Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodnik mimo woli 20:10, 29 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Na początek sesja z kłosków trawek..... żartowałąm..... na początek moje dwa jadalne grzyby... z mojego ogróka.. pod brzózką............... szkoda, że są tak wielkie, że szkoda jesć takie stare repetale....... wyrosły wielgaśne............


Ogródkowy chaos u monitki 20:09, 29 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Pogoda dzisiaj dopisała (dzięki Betysiu ) i tak jak planowałam po porannych zakupach i szybkiej kawce pognałam do ogrodu. Mąż mi dzielnie pomagał Posadziliśmy brzozy i wiśnię a potem ja zajęłam się resztą drobiazgu Powiem szczerze że czuję ten dzień w plecach ale jestem baaaardzo zadowolona

Najpierw pokażę wam brzozowy zakątek. Kiedyś wyglądał tak, ze świerkiem po chorobie. Świerk dostał eksmisję na działkę rodziców czego mój M nie mógł przeżyć...



Rano było tak



a później już tak





brakuje tu przede wszystkim wrzosów i trawek ale postaram się to uzupełnić w tym tygodniu.
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 20:07, 29 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
andziulka napisał(a)
Wczoraj kupiłam taką hortensję Może ktoś z Was wie, jak sie nazywa? O tej porze roku ma piękną barwę. Latem jest zielona. Wiem, że jest mrozoodporna



To hortensja dębolistna
Ogród Magdalenka 20:05, 29 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
A ja bym posadziła drzewko pośrodku zamiast jednej z kulek którą bym przesadziła przed
Ogród Magdalenka 19:47, 29 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry


A może go wypośrodkować na rabacie ... Tylko nie pamiętam jak szeroka jest ona ????
Zaznaczyłam kropką miejsce sadzenia ale z myślą , że to środek rabaty ....
Bajkowy ogród Weroniki 19:44, 29 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Irenko, masz piękne hosty.
Ja taką małą przywiozłam ze Skierniewic... ale mam parę innych ciekawych, tylko cierpliwości mi trzeba.
Ogródek Hanusi po zimie 19:43, 29 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Haniu, już chyba kończy Ci się ten urlop od nas. Śpiesz się, bo ominie Cię piękna jesień. Pragnę zachęcić

Cię widoczkiem którego zawsze lubiłaś oglądać. Pozdrawiam serdecznie.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 19:40, 29 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
irena_milek napisał(a)

a jak te gazony ladnie przykryte ślicznie się rozrasta!



[img


Piękność ta hosta, i jaka duża. Tamaryszki od zawsze podziwiam. Pozdrawiam.
Ogród Sylwii od początku :) 19:32, 29 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Przyjemnego wieczorku
Ogród Sylwii od początku :) 19:31, 29 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Gdy ocenił stan techniczni stwierdził, że należy odrobinę posprzątać ....
Ogród Sylwii od początku :) 19:29, 29 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Sprawdzał również fachowość wykonanych prac ....czy oby się wszystko zgadza ???





Ogród Sylwii od początku :) 19:26, 29 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Witam wszystkich szerokim uśmiechem , dziękuję za przemiłe słowa..... Kuba wyskubał żółte kolczyki Tośce ...została o samych zielonych ..... Franek poszedł do przemiłej sąsiadeczki Zrobię podobne dzieciom do szkoły ... będą się miały do kogo uśmiechać na lekcji
Przyznam się szczerze , że to był mój debiut .... ale zawsze kiedyś jest ten pierwszy raz

Brudna robota betonowo, zaprawowo pustakowa będzie miała swój finał już we wtorek A dzisiaj dzień nasadzeń .... Dokupiłam żurawki i pouzupełniałam tu i ówdzie .... Także dzień głównie spędziłam na sprzątaniu i porządkowaniu ogrodu ......

A Kuba stawiał w między czasie swoje konstrukcje ......








ogrodoweimpresjejolki 19:25, 29 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
A dzisiaj u mnie luz bluss tzn. zamiast pracować na działce znowu pojechaliśmy do lasu Celowo nie użyłam zwrotu na grzyby
Pomimo, że padało w mijającym tygodniu, grzybów niestety nie ma na moim terenie. I to nie mój niefart, ale w ogóle nie ma, bo przy drodze brak sprzedających. Kilka podgrzybków oczywiście napotkaliśmy i nacieszyliśmy każdym z osobna nasze oczy, a dopiero potem wędrowały do koszyka



Pogoda była piękna więc potraktowaliśmy nasza wyprawę jako spacer po lesie







Prace działkowe nadrobie w przyszłym tygodniu A co
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 19:23, 29 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Sebek pchwal się jakie sadziłeś tuliany?
Dzisiaj dorwałam china town chyba mialeś u siebie?



Sadziłem tarda i zwykłe wysokie, ale podobno mają być niebieskie - zobaczymy Więcej nie posadziłem, ale kto wie?

A China Town mam - piękne są Mam nadzieję, że jeszcze mnie zaszczycą kwiatami





Bajkowy ogród Weroniki 19:22, 29 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Bogdziu i Irenko, pozdrawiam.
Sasanka mnie zaskoczyła jesiennym kwitnieniem, bo jej czas to marzec, kwiecień.

Podobnie ciemiernik kwitnący od grudnia do kwietnia, u mnie kwitnie już jakiś czas, i nadal.


A przecież to czas marcinków.




Kubusiowo 19:22, 29 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Gosiu samych szczęśliwych chwil na kolejne Wasze wpólne lata życzę
Wiesz że piąta rocznica to drewniana? nawet tak ogrodniczo się złożyło

Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 19:09, 29 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Wczoraj kupiłam taką hortensję Może ktoś z Was wie, jak sie nazywa? O tej porze roku ma piękną barwę. Latem jest zielona. Wiem, że jest mrozoodporna

Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 19:05, 29 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
róże cały czas kwitną

Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 19:04, 29 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
śliczny kolor azalii o tej porze roku


Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 19:02, 29 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Na tej ławeczce przyglądam się jesiennnym zmianom w moim ogrodzie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies