Pod starą jabłonią
23:34, 14 lut 2013
Chciałam się i ja tutaj przywitać i ciut zakotwiczyć... bardzo mi się podoba klimat jaki tu panuje... Ślicznie odrobiłaś domeczek - pięknie wygląda z tymi jasnymi okiennicami i bielonym tarasem. Pięknie piszesz - byłam na Twoim blogu i wsiąkłam tam na jakiś czas
Zostawiam kwiatek na powitanie i pozdrowienie - będę zaglądać jeśli pozwolisz - i mocno mocno trzymać kciuki za spełnienie marzeń - albo przynajmniej namiastek...
Zostawiam kwiatek na powitanie i pozdrowienie - będę zaglądać jeśli pozwolisz - i mocno mocno trzymać kciuki za spełnienie marzeń - albo przynajmniej namiastek...