39, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
GorAna napisał(a)
A ja (polonistka mówiła-nie zaczyna się zdania od a),
dzisiaj zrobiłam pierwsze strzyżenie szmaragdowemu żywopłotowi i jutro też jeszcze go będę strzygła, bo trochę go jest Pozdrawiam


Brawo. grzeczna ogrodniczka Kwiatek dla Cię



"Baśniowy" Ogród 22:31, 05 mar 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Do góry
U nas słoneczko dziś ładnie świeciło, ale wiało niesamowicie w ogródku nic nie zrobiłam z wyjątkiem kilku zdjęć.
Jodła balsamiczna nana, źle wygląda, straciła dużo igieł opryskać promanalem?Nie wiem czy coś z niej będzie.




Tulipanowiec - Liriodendron 22:30, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Tulipanowiec - Liriodendron 22:30, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
I tulipanowiec po cięciu. Cały środek miał wyłamany przez burzę dwa razy. Wiele pracy nas kosztuje skierowanie go do góry, bo "uparł się" na boki



No i jako dowód stare kwiatostany. Mimo cięcia miał mnóstwo kwiatów


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:29, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:28, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Buk po cięciu



I tulipanowiec po cięciu. cały środek miał wyłamany przez burzę dwa razy. Wiele pracy nas kosztuje skierowanie go do góry, bo "uparł się" na boki



No i jako dowód stare kwiatostany. Mimo cięcia miał mnóstwo kwiatów



Tu mu brakuje środka wyłamanego






Tu odpoczywam 22:26, 05 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
O matko jak coś będzie źle to cała wina spadnie na mnie. Wiesz jak sadzic? Sadzenie jest najważniejsze więc sie dobrze przygotuj. Dziś pisałam u Sławka , mozesz poczytac.Roslinki dostałaś śliczne ale zamieściłaś złe zdjęcie azalii Gibraltar, jest o wiele ładniejsza.Moje zdjęcie też nie pokazuje dobrze jej uroku.

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:26, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A tu przed myciem ale pograbione






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:24, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Czysty ogród nie tylko bukszpanowy






Ogrodniczka na razie od strony Anuli wygląda


Brzoza w kompozycjach ogrodowych 22:15, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Monika76 napisał(a)

I jeszcze ostatnia prośba. Co będzie rosło przy brzozach w słońcu do 17.
.

To zdjęcie może tego nie oddaje ale jest tam latem naprawdę słonecznie.
Pozdrawiam


Jako towarzystwo dla brzóz polecam trawy i wrzosowisko, wrzosy, wrzośce, mogą też być hosty, żurawki i berberysy. Jednak trzeba przygotować dla nich stanowisko, aby dobrze rosły.

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/203-prosty-przepis-na-wrzosowisko

Jeszcze polecam galerię zdjęciową z mojej realizacji http://www.gardenarium.pl/realizacje/ogrod-z-wrzosowiskiem

Tu są propozycje z ogrodu z lustrem




Ogród do odświeżenia 22:15, 05 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
O żesz!!! Poddaję się!!
Wklejam Ci kwatucha
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 22:12, 05 mar 2013


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Dasiu, Aniu

Ciągle mam śnieg w ogrodzie i nic się nie dzieje. Sadzonkuję pelargonie, ogrzewam ziemię do siewu, marzę o wiosnie. Takiej z zapachami i dźwiękami. Na razie mam dobre zapowiedzi.

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:11, 05 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Obiecany kwiatuszek mój własny .

Choroby i szkodniki żywotników - tuja - Thuja 22:07, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Monika76 napisał(a)
Jeszcze jedna sprawa. Tak po zimie wyglądają moje tuje. Co im jest i jak leczyć. . Pozostałe są w miarę OK.

Pozdrawiam
Mój kawałek raju II 22:03, 05 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Ania wiesz co zglupiałam... to biało czarne to porcelanka??? Myślalam, że to jakis goździk.....

Dobrze Gosiu myślałaś to goździk Chianti a to porcelanki wczoraj wysiewałam jeszcze goździka, żeby mieć więcej i wstawiłam zdjęcie, żeby pokazać tym, którzy nie znają jak wygląda

a to porcelanki
jescze na jutro zostało trochę cebul jakiej 400
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies