Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zimozielony ogród przy białym domu 21:23, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Zimozielony ogród przy białym domu 21:21, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Trwa akcja wygrabiania





Zimozielony ogród przy białym domu 21:20, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Przekręcamy? jak to leciało?



Całkiem nieźle mi idzie

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 21:19, 04 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Irenko gratuluję dziewięciu setek i kolejnych życzę
pozdrowienia

Zimozielony ogród przy białym domu 21:18, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Spróbuję..ale czy kucki to dobra pozycja?







Mój jesienny ogród 21:16, 04 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Powiem wam że u mnie robi się sachara, nie wiem jak u Was, już narzekaliście że sucho jak u mnie stała woda, to jak jest teraz? Deszcz potrzebny ale mi nie pasuję, gdyż dzisiaj dopiero kolega przywiózł mi rębaka przerobionego na prąd a czeka 10 wywrotek do cięcia jak zmoknie będzie kiepsko. Na pewno wszystkiego nie zmielę przed deszczem ale dobra i połowa jak się uda. Zaraz zademonstruje mój nowy model, już robiłem dzisiaj wióry idzie jak burza ale najlepiej robić w 3 osoby żeby nie chodził na pusto.

W niedzielę robiłem fotki aparatem z noktowizorem w podczerwieni.


następne robiłem z lampą

I coraz bardziej jesienne fotki.

lipa a niżej brzoza youngi


Klon pensylwański i leszczyna kontorta.
Zimozielony ogród przy białym domu 21:15, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Obiecałam Matiemu przyspieszony kurs kulkowania. Oto on:
Najpierw tniemy górę


(zdj. Mati)







Potem boki, przekręcamy nożyce



Kolorowe rabaty 21:14, 04 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Sebek napisał(a)

Mała zagadka.Może ktoś powie jakie to są hortensje ???



Ja myślałem, że chodzi o nazwanie imieniem
Strasznie trudno odgadnąć, bo wszystkie właściwie są identyczne Tylko odcienie troszeczkę inne...
Może któraś z nich to Renhy (ta większa?)


Widzisz byłam pewna,że tobie pójdzie gładko ...
Można je poznać po wielkości i wybarwieniu .Taką podpowiedź już dawałam .
Barbara odgadła,że jest tu Vanilla Fraise,( z "Renhy" poszukuję ) bo jest jeszcze ładniejsza i chyba ,raczej nie tak potężna jak ta tutaj .
No to już wiadomo,że największa to Vanilla F.
Potem jest średnia i widać,że jej odcienie są troszkę inne ,ale poszukam zdjęcia kwiatu tylko później bo mam na dole kartę .
No i może ta w środku jest najtrudniejsza do rozpoznania,ale podpowiedź jest więc ...
Zimozielony ogród przy białym domu 21:12, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Dwa piękne drzewa



Zimozielony ogród przy białym domu 21:11, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dowiozłam brakujące irgi Major na skarpę




A Zdzisław tnie żywopłocik



Bajkowy ogród Weroniki 21:11, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Elfiku, a ja to samo mam z białymi różami, najczęściej jedna biała plama, chociaż ustawiam makro.
Filmik ci się podobał, Kajtkowi też. Jak go oglądam, to on jest natychmiast, i oglądamy razem nasze wspomnienie z wakacji.On potem wącha i szuka tego wspomnienia po kątach.
Monteverde, za jednym podejściem obejrzałam Twoje ostatnie 100 i trochę stron i pochwaliłam u Ciebie.
Irenko, Ty i Ania ASC chyba wykonałyście w tym roku największe przemeblowanie ogrodów i wydałyście majątek na nowe rośliny, ale jakie efekty... A te Wasze wyjazdy, spotkania, podziwiam energię, bo u mnie już nie ta. Ale od czego jest internet.
Czerwień róż mogę nieco zgasić czerwienią astrów, i coleusów oraz weigeli, która mnie zadziwia kwitnieniem o tej porze roku.




Zimozielony ogród przy białym domu 21:10, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogródek Hanusi po zimie 21:09, 04 wrz 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry

Przepiękne ujęcie Haniu! Pozdrawiam M
Zimozielony ogród przy białym domu 21:07, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Grzesio zbiera korzenie i kamienie, przejechane broną rotacyjną.

Zimozielony ogród przy białym domu 21:07, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogródkowy chaos u monitki 21:06, 04 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
No i niestety jesień stała się faktem... Może jeszcze nie oficjalnie ale kwitnące rozchodniki i wrzosy przypominają nam że lato (jeżeli ktoś miał szczęście i go zaznał ) się kończy.





kwitną moje wszystkie trzy wrzosy i piórkówka



hortensja macrophylla bardzo nieśmiało zabiera się do kwitnięcia



za to moja ulubiona hosta o niesamowitym zapachu przypominającym jaśmin jest niezawodna



Zimozielony ogród przy białym domu 21:04, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Teraz śniadanie

Zimozielony ogród przy białym domu 21:02, 04 wrz 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Gardenarium napisał(a)

Piękne to drzewko! Niesamowite po prostu!
Zimozielony ogród przy białym domu 20:59, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Taki punkt czerpalny



Warmińskie dylematy 20:58, 04 wrz 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Megi napisał(a)
i jeszcze część wrzosów, upchnięta na razie byle jak, reszta czeka na wsadzenie i na zakup wypatrzonych donic


Piekne!! I donice tez bardzo, bardzo mi sie podobają
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies