Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rozpoznawanie odmian róż 15:39, 28 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Aniu DS, a ta róża znana Ci jest? Pachnie






a na końcu jest czysto biała
Rajski ogród Ani 15:33, 28 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
an_tre napisał(a)
Mój domeczek



Ale uroczy masz domek! Nie mogłam się powstrzymac, lecę czytać dalej
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 15:25, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
i kilka fotek na gorąco z rabat ... zmykam do prac w ogrodzie ... wrócę wieczorem ... chciałabym tylko zanim w robocze ubranko wskoczę posłać dużo ... dużo tego słońca z ogrodu ... wszystkim razem i ...

Ewuś nic tak mi nie poprawia humoru jak proste zawiłości konwersacji z Tobą ... wielopoziomowo

Betysiu ... podlej poczochrańca a wspomnienia takie jak to z dżentelmenem w białym kapeluszu ... takie jak to związane z historią domku i ogrodu ... i wiele innych przeżyć z miejsca, które wybrałaś na swój dom opisz ... i niech to będzie książka roku ... bardzo często trzeba sobie o takich chwilach poczytać ...

Ana ... Tabula rasa i pozdrawiam

Madżenko kilka fotek słonecznej plaży poproszę ... i ochlap ode mnie Bałtyk

Haniu dziękuję ... śliczny kwiatek na dobry tydzień

Irenko ściskam ... widziałam rabaty ... kawał dobrej roboty za Wami

Tereso miłego dnia




Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 15:20, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
witam ... mam piękny słoneczny dzień ... w tym musi być to ciepło z pozdrowień ... ... no i mam skarb ... natknęłam się dziś na drzewko ... w zasadzie to nie natknęłam a dojrzałam do zauważenia go bo mijam je codziennie ... a nim takie oto owoce ...





nie wiem jak się nazywają ale są wielkości rajskiego jabłuszka ... i będą idealne do wianka ... małe ... zwyczajne a cieszy

Noemi wiem, że szukasz takich ... jak chcesz mogę wysłać
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:18, 28 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Samych szczęśliwych dni i powodzenia w uprawach

Ogród z perspektywą na przyszłość 15:16, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Moniczko mam pytanie ... dziś natknęłam się na drzewko ... jego owoce wyglądają prawie jak jabłuszka ale to chyba jabłuszka nie są ... nie wiesz może co to może być ? ... i jak takie rajskie jabłuszka przechowywać ... czy swoje jakoś przygotowujesz do wianka ...?

wkleję zdjęcia ... i jak już obejrzysz oczywiście usunę ...



obrazy z Floriady piękne
Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 15:09, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
No proszę i znowu niesamowita historia. Zanim doszłam do końca opowieści, to przyszło mi do głowy, że może przypominałaś temu Panu jakąś niewiastę z młodzieńczych lat. Moż e to była jakś niespełniona miłość.

Kotek uroczy. Tkie najmniejsze i najsłabsze wyrastają na niezłe rozrabiaki. Moja tez była bidulka najmniejsza, a teraz buszuje po całym domu.

Nigdy nie mów nigdy 14:59, 28 sie 2012


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Rowek robiony przez angielskiego ogrodnika, wygrzebuje ziemię rękami. Po narzędziu.

a ja nawet nie wiedzialam, że przy kancikach są jakieś rowki
zatrzymałam się na 17 stronie, ale mam nadzieję, że dziś uda mi się u Ciebie nadrobić
Ogród z perspektywą na przyszłość 14:38, 28 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
Wiele osób przyjechało na Floriadę rowarami

Kubusiowo 14:32, 28 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
I jeszcze:

Było 2010-08-15



Jest 2012-08-13

Ogród z perspektywą na przyszłość 14:27, 28 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
Odwiedziłam w Holandii ciocię i kupiłam od niej 6 pięknych bukszpanów. Ona również ma bukszpanowy ogród. W załączeniu fotki





A wujek robi rzeźby z meralu





Kubusiowo 14:21, 28 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Coś Wam pokarzę

Było 2011-05-15



Jest 2012-08-26



Gosiek!!!! nie wierzę!!!! to to samo miejsce!?

jest poprostu przepięknie!!!! i piszę to bez grama cukru

jaka przemyślana kompozycja

zazdraszczam konsekwencji, jak się to robi?
Kubusiowo 14:19, 28 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Było 2011-05-15



Jest 2012-08-26


Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 14:15, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
No i teraz zaczęło się. Babcia obrażona, że jej bukszpany zrobiły wypad z rabaty. Kazdy z nas miał inny pomysł na nasadzenia. Jedno było tylko pewne - wykorzystujemy to co jest w ogrodzie. Pod zadnym pozorem nie jedziemy do szkółek. To jeszcze nie koniec, ale na chwilę obecną rabata tak wygląda. Część bukszpanów wróciła na rabatkę. W tym roku nie chcę ich juz przycinać, więc wyglądają trochę nieciekawie, ala jak podrosna, to będą z nich niezłe kulki. No i hakuro została drastycznie przycięta, lepiej sie zaklimatyzuje na nowym miejscu. Wsadziłam jeszcze dwie piwonie i azalie. W planach są jeszcze nasadzenia cebulowych (tulipany, hiacynty) i ...... nie wiem co dalej.









Kubusiowo 14:15, 28 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Do góry
kaisog1 napisał(a)


Było 2011-05-15



Jest 2012-08-26




O JA PIER.................. SZCZEKA OPADA!!!!

Gosia coś pięknego
Kubusiowo 14:13, 28 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Coś Wam pokarzę

Było 2011-05-15



Jest 2012-08-26

Marzy mi się Siedlisko.... 14:13, 28 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Asiu i Dorotko dla Was specjalnie




Marzy mi się Siedlisko.... 14:11, 28 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
AniaK napisał(a)
Dziękuję za miłe słowa
Witam Gosiu i zapraszam częściej

Tak mnie pochłonęło nadrabianie zaległości po wyjazdach, że nawet nie miałam czasu zajrzeć do swojego wątku

Fajne są wyjazdy i na nich człowiek nie myśli co tam w ogrodzie, ale jak potem wraca to nie wie od czego zacząć.

Tym razem kilka migawek znad naszego pięknego morza




ale fajnie, a konkretnie to w jakiej miejscowości?
Ogród w Holandii 14:05, 28 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
agniecha973 napisał(a)







Agato!
Piękne zdjęcia pokazujesz! Cudowne moje klimaty późnego lata - indiańskiego lata, pajęczego lata jak mówią.
Początki w Kruklandii 14:03, 28 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Joaska napisał(a)


Nie bijcie za szmatę, ale musiałam....od sąsiada ciągle przerasta mi dziadostwo





No jak nie bić za taką szmate
ale rozumiem, chwasty sąsiada precz


artykuł o chwastach Danusia napisała, czytałaś?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies