Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 18:55, 21 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Na ten zimowy mijający dzień troche barw i zapachów clematis NN miał być Westerplatte a to raczej nie ten? Veronica Choice pełe kwiaty bardzo duże z moją ukochaną ciocią miłośniczką ogrodów no i kolorowo i liliowo




____________________
Liliowo i kolorowo:)
Roberto 19:23, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Patrząc na ogród p. Danusi doszedłem do wniosku, że kwiat w ogrodzie musi być, szczególnie piękne są lilie. wcześniej nie interesowałem się nimi ale teraz chyba skuszę się tym bardziej, że u siebie nie mam zbyt wiele okazów ozdobnych z kwiatów. Lilie chyba nie są kłopotliwe w uprawie a kwiaty, zdjęcia mówią same za siebie
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
eliza3 19:37, 21 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
danuta_szwajcer napisał(a)





Po tym jałowcu, to pnie się jeden, czy dwa powojniki?

Pozdrawiam ciocię, widać , że kocha kwiaty.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Bogdzia 19:41, 21 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ale ten Twój ogród jak z bajki az Ciocia wydaje się bajkową postacią. Pozdrowienia dla Cioci.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 20:28, 21 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Elu po tym jałowcu pną sie dwa clematisy ten drugi to Warszawskie Nike.

Bogdziu!
Ciocia już bardzo wiekowa i w ogrodzie mam dużo"Wandzi" bo kupowała dla mnie różne krzewy i iglaczki bym kiedyś miała pamiątkę
Jak już nie mogła uprawiac swojego ogródka to posadziłam dużo jej kwiatków u siebie by mogła się nimi cieszyć


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:30, 21 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Roberto kwiaty to paleta barw, zapach, motylki, pszółki lilie są dosyć łatwe w uprawie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
anna_g 20:33, 21 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
danuta_szwajcer napisał(a)
Oj Grażynko rozgrzałaś mnie w ten bardzo zimowy dzień no i ten zapach bzuzapachniało wiosną, dziękuję i pozdrawiam.


Aniu zostaw tą budleje bo jest piękna a pózniej Ci napisze u kogo na forum jest w ogrodzie taka piękna budlejapozdrawiam


Dzięki Danusiu - to zostawiam budleję i miłego wieczorku życzę Bardzo to miłe co robisz dla cioci - ja też bym chciała, żeby ogrodem cieszyli się także teściowie którzy o niego dbali zawsze - co prawda nie są tak leciwi jak Twoja ciocia, ale już sił mają coraz mniej do pracy w ogrodzie. Czasami to wymaga zmiany własnych planów i zamierzeń, ale w końcu ludzie są przecież najważniejsi, prawda? Kwiatuszek dla Ciebie

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Bogdzia 20:36, 21 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
danuta_szwajcer napisał(a)
Elu po tym jałowcu pną sie dwa clematisy ten drugi to Warszawskie Nike.

Bogdziu!
Ciocia już bardzo wiekowa i w ogrodzie mam dużo"Wandzi" bo kupowała dla mnie różne krzewy i iglaczki bym kiedyś miała pamiątkę
Jak już nie mogła uprawiac swojego ogródka to posadziłam dużo jej kwiatków u siebie by mogła się nimi cieszyć




to bardzo miłe co piszesz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Marta7 20:47, 21 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Danusiu jakie piękne zdjęcia pokazujesz, jest liliowo i powojnikowo i bardzo rodzinnie,koniecznie pozdrów swoją ciocię,która wygląda na bardzo sympatyczną i wcale nie wiekową ciocię
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Mala_Mi 22:16, 21 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Powojniki masz po prostu obłędne..... kochasz je, a one się odwzajemniają.... fluidy dobre od Cioci??????
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies