Ogród nie tylko bukszpanowy - część II
13:27, 23 sty 2013
Mam też kosmos pełny
prawda, że pienkny?







Eh, u ciebie historia z zaworem, a u nas w zeszłym roku zamarzał odpływ od wc... Na wiosnę zostało ocieplone, poprawione, ale teraz też latam do łazienki i lukam do kibelka czy nie trzeba znów wsadzić prysznica z gorącą wodą. Oby to nie było moje zimowe hobby
Ale pomimo tego za nic w świecie nie wróciłabym do mieszkania w bloku...O!
Macham i pozdrawiam
![]()
Marto, pozdrawiam i zostawiam kwiatuszka
![]()