Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodnik mimo woli 22:58, 22 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Aniu ale żeś się narobiła, ja nie miałam siły łazić na górę po aparat, zrobię zdjęcia po wszystkim, dzisiaj samych worków 50l z korzeniami podagrycznika miałam 8 do wynoszenia tak to się paskudztwo od sąsiadów roznosi w tamtym roku pożałowałam pieniędzy na te zimowity pełne, a w tym w ogóle nie mieli ale są bardzo ładne hortensje tez ładnie wyglądają , a Everesta ode mnie za uszkiem podrap
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 22:50, 22 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Konstancja30 napisał(a)
haaa ... wstałam 6.25 i w łazience trafiłam na dziecko ... moje własne ... suszyła włosy ... myślałam, że to bzdura z tą sobotą i tydzień wciąż mamy ale nie ... Nieletnia włos pielęgnowała na rajd ... !!! ... trzeba mieć 16 lat żeby stylizować się na Roszponkę do lasu ... tę 7 zmienimy ... chciałyśmy mieć swoją grupę ale dziś ustaliłyśmy, że w sumie to nie trzeba i wejdziemy w grafik klubu ... przecież za tydzień dwa o ciemno będzie o tej nieboskiej godzinie ...

a wiesz, że z tą Irenką to muszę doczytać po kawie ... bo to ma sens ... czekolada ... gorące kamienie ... pomarańcze ... hmmm ... fondue jakby czy cuś ...

Ja to sobie jeszcze raz przeczytałam... i jeszcze raz.. i o pomyłce nie może być mowy.. data się zgadza i godzina.. niestety też
Pilates o tej nieboskiej godzinie?... normalnie ciasteczko mi w gardle stanęło .... przechodzę na marchweki...- to jakbym już taką połowę pilatesu załatwiła, no nie?...

Ale tak myślę, że naukowo udowodniono, że kulki łatwiej oblepiają się śniegiem.. co z tym idzie - łatwiej się toczą z górki i stłuczeń na stoku mniej.....
zielonastrefa 22:48, 22 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Do góry
wstawiam resztę zdjęć z wczorajszego dnia
wykopywanie miskanta

sadzenie cebulek tulipanów


No i rzut ogólny na kółko. Już wszystko przygotowane dla Chopinów. Kamienie wyznaczają gdzie mają być posadzone

Po prostu ogród... 22:46, 22 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Dzisiaj po deszczowym poranku zaświeciło słonko ale strasznie wiało.

Kondziowy Ogród :) 22:43, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Zdjecia dzisiaj zrobione przez ell

Lecę w kulki... 22:41, 22 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
A jakie Ania pyszne ciasto ze śliwkami upiekła, mniam, mniam. Wspomnę jeszcze o pysznej kolacji i świetnej atmosferze wieczoru
Jeszcze raz dziękujemy
Bardzo miłe zakończenie pracowitego tygodnia
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 22:33, 22 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Sylllwio, Bogdziu! Dziękuję Wam dziewczyny
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 22:28, 22 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Ja też spóźniona ale szczerze gratuluję.

Mój jesienny ogród 22:28, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
ASC, fajnie by było zobaczyć choć końcówkę takich kolorów. Zima to wiadomo że wszędzie taka sama.
Monteverde, fajnie że wpadłaś. Naprawdę że mi się trafiło, spadło to na mnie nieoczekiwanie oby nic się tylko nie pokiełbasiło. Jak będzie net na miejscu to na pewno będę dużo pokazywał ale jak lapkiem będę latał po mieście i szukał wi fi, to za dużo pewnie nie pokażę ale myślę że tak źle nie będzie. Romek zostaje, jemu to jedzenie do szczęścia wystarczy, myślę że za bardzo nie będzie tęsknił, ciekawe czy mnie pozna jak wrócę. Urwałem 2 dynie rośnie jeszcze ta gruszkowa ale czy ona dojdzie to wątpię. Jutro zrobię foty, Dziś był piękny poranek ale nie chciało mi się wychodzić z aparatem, jutro ma być ładnie to nadrobię. Widziałem Twojego grzyba, ja bym się na niego nie skusił, zabrakło by mi odwagi. Jak kiedyś pierwszy raz nazbierałem płachetek to też bałem się jeść.
Basiu, dziękuje i miło Cię widzieć, ciekawy jestem czy zakwitła Ci datura, bo moje właśnie zaczynają.
Maju, to jest kleome, pięknie kwitnie przez całe lato, jest jednoroczna. Wyślę Ci nasiona.

Tawułka mojego chowu.


Ta w środku to leszczyna turecka.
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 22:24, 22 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Anito spóźnione gratulacje




Ogród nad Rozlewiskiem 22:23, 22 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry



Te ule i barcie mnie zachwyciły, ale pszczółek wokół nich nie widziałam....

Aniu (asc) - ul z taką słomianą czapą pięknie był wkomponowany i cudnie, sielsko wyglądał na rabatce kwiatowej - stoisko Szmitów na tegorocznej Zieleni.
Rododendronowy ogród II. 22:19, 22 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogdziu ja gapa przyszłam złożyć gratulacje na 1210 stronkę Twojego poczytnego i mądrego wątku, bardzo przepraszam , że tak późno , ale siedzę teraz na Warmii i robię tu ogród właściwie go odchwaszczam wracam tak zmęczona , że nie zawsze wszystko zauważę, a pisałam przecież do Ciebie wcześniej, no dobra już starczy tłumaczeń Od maślaków dostałam ślinotoku. A nowa bajeczka przewspaniała, po ciężkiej pracy, humor mi poprawiła dzisiaj ok. 8.00, 7 sikorek bawiło się w moim ogrodzie, siedziałam w oknie i je obserwowałam, co wyprawiają , zdjęć nie robiłam bo mam za słaby aparat i by nie ściągnął, bo za daleko ale naśmiałam się z nich co nie miara a teraz moja różyczka dla Ciebie (Merlin)


aha szmaciak gałęzisty smakował przewybornie
Ogród Sylwii od początku :) 22:19, 22 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
seliza napisał(a)



Ależ cudna rabata! Pięknie
W wolnym czasie przejrzę chociaż pismo obrazkowe, bo na przeczytanie całego wątku chyba nie ma szans

Pozdrawiam




Łał !!! Zaczęło się............................
....to na pewno nie drugi dom....???
W Gąszczu u Tess 22:18, 22 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Tereniu,
gratuluję setki I korzystając z okazji jeszcze raz Ci dziękuję za rzadką dzisiaj umiejętność wsłuchania się w czyjeś potrzeby.. i za poświęcony czas na wyciągnięcie mnie z impasu


PS.
Kulki i trawki - eleganckie!
Ogród nad Rozlewiskiem 22:13, 22 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Zielony galimatias 22:12, 22 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Tess napisał(a)

Zbieram wszystko do kupy
Co by łatwiej było to ogarnąć
....
Idę do Gosi

Tereniu,
bardzo Ci dziękuję za poświęcone godziny na przemyślenia, poprawki, podpowiedzi I za to, że jakoś wytrzymałaś ze mną te kręte ścieżki okręgu świerkowo-trawiastego

Baaaardzo dziękuję
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 22:08, 22 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Enya73 napisał(a)
Aniu, ja też lubię kulki





I uwielbiam szamotowe anioły









....no, no, no.........................!!!! Nie spodziewałam się, aż takiej kolekcji.....
Śliczne są....takich jeszcze nie spotkałam...
a anioły też śliczne...
Ogród nad Rozlewiskiem 22:06, 22 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Dziś coś ze specjalną dedykacją dla Pszczółki.

Ule i barcie w ciechanowickim skansenie.






Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 21:57, 22 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Do góry
Sonka napisał(a)
i trochę zdjęć mego dynamicznego ogrodu, a mam jeszcze wiele do zrobienia, i to bardzo dobrze..

hortensje przy tarasie, raczej do prezsadzenia, już są za duże






A no właśnie! To u Ciebie widziałam te cudne hortensje i pomyslałam, że też tak chcę!

Cześć Sonka, dzięki, że do mnie zajrzałaś, odnalazłam Cię . Mogę spokojnie znów popatrzeć. Latam po tylu ogrodach, że oczopląsu dostaję, a czasu na pisanie malutko. Jaka to odmiana? Ja kupiłam Silver Dollar, ale baaardzo lichutkie. Ile muszę czekać na takie okazy jak Twoje i co z nimi robisz, że takie piękne?! Zdradź tajemnicę Moja Inspiracjo...
Ogrodnik mimo woli 21:55, 22 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Ja nie mam, nie wzięłam.Ładne robisz rabatki ale trawnik też był piękny, trochę go zostaw.

Trawnika jeszcze na ponad 4 godziny koszenia szybkim tempem i bez zbierania trawy do kosza....

A tak wyglądają owocki Lucifera Krokosmii.....


A teraz deszcz podlewa moje nasadzenia Tylko dlaczego ja to podlewałam zabijajac siew ciemnosciach z konewką...... Od kiedy mam kałużę to podlewam wodą z jeziorka... fajna odstana woda.....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies