Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod starą jabłonią

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod starą jabłonią

BASIA8 09:30, 13 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Graszka.
Przybyłam z rewizytą do Ciebie. Działeczka śliczna, domek rewelacyjny - pięknie urządzony. Pięknie Masz na działce - stare jabłonie - też Je uwielbiam przypominają mi czasy dzieciństwa. My sporo starych drzew owocowych wycieliśmy - były strasznie, spróchniałe. Polecam zakup hamaka - będziesz zadowolona z zakupu.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
adom1206 11:40, 13 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Ja również zawitałam do twojego domku.Wszystko tak pięknie opisujesz,że na dłuższy czas przepadłam.Dziewczyny na temat roślin dobrze ci piszą wiele z nas z chęcią się z Tobą podzieli ja również, a rady Magnolii bezcenne Jesteś w dobrych rękach.Będę często zaglądać.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
alinak 20:58, 13 lut 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Graszka czas pomyśleć o wiosennych pracach . i myśli tez kieruj już raczej w stronę słońca
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Graszka 21:32, 13 lut 2013

Dołączył: 02 paź 2012
Posty: 62
Witam. Od tygodnia leżę w łóżku, po zabiegu kolana a od dwóch dni nic innego nie robię jak właśnie rozmyślam, że wiosna tuż , tuż za rogiem. Czym więcej myślę tym mam większy mętlik w głowie. Nie wiem na co mam się zdecydować. Na ogrodowisku zobaczyłam piękną rabatę która składała się z ostrogowca, kocimietki ostnicy, szałwi omsznej. Ale właściwie podobają mi się trawy . No i mętlik powstał. A czym więcej czytam tym bardziej fiksuje
____________________
Pod starą jabłonią
adom1206 12:07, 14 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Nie fiksuj.Do wiosny już niedługo dasz radę wytrzymać i szaleństwa ogrodowe będziesz mogła zacząć dalej uprawiać.A tymczasem pozdrawiam walentynkowo
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
boguslawa_ma... 19:37, 14 lut 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witam Walentynkowo
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia,ja też mialam zabieg na kolano tylko ty jesteś w lepszej sytuacji bo jest zima ,a ja zabieg miałam latem, to większy ból, bo nie możesz iśc na działkę,ale jak się zrobi wiosna będziesz biegać, tego ci życzę i kwiatek posyłam

____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Moniika 20:34, 14 lut 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ja mam podobnie jak Ty w sprawie fiksowania co do planów wiosennych pozdrawiam serdecznie m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
anna_g 23:34, 14 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Chciałam się i ja tutaj przywitać i ciut zakotwiczyć... bardzo mi się podoba klimat jaki tu panuje... Ślicznie odrobiłaś domeczek - pięknie wygląda z tymi jasnymi okiennicami i bielonym tarasem. Pięknie piszesz - byłam na Twoim blogu i wsiąkłam tam na jakiś czas
Zostawiam kwiatek na powitanie i pozdrowienie - będę zaglądać jeśli pozwolisz - i mocno mocno trzymać kciuki za spełnienie marzeń - albo przynajmniej namiastek...

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Graszka 11:47, 15 lut 2013

Dołączył: 02 paź 2012
Posty: 62
Witam. Dziewczyny bardzo Wam dziękuje za miłe słowa i odwiedziny. Bogusiu, kolano coraz lepiej, a więc jest nadzieja, że do wiosny bedę biegała
Monika możesz mi zdradzić tajemnicę gdzie robisz zakupy bylin, iglaków Szukam czegoś blisko Gdańska
____________________
Pod starą jabłonią
danuta_szwajcer 13:42, 17 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Twój podpis "Pod starą jabłonią" sprawił, że zawitałam do Ciebie i z łezką w oku przeczytałam wszystko, gratuluję samozaparcia, dobrego "pióra", tyle pracy i serca włożyłaś w ten ogród a ten domek jest cudny takie małe cacko i będzie coraz ładniej. U mnie też mam sentyment do jabłoni, które sadził mój ojciec i bardzo mi go brakuje. Może i te drzewa nie pasują ale kwitnącej jabłoni nie da się niczym zastąpić. Będe do Ciebie zaglądać i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia bo wiosna tuż tużi już za chwilę nasze jabłonie zakwitną

____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies