Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:27, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mam też kosmos pełny prawda, że pienkny?

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:26, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
W Anglii zauroczyła mnie biała łąka, potem w sklepie trafiłam nasiona. Coś jak biały kąkol. uwielbiam



Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:25, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kiedyś marzyłam żeby mieć chabry, lubię ich zapach



Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:23, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Następny to Digitatis od Homebase (kolekcja Chelsea)



od Hesco

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:21, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
No właśnie poleciałam do garderoby odszukać co mam w domu, bo jeszcze mam w garażu, no i efekt tych poszukiwań jest taki:

Mam prezent od kogoś bardzo znaczącego w Anglii - Cleve West



Ta dan Pszczólko, a jest to hahahaha Ammi majus




Owoce aminka leczą m.in. bielactwo

http://zdrowypacjent.pl/ziola/aminek-wiekszy-ammi-majus-l
Ogrodnik Mimo Woli cd 13:12, 23 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
cd imprezy u grubodzioba...


Ogrodnik Mimo Woli cd 13:05, 23 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bogdzi sikorki nauczyły inne ptaki korzystać z "butelek".... nauczyły też i grubodzioba.
Mój grubodziób jest sprytniejszy i znalazł gałązkę z której sięga do butelki... (wczoraj nawet butelki zamarzły i ptaki nie miały jak wyciągać ziarenek..M musiał przynieść je do domu by rozmarzły i wykuwał otwory na nowo, aby dobrać się do kosza na śmieci M ćwiczył wszystkie dostępne chwyty z kung fu.... kubłem o ziemię, z buta czyli kix boxing też uprawiał.... tak zamarzł, że nie szło pokrywy otworzyć.. )

Wracając do tematu.. mój grubodziób zaprosił wszystkich na ucztę... i dyrygował kto i ile może zjeść...



Pszczelarnia 12:58, 23 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
eliza3 napisał(a)

Mi też te dubelki nie chcą rosnąć..takie wypłosze tylko....
A z nasionek nr jeden pełny słonecznik.. miałam cudny......
I wilczomlecz białobrzegi........ to już cud nad cudy... też w tym roku zakupię, mam kilka nasionek, ale nie wiem na ile będą zdatne do siewu.... pozbieraj jesienią.. rośnie to wysoko ale jest boskie...
Specjalnie dla ciebie odszukałam w archiwum... z perwskią



Śliczny ten wilczomlecz, to bylina,czy jednoroczna roślinka? Jakie stanowisko lubi?


Elizo, jednoroczna, łatwo się rozsiewa. Miałam w różach raz świadomie - fajnie wyglądał. Teraz wysieję między bukszpanami albo w bliskim sąsiedztwie. Tu u Ani poniżej bardzo ciekawe zestawienie. Lubi słońce. Chyba dobrą glebę.
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 12:39, 23 sty 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Ledwo wyzdrowiała, wczoraj nie przeszkodziło jej to szaleń przed wejściem do auta...
Mój kawałek raju II 12:16, 23 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Toszka napisał(a)
Eh, u ciebie historia z zaworem, a u nas w zeszłym roku zamarzał odpływ od wc... Na wiosnę zostało ocieplone, poprawione, ale teraz też latam do łazienki i lukam do kibelka czy nie trzeba znów wsadzić prysznica z gorącą wodą. Oby to nie było moje zimowe hobby
Ale pomimo tego za nic w świecie nie wróciłabym do mieszkania w bloku...O!


Rozumiem Ciebie, mam często problemy z kanalizacją własną.....bo mamy wysoki poziom wód gruntowych i jak nie wypompujemy to nas w domu zaleje........ale też nie chciałabym już wracać do bloków....szukamy nowych rozwiązań...zrobimy chyba jakieś rozprowadzenie po działce awaryjne.

Przepraszam Aniu, że u Ciebie z Toszką tak sobie pogadam
Rododendronowy ogród II. 12:14, 23 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bożenko..... po raz pierwszy od kiedy jestem na forum..u Ciebie nie nie na bieżąco.. tylko pismo obrazkowe ogarnęłam.. ale muszę Ci powiedzieć, że chyba Twoje sikorki nauczyły moje ptaki jak korzystać z butelek..... wszystkie już się naumiały... M pocykał foty, ale wstawię potem...
U mnie kraina lodowa.. jak całe podkarpacie.. masakra... Wczoraj do południa nie miałam netu (awarie w prądzie i internecie)..potem walczyłam z lodem.... a teraz z praca.... wybacz..... Nawet dziurki wq butelkach zamroziło i ptaki nie miały jak dziobać ziarenek.. trzeba było butle rozmrażać i wykuwać otwory...
Papug znalazł gałązke z której siega



Nigdy nie mów nigdy 12:13, 23 sty 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Urszulla napisał(a)
Macham i pozdrawiam


Ale piękność !!!!! Przy moim dzisiejszym nieposkładanym dniu...na dodatek głowa mnie boli

Dziękuję Ulciu
Blaski i cienie nowego życia 12:09, 23 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Witam dzisiaj w piękny zimowy dzień -5C przemianą mojej azalii
17 stycznia

dzisiaj


Nigdy nie mów nigdy 12:04, 23 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Macham i pozdrawiam
Ogród do kwadratu 11:32, 23 sty 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Do góry
Ostatnio nigdzie nie mogę zdążyć na czas
GRATULUJĘ 100!!!!
Ogród średniowieczny i nie tylko 11:29, 23 sty 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Do góry
Ogród średniowieczny i nie tylko 11:27, 23 sty 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Do góry
Dobrze że problem rozwiązany z klawiaturą. Ja dziś porobiłem zdjęcia tej strasznej szklanki i jestem pełem obaw o ogród bo nie wygląda to ciekawie. Nie da się otrzepać bo gałęzie się łamią i przyklejone jak super glue niestety.

najbardziej boję się o bukszpany bo wyglądają tak:

a to bez lilak otulony lodem i wszystkie inne pąki na magnolii i różanecznikach wyglądają tak samo

nawet suche cieniutkie gałązki powojnika otrzymały lodową otulinę
Rododendronowy ogród II. 11:25, 23 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry
Witaj Bożenko ...przyszłam przyznać się bez bicia.....
W czwartek zawiozłam C do szkoły i jak wracałam to samochód odmówił mi posłuszeństwa pewnie za ślisko mu było...i nie skręcił ...i tak jechał ,(pewnie za zapachem pierniczków,) aż dojechał....o tu...



Kolorowe rabaty 11:05, 23 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Witam serdecznie.Szczerze myślałam,że u mnie głucha cisza jestem mile zaskoczona tyloma,wspaniałymi gośćmi .
Żal trochę,że muszę gonić dalej do miasta,ale może wieczorkiem wygospodaruję czas na nadrobienie zaległości.
Zostawiam dzisiejszą upolowaną chyba bażanta suczkę na choince.Śniegu po kolana trzeba jej było na wyższe piętro.
Może to kuropatwa ??? Nie widziałam ogona.





Kolorowe rabaty 10:59, 23 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
viva napisał(a)
Marto, pozdrawiam i zostawiam kwiatuszka







Vivo tulam cię piękna róża,dziękuję bardzo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies