A miało być tak pięknie....
10:37, 03 wrz 2012
...żartuję 
Ależ mnie nastraszyłaś..... myślałam, że cię jaki King Kong porwał...... ale to tylko plakat.... uspokojona mogę iść spać....
![]()
A co do włosów. to nie możesz ich ścinać, ani ich farować na blond..... .. bo po pierwsze nikt Cię nie pozna, a po drugie.... te są fajne![]()
![]()
![]()
A na działce prawie ostatnie rudbekie, bo większość wyrwałam i wyrzuciłam
![]()
Pierwsze i jakże marne zimowity, za to dalia mnie cieszy
![]()
![]()