Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Działka prawie w Borach Tucholskich 12:59, 22 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Danuta był jeszcze taki ale nie doczekał
klon jawor 'Brilliantissimum

A co się z nim stało? mam takiego samego to będzie jego druga zima. U mnie bezproblemowy jak na razie, tak wygląda:

Rajski ogród Ani 12:57, 22 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Jolu nigdy nie mogę doczekać się kwitnienia sadu, chodzę wtedy między drzewami i obserwuję czy pracują pszczółki, słucham ich bzyczenia i robię fotki, najchętniej na tle błękitnego nieba

ogrodoweimpresjejolki 12:51, 22 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Witam w piątek i dorzucę też coś niebieskiego

Rajski ogród Ani 12:47, 22 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Miłego piątku wszystkim życzę
Rajski ogród Ani 12:46, 22 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Urszulla napisał(a)
wspaniale kwitnące drzewo. Już nie mogę doczekać się swoich aby uwiecznić
Hej Urszulko nawet po nocy szukasz wiosenki dla ciebie specjalnie jeszcze raz kwitnący sad pozdrawiam słonecznie, bo dziś od rana świeci u nas słoneczko a wróble strasznie hałasują



ogrodoweimpresjejolki 12:00, 22 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Celina napisał(a)
Kolor niebieski -mój!

Mój dla Ciebie

Pozdrawiam Jolu.



Odwzajemniam się Clinko clematisem, który zeszłego lata nie pokazał się już po ubiegłej zimie. Nawet nie pamiętam jego imienia... Ale przyjdą zapewne inne





ogrodoweimpresjejolki 11:57, 22 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
asc napisał(a)
Lista obecności podpisana
Praca domowa odrobiona.. irys niebieski jest


Ile nam Aniu jeszcze do tych irysów zostało??? Na szczęście po drodze mamy jeszcze inne przystanki w tym kolorze np. kamasja

Co z tym ogródeczkiem począć 11:45, 22 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
O zobaczcie mam kuleczkę z jednym pomponikiem

a może da się więcej tych pomponików zrobić ?
Co z tym ogródeczkiem począć 11:39, 22 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
O zobaczcie mam kuleczkę z jednym pomponikiem




a może da się więcej tych pomponików zrobić ?
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 11:30, 22 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Na oko rabata ma 3-4 metry głębokości. Z przodu jest ograniczona od lewej sosną a od prawej jodłą, ale tyły są szerokie (3-4 m). W sumie ta jodła mogłaby stąd pójsć, ale nie wiem gdzie. Mam jeszcze jedną niedaleko tarasu i też by się ją przydało przesadzić Brzózka jest już na rabacie, więc jedna z pęcherznic musiałaby być za nią.



Działka wkoło Lubczyka :) 11:19, 22 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Do góry
Dobry
Koniec milczenia na forum, bo potem będzie, że mi nie zależy i się nie przejmuję, a prawda jest taka, że ja cały czas, jedynie z małymi przerwami, myślę o swoim ogrodzie! Narysowałam raz jeszcze w skali 1:100 naszą działkę z naniesionym domkiem. Tak to mniej więcej wygląda-mam nadzieję, że więcej, bo rysowałam z projektu i mapki geodezyjnej

oczywiście oprócz domku to nic na niej nie ma, droga wjazdu i wejścia to też na razie zrysowana z projektu i obok ten kwadracik, to 2 miejsca parkingowe, które też powinny być na posesji!

tak więc wygląda działeczka i tu już mocno liczę na Waszą pomoc i pomysły
aha, nie byłabym sobą jak bym nie naniosła już warzywniaka-muszę go mieć, bo w warzywkach na razie pewniej się czuję niż w roślinach ozdobnych Na razie umiejscowiłam go tutaj, ale wszystko jeszcze można zmienić, kształt, wielkość (chociaż mi chyba sporo miejsca potrzeba )


Natomiast co do stylu to dużo rzeczy mi się podoba z Waszych ogrodów, może to zdjęcie też jest stąd, jakby coś to krzyczcie i usuwajcie, jeśli ktoś ma do tego prawo, ale na razie jedna fotka, żeby nie zawalać wpisu, a chyba najbardziej odzwierciedla to, jak chcę by było w moim ogrodzie


inspiracji mam oczywiście więcej, ale może to wystarczy na początek
mam nadzieję, że pomożecie mi w tej burzy mózgów, bo sama na pewno nie dam rady!
pomocy, plisssss
Nigdy nie mów nigdy 11:19, 22 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Celina napisał(a)
Co ja będę gadać po próżnicy!!

Wiadomo Kasiu!!


Wiadomo
I znowu ten kolor cudowny
Nigdy nie mów nigdy 11:16, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Co ja będę gadać po próżnicy!!

Wiadomo Kasiu!!

ogrodoweimpresjejolki 11:09, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Kolor niebieski -mój!

Mój dla Ciebie

Pozdrawiam Jolu.

Nigdy nie mów nigdy 11:07, 22 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
dorkow0 napisał(a)
Kasiu, witaj... Gratulacje z okazji kolejnej setki... Serdeczności zostawiam...



Witaj Dorotko Dziękuję. Ale słoneczne
Nigdy nie mów nigdy 11:06, 22 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
baraga1904 napisał(a)
...gratki i kwiatki... pozdrawiam...


Dziękuję, lubię takie pachnidełka
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 11:02, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Danusiu

Tobie i całemu Zespołowi Ogrodowiska dziękuje za rok spędzony z Wami





Moje poletko 10:57, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
No i stało się !

Dzisiaj mija roczek! Pamiętam, że czułam się jak sztubak z duszą na ramieniu , gdy pukałam do furtki Ogrodowiska!

Ale warto było!

Wszystkim poznanym i niepoznanym.Wszystkim odwiedzającym i zabieganym.

Dziękuję

Moje "reminiscencje" hostowe specjalnie dla Was









Nigdy nie mów nigdy 10:45, 22 lut 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Do góry
Kasiu, witaj... Gratulacje z okazji kolejnej setki... Serdeczności zostawiam...


Nigdy nie mów nigdy 10:45, 22 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...gratki i kwiatki... pozdrawiam...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies