Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród dla roślin o mocnych nerwach 12:46, 18 sty 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Mieszkaliśmy w prawdziwym raju - cisza totalna!
Śniadania na zacienionym tarasie...
Zapachy rozmarynu i lawendy były wszechobecne
Nie mogę się doczekać kolejnej podróży właśnie tam!

Moja działka. 12:43, 18 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
boguslawa_madejska napisał(a)
Dziś poszlyśmy na spacer na działke,wszystko zasypane,
moje iglaki w śnieżnych czapach.



Też się wybieram na działeczkę ,muszę przynieść doniczki na szczepki pelargonii. Zapcham parapety.Ale jak ja to lubię! Znak ,że idzie ku wiośnie
ogrodoweimpresjejolki 12:40, 18 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Celina napisał(a)




Ale okaz!! takiego to moje oczy nie widziały ! Serio! Kupiłabym już, natychmiast!


Może wstawię na Allegro a potem kupię nowy ?

No chyba jednak nie, bo już sobie pogadaliśmy Ja obiecałam mu odpowiednia pielęgnację, a on, że się odwdzięczy
Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;) 12:39, 18 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Do góry
magnolia napisał(a)
zapisuję sobie kolejny wątek ludzi którzy uciekli do Kotliny Kłodzkiej. Będę wpadać do Ciebie.

Kotlina jest magiczna
pozdrawiam i zapraszam

to widok na Trójmorski Wierch od strony Boboszowa u naszych znajomych koniarzy
Moje poletko 12:34, 18 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
boguslawa_madejska napisał(a)
Witaj
Celinko mogłabyś wrzucić jakies zdjęcie tej róży angielskiej,poczytałam troche i wydaj mi się ze mam
jedną jeszcze ze starej działki, ale ona ma ze 2 m ale kwiaty piękne.
Oile masz takie zdjęcie


Bogusiu te na fotkach to młodziaki.mam nadzieje ,że zima im nie zaszkodzi i urosną dużo wyższe w tym roku. Austina kupię w tym sezonie. - niestety są dość drogie,ale jak się chce mieć to trzeba zapłacićTe na fotkach to Harknessa



Mały ogródek, a dużo przyjemności 12:26, 18 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
elzbieta_b napisał(a)
Zapraszam na zimowy spacer po moim ogródku.
Wschodnia strona


A cóż to za kształtne drzewko?
ogrodoweimpresjejolki 12:24, 18 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry




Ale okaz!! takiego to moje oczy nie widziały ! Serio! Kupiłabym już, natychmiast!
Paulownia omszona - Paulownia tomentosa 12:21, 18 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kasiu, jeśli podoba ci się to drzewo, nie powinnaś rezygnować; posadziłam 2 paulownie, ze względu na to, że przynosi szczęście i dlatego, że jak kwitnie na bezlistnych gałęziach, wygląda bajecznie!!!!
Miałam 2 różne odmiany, straciłam tę bardziej odporną i najpiękniejszą ,,Hulsdonc", ale tylko z naszej winy, miała nawet pąki kwiatowe na 2 - letnim egzemplarzu!!!

Natomiast druga, jest u nas już 3 zimy, nie okrywałam jej od początku i swoją prowadzimy jako drzewo, mnie zależy na kwiatach, a nie na liściach. Zimuje bez problemu, szybko rośnie, ale dbam aby było dość wilgotno, bo to lubi, jak metasekwoja. Dołem jest podsadzona bluszczami, hostami i liliami;
liczę, że doczekam się kwiatów..kiedyś i podoba mi się jej kora, jak jest młode drzewo, jest taka jak aksamit w białe kropki
oto ona
Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;) 12:21, 18 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Grażyno, ja z innej beczki, czy drogą na Jodłów da się pobiec na biegówkach? Byłaś tam teraz albo Darek wie?


Ewo,

droga jest odśnieżana - tj. biała i ubita, nie sypią jej solą tylko żużlem i tylko do końca wsi dalej w lesie jest zupełnie biała, więc warunki są pewnie idealne
wybierasz się?
My jutro jedziemy na Czaną Górę poszaleć troszkę

widok na drogę z okna
Zielony Punkt - ogród Finki 12:19, 18 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Gosiniak napisał(a)
a tu szałwie z mojej produkcji, w tym roku też będą te, a także białe...






Ale śliczne, biegnę na to twoją stronkę

Ja taką szałwię chcem..............
i kocimiętkę i wiele, wiele więcej!!!
Rajski ogród Ani 12:07, 18 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Hej dziewczyny
pozdrawiam w dość pogodny piątek
nie jest źle tylko -6 i nie śnieży, chociaż się zanosiło na małe padanko
miłego popołudnja, ja niestety śmigam do pracy

ogrodoweimpresjejolki 11:58, 18 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Kartka na dziś



Storczyk wczoraj kupiony już wie, gdzie jego miejsce



a ja dopieszczam inne doniczkowe (kąpiel była)



Dzisiaj wpadam do południa z wizytą, bo wieczorem po pracy będę padnięta miłego dnia Jolu do wieczorka zaglądać będę ale nie zawsze pisać Kwiatuchy po dopieszczeniu takie dorodne i zadowolone zerknęłam, że z liści sansewerii pleciesz warkocz...ciekawa inspiracja, robiłaś to już wcześniej? miłego dzionka
Ogródek Hanusi po zimie 11:58, 18 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Witam,kochani moi! Zasiedziałam się wczoraj, do późna.Swoje i tak trzeba było odespać, więc macham dopiero teraz.
Miłego dnia!

Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;) 11:58, 18 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
No proszę,ledwie wdepnęła,już kilka stron machnęła!
Witam serdecznie,z górnej części mapy!
Na powitanie .....mój obrazek......


Witam
zupełnie inne klimaty...
czytałam kilka Twoich postów tych wierszem pisanych i tych cennych z informacjami o roślinach
czekam na takie uwagi i u mnie
pozdrawiam serdecznie
Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;) 11:52, 18 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Do góry
Przed domem stawiam zwykle donice







Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;) 11:52, 18 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
No proszę,ledwie wdepnęła,już kilka stron machnęła!
Witam serdecznie,z górnej części mapy!
Na powitanie .....mój obrazek......
Ogród u stóp klasztoru 11:47, 18 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
A z innej wiosennej beczki...
..bo jak ktoś nie szaleje zimowo to myśli wiosennie....
..mówię o sobie...
..i wymyśla różne rzeczy żeby przegnać zimę...
...więc idąc tym tropem wiosennym
marzę i pragnę powtórzyć Twoją kompozycję tarasową Plectrantus Nico +kocanka,
w której się zakochałam........

Tylko Ty mi podpowiedz gdzie sadzonki kupujesz
a to dla Twojego wyśmienitego humoru

Roztoczańskie klimaty 11:40, 18 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Ja też chcę te don obejrzeć. Bo jak coś Domi proponuje to mega stylowe jest. Więc plizzz chociaż sobie polookam


Takie szukałam






Zdjęcie pochodzi ze strony ....www.anthonypaullandscapedesign.com niestety link nie działa ani u mnie a ni u Myszorka wiec nie wstawiam

A takie znalazłam....te z rumiankami stronkę podsunęła mi Ana art....


http://www.donica.com.pl


Joaśki ogród z wyobraźni - początki 11:39, 18 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Może się dzisiaj uda wgrac zdjęcia więc wstawię zdjęcia podwórka, niestety robione dzisiaj rano z okna w kuchni, jakość fatalna ale pogląd na to gdzie będę gromadziła roślinki jest
Tutaj dawniej był uprawiany warzywniak - tak wynikło z moich obserwacji

Mnie on tu za bardzo nie pasuje (na wprost bramy wjazdowej), ale wszystko sie okaże jak umiejscowie słońce w ciągu dnia.

Tu widok na wprost kuchni, niestety przewiduje tutaj głównie cień:

A tu jest miejsce (słabo widać bo schody zasłaniają) gdzie planuje zorganizować, skrzynkowy warzywniak,
i mini ogród doniczkowo skrzyniowy z roślin gromadzonych do ogrodu docelowego

resztę zdjęć obiecuję zrobić i wkleić jutro, gdyż playowy internet nam zadziałał!!!!!!!!
I od jutra już będę INTERNETOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W Gąszczu u Tess 11:35, 18 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
pozdrawiam i za wiosną już tęsknić zaczynam!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies