Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Tu odpoczywam 21:44, 22 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry
eliza3 napisał(a)
... co Ci rośnie na tej pergoli ? Masz taras bardzo podobny do mojego, mój południowo- zachodni i słońce świeci po południu niemiłosiernie.


Elu, to dokładnie jak mój, południowo-zachodni - więc wiem co oznacza nadmiar słońca Rośnie mi dąb i klon, może kiedyś dadzą cień, kiedyś

Na tej pergoli Elu rośnie bluszcz, ale na tej bliżej ogrodu słabiej radzi sobie, za dużo słońca, ale rośnie







Kieliszki przyniosłam, nawet nie wiem czy pasują , ale tak spieszyłam się
Ogród w Holandii 21:43, 22 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Agato, posyłam do Holandii serdeczne pozdrowienia i gratulację z 500 stronki

Liliowo i kolorowo:) 21:42, 22 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Gosiniak napisał(a)
Danusiu- do Kasi na Bawarskich ścieżkach wkleiłaś takie śliczne różowe powojniki możesz napisać jakie to i czy są z nimi jakieś problemy?
Masz tyle odmian, czy masz swoje ulubione, sprawdzone?


Gosiu ten biało różowy to Snow Queen ale on jest biały a jak sie rozwija to blado różowy i nie ma z nim problemu a lubie wszystkie bo kazdy inny ,ale chyba najbardziej lubie co dostałam w prezencie od cioci ten na zdjeciu ale nie znam jego nazwy, zawsze pieknie kwitnie i ma duze kwiaty.
Tu odpoczywam 21:39, 22 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry
Urszulla napisał(a)
Chętnie przysiądę na herbatę i lecę do ogrodu pooglądać roślinki



Wracaj do stołu, grila już zrobiłam i w końcu narozmawiamy ( co to za wyraz? ) się


Rajski ogród Ani 21:37, 22 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Witam
Pozwoliłam sobie na spcer po Twoim ogrodzie, jestem dopiero na 60 str i widzę, że nie tylko imię mamy to samo, to jeszcze kochamy tak samo tulipany
Są przepiękne
Pozdrawiam pozwolę sobie jeszcze pospacerować inny razem

Gardenia 2013 21:37, 22 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A to pierwsze fotki na tle tych bukietów, Gosia Kaisog i Danusia









Tutaj z Witkiem






Rajski ogród Ani 21:36, 22 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...nie będę wzdychać...ale już nie mogę się doczekać wiosny....Aniu,te Twoje czary,mary...zaklinaj dalej,ach zaklinaj...u nas szaro,buro,słoneczka brak.
Spotkanie Gardenia 2013 21:35, 22 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Kupować to nie bardzo można było.... Danusia uprosiła Panią by sprzedała mi poidełka dla ptaszków
Kupiłam sobię też ksiązkę... ze względu na podtytuł Podobno bardzo humorystycznie opisana historia
jak to nie można kupić to co ja przywiozę bu bu bu to po co ja jadę
Tu odpoczywam 21:35, 22 lut 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Celina napisał(a)

....oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba...



[/quote
... piękne zdjęcie i cytat w moim stylu, pozdrawiam wszystkich.ewa
Spotkanie Gardenia 2013 21:32, 22 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Kupować to nie bardzo można było.... Danusia uprosiła Panią by sprzedała mi poidełka dla ptaszków
Kupiłam sobię też ksiązkę... ze względu na podtytuł Podobno bardzo humorystycznie opisana historia
Spotkanie Gardenia 2013 21:31, 22 lut 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Dla dzieci

Fajne zawieszki dające niezwykły efekt

ooo a masz namiary na takie bujaki? przydałby mi się sprężynowiec
Spotkanie Gardenia 2013 21:30, 22 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Dla dzieci

Fajne zawieszki dające niezwykły efekt
W cieniu - zacieniona 21:30, 22 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
a taki - u mnie burza kwiatów gdy inne nieszczególnie
'Purpurea Plena Elegans



Śliczny...jak się sprawdził to zapisuję w kajeciku.Dziękuję.
Gardenia 2013 21:29, 22 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Spotkanie Gardenia 2013 21:28, 22 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry


Cos dla miłośników grilowanie

Spotkanie Gardenia 2013 21:27, 22 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Były fajne pomysły na palety
Gardenia 2013 21:27, 22 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Spotkanie Gardenia 2013 21:26, 22 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Bombki przeplatały sie z królikami

Spotkanie Gardenia 2013 21:25, 22 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry


Przecudny kosz i stołeczek z metalu

Spotkanie Gardenia 2013 21:24, 22 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies