Pszczelarnia
22:28, 22 sty 2013
no 400 !!! ... jakby nie spojrzeć
... no to świętujemy ...
... zamiast kwiatka biały tunel
...
Ja kiedyś próbowałam, ale do gruntu i mi nie wyszło. Jak je siejesz? Kwitną w tym samym roku? A goździki brodate to na drugi rok zakwitną, czy masz jakiś patent, żeby jeszcze w tym?
Madżenko, siostro, siostruj nam nadal w takim stylu
![]()
Zachwycające te irysyMoże moje wreszcie w tym roku wydadzą jakieś kwiaty
W zeszłym roku był aż jeden pęd z dwoma kffiatkami! Na kilkanaście sadzonek
Gratuluję 400 tak w ogóle
![]()
A liściku zapomniałem wysłać....Ale kiedyś dotrze