Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 13:26, 12 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 13:32, 12 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
i nie mogę się powstrzymać, żeby nie pokazać Wam słodziaka - akrobatę polującego na korzonki
____________________
Dorota Białołęka
Enya73 19:37, 12 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dorotko, dziękuję za odwiedziny i komplementy. Ty też masz ogród z wielkim potencjałem i idziesz w dobrym kierunku. Kanciki perfekcyjne Wrzosowisko urządziłabym na gdzieś przy altanie, ale podwyższyłabym dla nich nieco rabatę, żeby było je dobrze widać
I farciaro, byłaś w ogrodzie Danusi Zazdraszczam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
ana_art 20:11, 12 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
witaj wpadłam na chwile i przeczytałam wszystko Powiem Ci tak kawał dobrej roboty odwaliłaś z tym poszerzaniem rabat, kanciki super. Nie załamuj się bo sama napisałaś że jak poszerzysz i przekopiesz to sadzenie będzie przyjemnością ! Zatem moja droga głowa do góry, teraz przed Toba same przyjemności!!!!! A i powiem Ci że masz śliczną podstawę, teraz tylko uzupełnić.
A dziewczyny cudne
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Dorka 21:36, 12 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Enya73 napisał(a)
Dorotko, dziękuję za odwiedziny i komplementy. Ty też masz ogród z wielkim potencjałem i idziesz w dobrym kierunku. Kanciki perfekcyjne Wrzosowisko urządziłabym na gdzieś przy altanie, ale podwyższyłabym dla nich nieco rabatę, żeby było je dobrze widać
I farciaro, byłaś w ogrodzie Danusi Zazdraszczam


Anitko, masz słuszność mówiąc, że wrzosowisko byłoby lepiej wyeksponowane na podwyższeniu tylko właśnie teren jest płaski i altanan otwarta na ogród, więc nie mam nawet możliwości podwyższenia terenu
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 21:39, 12 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
ana_art napisał(a)
witaj wpadłam na chwile i przeczytałam wszystko Powiem Ci tak kawał dobrej roboty odwaliłaś z tym poszerzaniem rabat, kanciki super. Nie załamuj się bo sama napisałaś że jak poszerzysz i przekopiesz to sadzenie będzie przyjemnością ! Zatem moja droga głowa do góry, teraz przed Toba same przyjemności!!!!! A i powiem Ci że masz śliczną podstawę, teraz tylko uzupełnić.
A dziewczyny cudne


Witaj i dziękuję Ci za odwiedziny och........ jak ja czekam na ten moment przyjemności i dziękuję za komplementy no i dodam, że Łomża to fajne miasto pozdrawiam serdecznie
____________________
Dorota Białołęka
beta 08:26, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Dorka napisał(a)
i nie mogę się powstrzymać, żeby nie pokazać Wam słodziaka - akrobatę polującego na korzonki


faktycznie słodziak
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
monitka 09:06, 13 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dorotko nie wiem jak to się stało ale dopiero dzisiaj do Ciebie zajrzałam no i jest coś co nas łączy...za chude rabaty A tak poza tym to powiem ci że zazdroszczę ci dużych świerków i drzew teraz tylko jakieś dodatki i ogród już jest ze wspaniałym zielonym tłem. Ja to się muszę nieźle nagimnastykować żeby zrobić fotki bez chaszczy sąsiada...
Chciałam jeszcze pochwalić córki - jak modelki! No i proszę pomiziać za uszkiem czterołapnego pomocnika śliczny jest
No i motor....podziwiam mój mąż niedawno sprawił sobie dwukołowego potwora ale ja się jakoś przełamać nie mogę...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Dorka 11:45, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Witaj Monisiu tak zawsze mówiłam do mojej córki nie ważne kiedy, ważne, że w ogóle jesteś i bardzo się z tego cieszę widziałam, widziałam !!! faktycznie mamy bardzo podobne rabaty ! no ale mi trochę więcej czasu zajmie zanim poznam cały Twój ogród więc proszę o cierpliwość
Jeśli chodzi o świerki to powiem Ci, że do tej pory było super ale od 2 lat ciągle atakują je mszyce zielone i niestety toczę walkę o uratowanie świerków ponieważ od środka kilka z nich jest już pustych, nie wyobrażam sobie, żeby któryś mi wypadł
Dziękuje Ci za pochwałę córek, a mój pomocnik właśnie merda do Ciebie ogonkiem Motor............. super sprawa jeśli komuś taka forma podróżowania odpowiada ale jeśli nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała czy jest to dla Ciebie czy nie motocykliści to społeczność, zupełnie inna niż kierowcy samochodów, samo podróżowanie motorem to już jest przygoda a nie dojazd z punktu A do B. Mogę dużo o tym mówić ponieważ to takie ekscytujące do kładnie tak jak TESS mówi o zwiedzaniu Spróbuj i wyrób sobie opinię
____________________
Dorota Białołęka
Tess 11:51, 13 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Dorka napisał(a)
A swoją drogą to szkoda, że nie zdecydowałaś się na agroturystykę bo mielibyśmy gdzie jeździć


Dobrze, że się nie zdecydowaliśmy: tam sezon krótki (po 15 sierpnia prawie nikogo już nie ma, bo zimno), to raczej utrzymać się z tego by nie dało
A i Polacy wolą do ciepłych krajów jeździć, nad basenem się wylegiwać, niż rodzime krajobrazy podziwiać
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies