Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 00:22, 21 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Irenko gratuluję 600 stronki
Ogród zapachów u Jasi 00:18, 21 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Poziomka napisał(a)




Piękny kolor piwoni,jak się nazywa,wiesz może ?
Lek na całe zło czyli mój ogród 00:15, 21 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
aldonaz napisał(a)
U mnie obudziły się już czarne futra i zaczęły rycie. Już nie patrzę na ten byle jaki trawnik, ale wlazły też na grządki.



Moje rude futro coś tam zaczęło grzebać, ale bezskutecznie.




Aldonko kup sobie jamnika wszystko wygrzebie, no ewentualnie mojego mogę pożyczyć a ten Twój rudy jest cudny
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 00:02, 21 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
A to ode mnie, z gratulacjami

Ogrodnik Mimo Woli cd 00:00, 21 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Romka w tym problem że skupić się nie mogę....
Prymulki sadzę do ogrodu.. i wszystkie co mam to właśnie z wywoływania wiosny...
Wszystkim dobranoc.... grupowo, bo padam na nos..
I moje prymulki z takich doniczkowych.. jak się robi ciepło, a zaczynają zdychać w doniczkach to do gruntu pakuję.. i za rok kwitną


Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 23:59, 20 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
asc napisał(a)
I by być pierwsza na 600 robię powtórkę tej podróży


Weszłam przed snem zobaczyć co tu kwitnie... A tu kwitnąca Irenka I niech tak już zostanie - tego życzę
Lek na całe zło czyli mój ogród 23:56, 20 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
U mnie obudziły się już czarne futra i zaczęły rycie. Już nie patrzę na ten byle jaki trawnik, ale wlazły też na grządki.



Moje rude futro coś tam zaczęło grzebać, ale bezskutecznie.



Ogródek na betonie 23:49, 20 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Do góry
Dla uporządkowania jeszcze raz wrzucę.

mapka ogólna






plan "z bliska" i odwrócony, w kierunku jak na zdjęciach





i jeszcze bliżej




no i rabatki

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 23:48, 20 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I by być pierwsza na 600 robię powtórkę tej podróży
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 23:47, 20 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Irenka.... byś zawsze była taka jak widzą Cię inni...czyli PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH
Tu Cię widziałam.. i taka pamiętam

Lek na całe zło czyli mój ogród 23:36, 20 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Aldonko zostawiłaś u mnie cudne zdjęcie z przebiśniegami. Bardzo jestem ciekawa skąd pochodzi.Napisz proszę .


Przebiśniegi ze Szkocji, z pięknego prywatnego ogrodu. Pozdrówka





Zielona odskocznia 23:30, 20 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Hogata napisał(a)
Widok na gniazdo bocków. Latem rano mamy pobudkę klekocząca.


Szczesliwy dom,w ktorym bociany sa..tak powtarzala moja ciocia,,wlascicielka´´ bocianiego gniazda,na bialej,starej poniemieckiej stodole...Byly tam odkad pamietam,budzily nas co ranek...Brudzily tez,nie tylko w poranek Przez jakis drobiazg,po drugiej stronie stodoly,poklocilo sie malzenstwo,bociany przestaly przylatywac...tak dlugo jak byla zwada miedzy ludzmi.A trwalo to dlugo...
W koncu przylecialy po 7 latach, i ludziom przyniosly Podarunek...Dzis ten Podarunek ma juz swoj dom, i ...swoje gniazdo...a dzieci z pokolenia na pokolenie sluchaja tej opowiesci....
Zielona odskocznia 23:21, 20 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Hogata napisał(a)
Chłopcy kibicuja mi przez okno, szkoda że jest zimno.


I juz mnie masz na calego Fotka niesamowita,rozbrajajaca
nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę 23:04, 20 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Do góry
a ja się chyba nie pochwaliłam sierpniowym sadzeniem kilku tujek - tak jak tam kiedyś rysowałam, mają oddzielić część 'rekreacyjną' (dumne słowo w przypadku naszej działki) od gospodarczej
mega przyjemne to było zajęcie z racji naszej golizny na większości zdjęć, w akcji mogę pokazać tylko Blankę


dziecko tak pracowało, że w małej osłonce korę nosiło przez pół popołudnia


no i efekt końcowy... jeszcze nie powala na kolana... jeszcze!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 22:54, 20 lut 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
no trafiłam w dychę . następna seteczka Irenko .....

cos nie kwiatkowego dla ciebie

Działka prawie w Borach Tucholskich 22:53, 20 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Danuta był jeszcze taki ale nie doczekał
klon jawor 'Brilliantissimum


Ania prędzej czy później każda katalpa musi być przycięta

Małgosia Karkonosze powiadasz
poznajesz


Ania i co ważne jest wytrzymały na mrozik, chciałem palmowego ale te za delikatne na moje zimne wiatry
Mój ogród 22:53, 20 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Basiu, ja siałam Astry, bo lubię je do wazonu. Pięknie wyglądają i długo stoją. Miałam taką odmianę rosły jak krzaczki. W tym roku kupiłam astra karłowego. Najgorzej, że się łapię na tym że szkoda mi ciąć kwiatów do wazonu, a przecież lubię kwiaty w wazonie.Gdzieś przeczytałam takie fajne zdanie, że stół bez wazonu z kwiatami jest ślepy. Te astry wyglądały ślicznie w wazonie, mam gdzieś zdjęcie, ale nie mogę go teraz znaleźć.


Dobre! Wiesz, że ja w ogóle nie ścinam kwiatów do wazonu, wyjątek stanowią konwalie, czasem piwonie jak ich dużo. A do wazonu k u p u j ę! Śmieszne, co?
Ogród na skraju sadu 22:50, 20 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Do góry
Neska napisał(a)
Jeszcze nic nie wysiewam wzięłam się za dekoracje świąteczne


o jej quilingowe jajka! ale śliczne!!! też lubię kręcić paseczki
Mazury i mój kawałek ziemi 22:47, 20 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Ewa, specjalnie dla Ciebie
Pozdrawiam serdecznie
Ogród na górce 22:40, 20 lut 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Do góry
To mój dereń. Może podpowiecie kiedy i jak ciąć. Krócej na zewnątrz a dłużej w środku i przy dodatnich temp.?

wioskowy lekarz, wkupiłam się w jego łaski

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies