dzień był tak ładny, że pozwoliłam sobie na szwędactwo ... były traffki ale na zgliszczach
...
do teraz się zastanawiam kto zrobił boisko na placu zamkowym
... w sumie dla grających frajda ... dla zwiedzających ... no zaskakujące
do teraz się zastanawiam kto zrobił boisko na placu zamkowym