Dwa światy
21:20, 27 sie 2012
Dzięki za odwiedzinki ,....byłam u Ciebie Marto i masz niezgorszy porządeczek,
pozdrawiam
.....u mnie trochę tłoczno się zrobiło na rabatach

.....u mnie trochę tłoczno się zrobiło na rabatach
