Mam ją już 2 sezon, ale kupiłam już dość dużą sadzonkę. Pokażę w całości, choć tak średnio mi wyszło to zdjęcie. Ona wygląda lepiej w rzeczywistości, niż na zdjęciu.
Marku, cudnie to zrobiłeś
Kanciki, bukszpany, trawnik w soskonałym stanie...
No i róże. Róże masz przecudne
Zazdroszczę Ci ich,. ale tak pozytywnie, niech pięknie rosną
Wczoraj nazbierałam wiadro mirabelek podczas spaceru z psem. Rosną tam takie dzikie drzewa owocowe. Wyczaiłam je już w niedzielę.
Zastanawiam się co dziś z nich zrobię. Chyba dżemik albo galaretkę
Ja też postanowiłam Cię odwiedzić dołączyć do towarzystwa wraz z moją labką a tymbardziej , że ukochałam Zwierzyniec i całe Roztocze już od dzieciństwa.Bardzo podoba mi się styl dworkowy ,ale ten tradycyjny.W necie jest wiele ciekawych podpowiedzi.Sporo przebuszowałam więc i Tobie radzę.Może Ci się spodoba utrzymanie konsekwencji stylu między budynkiem a ogrodem.Ja zaczęłam od sadzenia drzew ,potem podsadzałam /w miarę ich wzrostu/ krzewami a następnie bylinami.To pomogło mi zachować proporcje i uniknąć głowienia się /czy będzie za gęsto/ i ew.ciągłego rozsadzania.Na powitanie odpoczynek w cieniu mojego ogrodu.Pozdrawiam.
Superaśne mini spotkanie Ogrodowiska, śliczne zdjęcia Eli i Sylwi, zaraz wpadnę do Kondzia obejrzeć, dziewczyny świetnie wydobyły piękno ogrodu Alinki to ile Was tam sztuk było na tym spotkaniu? pozdrawiam Gospodynię i gości Sylwia mus zakladać gołębnik Kubuś widać zafascynowany gołębiami
A co to za roślinka po lewej?
A tu kolejne prace w przedogródku - miejsce pod ławeczkę. To jeszcze muszę zrobić w tym sezonie, bo hortensje i miskanty duszą się w doniczkach. Ławeczki jeszcze nie będzie, ale miejsce będzie czekać. Widać, gdzie miękka ziemia?
to i ja się załapuję w takim razie
Norwegię kocham (na odległość, bo nigdy nie byłam, ale od dawna marzę aby kieeedyś się wybrać)
przepiękny ogród! PRZEpiękny!
i od razu mam taką małą prośbę, czy możesz pokazać te czerwone żurawki z bliższa?
bo ja właśnie kombinuję u moich nad kolorem kory, czy żółtą, czy naturalną podsypać, bo do żółtej nei mam przekonania, ale myślałam, że w naturalnej się zgubią...
I prośba o identyfikację .Kupiłam pokazana hortensję z karteczką"hortensje w odmianach".Byłam ciekawa co z niej wyrosnie,trochę choruje,spryskana topsinem.Nazwa powalajaca.