Zieleń we wrocławskim ZOO
13:48, 04 wrz 2012
Bożenko, dziękuję, bardzo ładna roślina

Mała zagadka.Może ktoś powie jakie to są hortensje ???
![]()



Czosenk Schuberti jest cudowny.. ale najładniej wygląda samotnyMi nie przezimował..wiec tegoroczny też ma małe szanse.. ale i tak sobie jeszcze kupię i posadzę... i nie żartuj, że Szhuberti też był po 1,5zł...... bo nie uwierzę....

Moja nowa jeżówka ma kolor taki jak na zdjęciu środkowym i pachnie ładnie
![]()
![]()
![]()