Blaski i cienie nowego życia
16:58, 05 lut 2013
Zrobiłam sobie też nową kompozycję bo azalia sama mi się już znudziła


a azalię 2-kolorową rozdzieliłam....białą zostawię, a tę różową dam mamie
a azalię 2-kolorową rozdzieliłam....białą zostawię, a tę różową dam mamie


