Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Kondzio 18:25, 10 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 18:25, 10 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Widzę ze pedzisz zrobota w ogrodzie dla odmiany ja jestem w twoim wątku strasznie dużo tu forumowiczow człowiek nie wydala oglądać wszystkich ogrodow naj lepiej dać u Danusi na wątku ze poczebujesz pomocy to szybciej ja otrzymasz
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Sonka 18:33, 10 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
Kondzio napisał(a)
Widzę ze pedzisz zrobota w ogrodzie dla odmiany ja jestem w twoim wątku strasznie dużo tu forumowiczow człowiek nie wydala oglądać wszystkich ogrodow naj lepiej dać u Danusi na wątku ze poczebujesz pomocy to szybciej ja otrzymasz

faktycznie, dzięki
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Mala_Mi 18:43, 10 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kiedyś tu zajrzałam.. i .... a teraz przybiegłam od Kondzia...... dla mnie ogród to też psychoterapia... od roboty i innych codziennych stresó.. bez niego bym chyba ogłupiała...
Masz piękne katalpy, wrzosy, wiąz cudo... modrzew i wypasione hortensje oraz jeżówki
Pozdrawiam.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sonka 08:11, 12 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
Dziękuję Aniu, mam parę ładnych drzew, ale to wszystko pikuś, do ogrodów które tu ogladam, ale ja i tak swój lubię, bo to jest mój ogród.Wiąz jest ładny, ale dopiero teraz zaczyna być efektowny, po 5 latach, katalpy też lubię, są piękne do grudnia, liście nie brązowieją, jakaś dobra odmiana, nawet jak opadają są koloru złotożóltego. Ogród dla mnie teraz jest bardzo ważny, zrezygnowałam z pracy i stanowi dla mnie jedyną odskocznię.Pozdrawiam
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Jagodaa 21:57, 22 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Sonka napisał(a)
i trochę zdjęć mego dynamicznego ogrodu, a mam jeszcze wiele do zrobienia, i to bardzo dobrze..

hortensje przy tarasie, raczej do prezsadzenia, już są za duże






A no właśnie! To u Ciebie widziałam te cudne hortensje i pomyslałam, że też tak chcę!

Cześć Sonka, dzięki, że do mnie zajrzałaś, odnalazłam Cię . Mogę spokojnie znów popatrzeć. Latam po tylu ogrodach, że oczopląsu dostaję, a czasu na pisanie malutko. Jaka to odmiana? Ja kupiłam Silver Dollar, ale baaardzo lichutkie. Ile muszę czekać na takie okazy jak Twoje i co z nimi robisz, że takie piękne?! Zdradź tajemnicę Moja Inspiracjo...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
justine17 16:49, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Witam,piękne wrzosowisko masz,dawno tu nie zaglądałam.Też kupiłam kilka wrzosów i hebe 4 szt(podobno rodzina wrzosowatych) i 2 wrzośce już mi zbrązawiały nie wiem czemu.
____________________
Izabela
Sonka 21:01, 23 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
Jagodaa napisał(a)

i trochę zdjęć mego dynamicznego ogrodu, a mam jeszcze wiele do zrobienia, i to bardzo dobrze..

hortensje przy tarasie, raczej do prezsadzenia, już są za duże






A no właśnie! To u Ciebie widziałam te cudne hortensje i pomyslałam, że też tak chcę!

Cześć Sonka, dzięki, że do mnie zajrzałaś, odnalazłam Cię . Mogę spokojnie znów popatrzeć. Latam po tylu ogrodach, że oczopląsu dostaję, a czasu na pisanie malutko. Jaka to odmiana? Ja kupiłam Silver Dollar, ale baaardzo lichutkie. Ile muszę czekać na takie okazy jak Twoje i co z nimi robisz, że takie piękne?! Zdradź tajemnicę Moja Inspiracjo...

Cieszę się Jagodaa, że Ci się podoba, to hortensje bukietowe Grandiflora odmiana chyba o najmniejszych wymaganiach, rosną u mnie 4 lata, podczas sadzenia dostały trochę ziemii ogrodowej,dobrej i torfu kwaśnego, bo u nas piach, podlewam nawozem; Florowit do hortensji , to wszystko. Taras mam 80 cm wysokości / 3 schodki/ Prowadzić je można na taki sposób jak się chce, ja je dośc mocno tnę.Wg mnie są delikatniejsze niż np Wanilki, które mam z pzrodu domu. Hortesje od dawna są moimi ulubionymi roślinami, pochwalę się, że wzbudzaja zachwyt wśród innych mieszkańców miejscowoći.Pozdrawiam
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Sonka 21:54, 23 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
justine17 napisał(a)
Witam,piękne wrzosowisko masz,dawno tu nie zaglądałam.Też kupiłam kilka wrzosów i hebe 4 szt(podobno rodzina wrzosowatych) i 2 wrzośce już mi zbrązawiały nie wiem czemu.

witaj, wrzosy nawet się wzięły po zimie, bo słabo przezimowały, nadrobiły, nawet o nie jakoś szczególnie nie dbałam, dosadzę wrzośćów, lubię kwitnące w śniegu, hebe jest piękne, ale u mnie zawsze marznie,
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
pagap 19:59, 24 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj Sonka, widzę, że jeszcze dużo pracy przed tobą ale jako zapalona ogrodniczka dasz radę A te hortensje są śliczne zostaw ich tam gdzie są, super widok z jadalni Pozdrawiam i zapraszam w odwiedziny
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies