Mój kawałek raju II
21:11, 27 sie 2012
o matuniu
oj nie pamietam kiedy jadlam swierze maliny...w sklepie jakos zawsze szybko szybko i nawet nie zauwazylam
jutro musze kupic i zjem chyba cale pudelko!!!!!!!!
oj jakaz lapczywosc przeze mnie przemawia brrr strach sie bac
p.s
dziekuje za odwiedzinki
spokojnej nocki!!!!!!
