Dolina Tęczy
18:26, 24 sie 2012
A teraz My
(Ale mam minę !
)
Mój domeczek
![]()
"Muszę ustroić przedpokój, bo Tata wraca z Warszawy"
![]()
a tak Sonia myje uszy Dżacei zęby
![]()
![]()
![]()
![]()
a tu jak diabeł tasmański![]()
![]()
Stan na 24 sierpnia. Proszę o potwierdzenie - trzeba dać znać ile osób będzie w Kapias Cafe.
1. Danusia (Gardenarium)
2. Sebek – 1 os
3. Gabik
4. Enya73 – 2 os.
5. baraga1904
6.Urszulla
7. Noemi
8. Wawik
9. Madżenka (Marzena 2007)
10. Siaaska ????
11. Syllwia
12. ola
13. Ewa
14.Wieloszka
15. Irenka (Irena-milek)
16. Evchen - 2 i 1/2 os.
17. Badara
18. Bea[ - 2 os/b]
Ale ładnie ta lista się prezentuje
[b]19. Kindzia – 2 os
20. eliza3
21. Lena
22. anieszka
23. anna-studio
24. Seliza
25. Dzidka
26. Ela
27. Jasia
28. Grupa trzymająca grabie 2 i 1/2 os
29. kasik778
30. Yen
31. Kondzio
32.olcze
33.eliza3
34.trafo
35. Agniecha973 – 1 os.
Ev,rozbawiłaś mnie.........zaglądaj do mnie często....plissssssss

.............a ogród tylko jeden.... negocjowałam - ale - NIE CHCE BYĆ Z GUMY!!! 