Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...
22:26, 15 lut 2013
Ula, stajesz się moim dobrym aniołem, pomocnym w trudnych, zimowych dniach, jak ja Ci się odwdzięczę?
Bezczelność drobnych bratków mi sie podobaDoświadczam tego, od czasu jak je przyniosłam pierwszy raz

Witam! Róża nazywa się sympatia i oto ona jeszcze w innym miejscu razem z przepiękną różą Violetta Brianti
![]()
W dodatku nie mam okien gdzie mogłabym coś posiać i tam to ustawić..
Moje kuchenne okno.. nic nie wciśnie, ani przed
![]()
Alem się ogłowiła co to za kwiat..a to BANAN, teraz banan mam na twarzy![]()
To moja, posadzona z kłącza... przezimowała 2 zimy...... zobaczymy jak będzie po tej...Jeszcze małą, tak szybko mi nie rośnie... zagłuszały ja inne rośłiny, wiec wiosna przesadziłąm i dobrze jej to zrobiło, bo od razu nabrałą przyspieszenia
Wiecej nic nie wiem na temat jej uprawy..też sie muszę doszkolić. Ale kolor ma obłędny
Czysty pomarańcz jak w azaliach.
![]()
![]()
Trafiłam na rocznicę i Walentynki. Podoba mi się Twój ciemiernik - trochę inny niż mój. Dostałam od kuzyna takie drobne bratki, a teraz mam je wszędzie.
Pozdrawiam więc walentynkowo i bratkowo
![]()
![]()
a w tych jeszcze nie wiem co będzie, w każdym razie taras w tym roku zaplanowałam na różowo z odrobiną bieli i lekkiego fioletku = petunie pełne różowe, kobea fioletowa i biała, lilie rózowe trąbkowe i sporo werbeny
