Boćkowe perypetie ogrodkowe
18:59, 21 lut 2013
Tessi, nie oszukuj, to Ciotka Gienia, ona jeszcze jest w Afryce, to z zeszlego roku fotka 
Aniu ASC, jestes THE BEST STORCK EVER

Wszystkim Walentynkom i Walentemu dziekuje za kwiatki i zyczenia (Aniu zabka jest boska)
Zanim zaczne ganiac po Waszych ogrodach opowiem co sie dzieje u mnie. A wieeeec....
Mam snieg... duzo sniegu i coraz wiecej sniegu
Futro juz ma dosyc karceru, zreszta komentarz chyba zbedny

Nowe restauracje zalozone, nie nadazam z kupowaniem slonecznika (ale nie gardza tez orzeszkami ziemnymi), zarloczne te moje ptasiory - ekipa w zasadzie bez zmian - sikorki w konfiguracjach wszelakich, bogatki, modre, czubatki, do tego zgraja dzwoncow, sroki rozbojniczki i sojki i nawet raz widzialam dzieciola z czerwona czapeczka.
Restauracja u Bocka
Aniu ASC, jestes THE BEST STORCK EVER
Wszystkim Walentynkom i Walentemu dziekuje za kwiatki i zyczenia (Aniu zabka jest boska)
Zanim zaczne ganiac po Waszych ogrodach opowiem co sie dzieje u mnie. A wieeeec....
Mam snieg... duzo sniegu i coraz wiecej sniegu
Futro juz ma dosyc karceru, zreszta komentarz chyba zbedny
Nowe restauracje zalozone, nie nadazam z kupowaniem slonecznika (ale nie gardza tez orzeszkami ziemnymi), zarloczne te moje ptasiory - ekipa w zasadzie bez zmian - sikorki w konfiguracjach wszelakich, bogatki, modre, czubatki, do tego zgraja dzwoncow, sroki rozbojniczki i sojki i nawet raz widzialam dzieciola z czerwona czapeczka.
Restauracja u Bocka