Biały domek pod lasem
23:00, 06 sty 2013
Plan został na poprzedniej stronie, a tu jeszcze dwa zdjęcia poglądowe - widok z tarasu na lewą i prawą stronę:
![]()
Pierwsze krokusy i tulipany w tym roku...
![]()
I Tobie Kasienko,pierwsze krokusy i tulipany zostawiam
no i proszę stipka w lawendzie
![]()