Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 22:37, 12 wrz 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Do góry
Enya73 napisał(a)
Wczoraj nie robiłam zdjęć u Kapiasów, ale może wkleję takie baaardzo archiwalne, z czasów kiedy nie było jeszcze nowego centrum ogrodniczego i tych pięknych nowych ogrodów pokazowych.

W starym ogrodzie Państwa Kapiasów - 2004 r.













byłam ostatnio w tym ogrodzie bardzo się zmnienił od 2004
sympatyczne zdjęcia
Rajski ogród Ani 22:36, 12 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry




Rododendronowy ogród II. 22:36, 12 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
No, to polecając się na przyszłość zostawiam


ogrodoweimpresjejolki 22:35, 12 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
A pod wieczór, mimo, ze nie było burzy ani deszczu, na niebie pojawiła się piękna tęcza

Ogród Dominiki 22:34, 12 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
ogrodoweimpresjejolki 22:34, 12 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Róże pięknie kwitną i maja sporo paków co daje nadzieję na długie cieszenie się ich urodą







ogrodoweimpresjejolki 22:34, 12 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Róże pięknie kwitną i maja sporo paków co daje nadzieję na długie cieszenie się ich urodą







Rajski ogród Ani 22:32, 12 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry


Rajski ogród Ani 22:29, 12 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry


Rajski ogród Ani 22:27, 12 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry





Puste pole z wysepką kwiatową 22:26, 12 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Ależ ty masz hortensje!
I jak zaglądają przez taras!

Już wiem co posadze przy schodach!!!!! Dzięki za inspirację
Ogród Dominiki 22:26, 12 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
ogrodoweimpresjejolki 22:26, 12 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Aniu, jeszcze w tym kolorze mam aksamitki



cynie

Rajski ogród Ani 22:25, 12 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Wrześniowe klimaty.....





Kubusiowo 22:23, 12 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Gratki, bo przegapię



ogrodoweimpresjejolki 22:20, 12 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Aniu, czekaj cierpliwie, pewnie wyjdą U mnie dziś kolejne wyłaziły z ziemi ...

A miałam też niespodziankę - zakwitły 2 słoneczniki (sukces, bo wysiałam2 2paczki). Późno, bo późno, ale i tak cieszą


Jolu nic innego nie pozostaje tylko czekać a słoneczniki piękny kolor pokazały
Ogród Marty 22:19, 12 wrz 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Do góry
zrobiłam żywopłocik bukszpanowy. Bukszpany jeszcze małe, bo z własnych sadzonek, mają ok. 4-5lat.
Chcę zasadzić z prawej hortensję(tam gdzie widać kawałek palety), a dalej z lewej 3róże Pastele.




ogrodoweimpresjejolki 22:18, 12 wrz 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
jotka napisał(a)


kwitną złocienie






Podoba mi się ten kolorek tej chryzantemki, uwielbiam ten kolor a tak mało mam kwiatuchów w tym kolorze, jeszcze na dodatek tej zimy wymarzła mi trojeść bulwiasta.
Widzę, że słoneczniki są w tym samym kolorku
Kubusiowo 22:17, 12 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Na te następne setki! Tych, które już są gratuluję






kaisog1 napisał(a)

Basia trzymaj kciuki coby zime przetrwały

Gosiu, zadołowane są, przed zamarznięciem ziemi obsyp doniczki ziemią.
Jak ziemia zamarznie /nie wcześniej, bo gryzonie mogłyby się tam zagnieździć!/ przykryj je suchymi liśćmi i gałązkami świerku. Śnieg przysypie i nie zmarzną. To są byliny z dobrą mrozoodpornością więc na wiosnę pięknie odbiją!
Ogród Marty 22:13, 12 wrz 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Do góry
Witam! Kupiłam turzycę "Ice Dance" Powędrowała ona wśród kulki bukszpanowe






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies