Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Dolina Tęczy 18:26, 24 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
A teraz My (Ale mam minę ! )

Dolina Tęczy 18:22, 24 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
A dziś u mnie była Ana z dzieciaczkami
Pogoda nam troche spłatała figla bo bylo zimno i mżyło prawie cały czas - ale i tak spotkanie uważam za baaardzo udane !
Dzieciaki dokazywały (a było ich aż pięcioro ) a my próbowałyśmy się nagadać To niesamowite spotkać w realu kogoś "z neta" - mamy sporo wspólnych tematów !

Zaraz wrzucę kilka zdjęć - na początek dziewczynki


Choroby i szkodniki magnolii - Magnolia 18:19, 24 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Do góry
Moja magnolia (z pierwszego postu tego wątku) odżyła po wyrzuceniu czarnej agrowłókniny i przesadzeniu:



Nadal jednak zwijają jej się pojedyncze liście i ma brązowawe przebarwienia (ale tylko na młodych, tych jasnozielonych listkach), jakby poparzenia (?).
Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 18:11, 24 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Ana napisał(a)
No i narysowała i nawet ja jestem w szoku!!!

Patrzyła sobie na jeden z ptasich obrazków w holu



I powstał taki rysunek



Ale ma córeczka talent do malowania - gdybym umiał chociaż tak to od razu wybrałbym architekturę krajobrazu na studia A tak to nadal jestem w ..... kropce
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 18:09, 24 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
agniecha973 napisał(a)
Róża kupiona w markecie jako biała okrywowa powoli się wyłania spod wielgachnego jałowca.





Piękna ta Twoja biała okrywowa. Też taką kupiłam, ale moja swoimi cieniutkimi łodyżkami zakończonymi kwiatami pokłada się po ziemi. Musze jej dać chyba jakieś wsparcie, albo zasilić wzmacniając...
Ogródek Hanusi po zimie 18:08, 24 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Jestem,jestem,ale sami wiecie.......
jabłka trę na dżem,potem trochę jem,
potem wszystko w garze mieszam,
doprawiam czym mam,
i w słoiki pcham!
Na odmianę trochę gruszek
trzeba ususzyć i zapchać do puszek!
A i śliwki aż się proszą,
żeby je zabrać do kosza.
Stąd ogrodniczka nie ma wolnej chwili
dla Ogrodowiska!




Winogrona :na polu i pod szkłem
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 18:05, 24 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Róża kupiona w markecie jako biała okrywowa powoli się wyłania spod wielgachnego jałowca.



Berberys dorobił się owoców





A tu przebarwiony pięknie berberys Green Carpet





ogrodoweimpresjejolki 18:03, 24 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Ja u Joli na 444 stronie,
a ona na balkonie!
Obrywa listeczki bakopę głaszcze,
zagląda wszystkim roślinkom w podniebienie,
i namawia na kwitnienie!

Lato w pełni! A tu mżawka !
Przydałaby się z sąsiadką kawka!


Haniu, uratowałaś mnie tą kawką
Tylko jakoś mało rozmowna byłam,
ale za to wszystko co w planie zrobiłam.
Nie jest to balkon moich marzeń, ale w tym roku ze zrozumiałych względów obniżyłam sobie poprzeczkę.









Rajski ogród Ani 17:50, 24 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
an_tre napisał(a)
Jakoś zawsze omijane prze ze mnie akasmitki, a też są corocznym gościem mojego ogrodu



Aniu, czy to Twoje, czy moje aksamitki ... prawie takie samo zdjęcie wstawiłam u siebie...i tak samo pomyślałam jak Ty, przecież one też zasługują na fotki...są takie fotogeniczne...
Będzie i domek.......... 17:49, 24 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
ewa_piasecka napisał(a)


To już w tym roku

Bardzo fajnie wyglada ta ciemniejsza "rzeczka" z kory zmiany bardzo duże pozdrawiam
Rajski ogród Ani 17:45, 24 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Do góry
mira napisał(a)

Mój domeczek




nic dodać po prostu rajski ogród Ani

pozdrawiam


DOKLADNIE!!!!!!
czysty Raj Aniu !!!!
milego weekendu!!!!
Rajski ogród Ani 17:43, 24 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
an_tre napisał(a)
Mój domeczek




nic dodać po prostu rajski ogród Ani

pozdrawiam
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 17:18, 24 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Rozkwitła Hot lava, jednym kwiatkiem ale za to jakim. Bardzo mi się podoba. Posadziłąm ją przy obiedce i bardzo mi się to zestawienie podoba, ale nie wiem czy na dłuższą metę to dobre połączenie, po prostu jeszcze nie wiem jak mocno rozrośnie się obiedka. Za to mieczyki (w tle) to porażka. Liście mają zagrzybione, kwiaty ledwo rozkwitną już przekwitają. Mam plan sadzić je w polu tylko na kwiat cięty.





Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 17:14, 24 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
popcarol napisał(a)
"Muszę ustroić przedpokój, bo Tata wraca z Warszawy"


Uśmiałam się, córunia tatunia... Pozdrawiam córeczkę i mamusię.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 17:01, 24 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
irena_milek napisał(a)
a tak Sonia myje uszy Dżace i zęby
a tu jak diabeł tasmański


Zawsze się tak zgadzają i wspólnie bawią ? Miło popatrzeć
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:52, 24 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Evchen napisał(a)

Stan na 24 sierpnia. Proszę o potwierdzenie - trzeba dać znać ile osób będzie w Kapias Cafe.

1. Danusia (Gardenarium)
2. Sebek – 1 os
3. Gabik
4. Enya73 – 2 os.
5. baraga1904
6.Urszulla
7. Noemi
8. Wawik
9. Madżenka (Marzena 2007)
10. Siaaska ????
11. Syllwia
12. ola
13. Ewa
14.Wieloszka
15. Irenka (Irena-milek)
16. Evchen - 2 i 1/2 os.
17. Badara
18. Bea[ - 2 os/b]

Ale ładnie ta lista się prezentuje
[b]19. Kindzia – 2 os

20. eliza3
21. Lena
22. anieszka
23. anna-studio
24. Seliza
25. Dzidka
26. Ela
27. Jasia
28. Grupa trzymająca grabie 2 i 1/2 os
29. kasik778
30. Yen
31. Kondzio
32.olcze
33.eliza3
34.trafo

35. Agniecha973 – 1 os.
Kwiatki i rabatki u Elizy 16:49, 24 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Dzisiaj trochę wrzosów.
Wczoraj byłam na przejażdżce rowerowej, wrzosy pięknie kwitły, szkoda, że nie miałam aparatu, ale dzisiaj zrobiłam fotki swoim... tak na pociechę.








Kwiatki i rabatki u Elizy 16:38, 24 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Hania ma rację, ja co dwa lata wysiewam nowe, w przyszłym będę siać, bo są już za wysokie, ale ponieważ rosną pod ścianą to mi nie przeszkadza, a wchodzący zawsze się uśmiechają na ich widok

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:30, 24 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
a tak Sonia myje uszy Dżace i zęby
a tu jak diabeł tasmański
Lecę w kulki... 16:29, 24 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
anna_studio napisał(a)
Ev,rozbawiłaś mnie.........zaglądaj do mnie często....plissssssss

Mówisz i masz! O ile mi czas i nastrój pozwolą.. bo ja wiesz - w galimatiasie na nervosolu jadę...
Jedyne co zostaje to śmiech - lekarstwo na czarną rozpacz z powodu czarnej ziemi, która miała się tego lata okryć zielonym dywanem, co jej skutecznie uniemożliwiły dłuuugie na razie słabo owocujące acz dobrze rokujące (właściwszym byłoby użycie "raczkujące" rozważania nad kształtem rabat .. bo rabaty mogą mieć kształt
a. iście rubensowski
b. rokokoko w esach-florasach
c. koła spowite w fale

Wybór trudny, prawie niemożliwy.. .............a ogród tylko jeden.... negocjowałam - ale - NIE CHCE BYĆ Z GUMY!!!
Taki defekt

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies