Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja największa pasja - ogród 16:39, 20 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
irena_milek napisał(a)

a to jest najważniejsza osoba w rodzince
i główny sprawca mojego braku czasu



ale słodki maluch i jakie piękne oczy!!! nie może być inaczej, to jest najważniejsza osóbka


już on to sobie palmy pierwszeństwa odebrać nie da
Moja największa pasja - ogród 16:37, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
kasik778 napisał(a)
a to jest najważniejsza osoba w rodzince
i główny sprawca mojego braku czasu



ale słodki maluch i jakie piękne oczy!!! nie może być inaczej, to jest najważniejsza osóbka
Kubusiowo 16:29, 20 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Oddaj te drobne, jeszcze coś dokupię

Popówek 16:21, 20 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Ymma napisał(a)
moje dzisiejsze kanciki - co prawda już się chwaliłam na innym wątku, ale co tam









witam kanciki profesjonalne, u mnie to to chyba nigdy nie znajdę czasu, aby porządnie pokancikować
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:14, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
W międzyczasie jak, mnie nie było, goście u mnie byli
dziękuję więc Weronice za życzenia z wielkim krzakiem pięknych hortensji, Monice352, co grę światła dostrzegła, Ani, Julicie i Bożence, , kanciki częściowo zrobione z doskoku w różnych miejscach, instrukcję obejrzałam Bożenko i na żywo podziwiałam, to prawie dzieło sztuki!, Dianie, co lubi u mnie spacerować, Marzence, co już wszystko okancikowała, w srodę będę podziwiać i zamówiłam juz cebulki, oferta ci się spodoba, ja wzięłam 250 sztuk, Marcie, że tak mi pomogła z roślinami, nakarmiła pysznym ciastem i do tego pięknie uwieczniła, Danusiu i Izo, oczywiście, że hortensji nigdy dość, Ewę, co chce mojej wersji zdarzeń, a ta zawsze rozwlekła, Malgochę1960, widziałam relację u Schmitów i twoja radość, zakupy cudne, warto było, Kasik778 i Monikę, co też hortensje kochają, Betysię, Sharlee i oczywiście znowu Danusię, fotograf nie uwiecznił jak sadzę, bo wygladałam jak czarownica i mówił, że tylko miotły z napędem mi brak!
wszyscy czekali, ale w końcu relacja jest i nawet juz jak jest posadzone teraz biegam do was, choć znowu nie nadrobię
dziękuję wszystkim!

i kwiaty ode mnie

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 16:08, 20 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Do góry
Znowu jestem na własnych śmieciach po wyprawie do wspaniałego i pięknego ogrodu w Pęchcinie. Tutaj tylko parę fotek. Reszta w wątku spotkaniowym

Wśród wielkich kęp floksów


Wszystkie rośliny wyglądają tutaj jakby w większej skali. Te wysokie (chyba rudbekia) przypominają fruwające motyle.



Ta hakonechloa zachwyca mnie przy każdej wizycie tutaj. Zawsze się zastanawiam, ile ona ma lat. Posadziłam u siebie dwie takie małe sadzonki i nie wiem, czy w ogóle kiedyś doczekam tak ogromnej kępy.


Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:53, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
monteverde napisał(a)








Rzeczywiście bardzo dużo dały te żurawki. Zielony ładny kolor, ale te żurawki go podkreśliły.

Co to znaczy fachowa pomoc przy zakupach


bardzo ważna, tym bardziej, że najtrudniejsze zadanie, to dobór roslin na rabatę z gazonami, ale super mi Marta dobrałą rośliny, już się nie mogę doczekać czwartku
chyba zacznę loty przeglądać, jak tę piwniczkę mam obejrzeć i nie tylko
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:49, 20 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
agniecha973 napisał(a)







Rzeczywiście bardzo dużo dały te żurawki. Zielony ładny kolor, ale te żurawki go podkreśliły.

Co to znaczy fachowa pomoc przy zakupach
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:41, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
agniecha973 napisał(a)







Rzeczywiście bardzo dużo dały te żurawki. Zielony ładny kolor, ale te żurawki go podkreśliły.


dokładnie tak, cały czas dumałam, jak to zmienic i jak zobaczyłąm u Marty te żurawki, pomysł od razu sam przyszedł
tak samo żurawki Southem Comfort ożywiły rabatę z lawendą, bo zlewała się z cyprysami, a tak jaśnieje; jak dokończę całą linię brzegową, zrobię zdjęcie, będzie widać co mnie wkurzało i co chciałąm zmienić!

uff, ależ dziś gorąco, jeszcze bardziej jak wczoraj!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:37, 20 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
irena_milek napisał(a)






Rzeczywiście bardzo dużo dały te żurawki. Zielony ładny kolor, ale te żurawki go podkreśliły.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:35, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
agniecha973 napisał(a)


Aga, ale sadzić to już było ciężko,,,ale jak zobaczyłam efekt, to już mi się lżej zrobiło; teraz wąż gumowy w użyciu na okrągło, bo sucho strasznie!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:23, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Ireno, jęczę (z wielu względów).
Spotkanie z Finką .........auuuuuuuu.
Wizyta w jej ogrodzie i szkółce .........auuuuuuuuu.
I Twój ogród z tymi żurawkami, efekt niesamowity. Gdybym nie zobaczyła, nie uwierzyłabym.
A kiedy podjedziesz do nas? Auuuuuuuuuuu!


A wiesz, że niedługo się wybieram Finka chciała mi pokazać dom teściowej i jestem bardzo ciekawa, bo lubię takie klimatyczne miejsca
wypad do Kłodzka, to odwiedziny u ciebie i u Marty i miodzik muszę dokupic, 1 słoik mi został!
Mam nadzieję, że zdrówko nie nawala i jęczysz tylko nad żurawkami
do zobaczenia niebawem

i dla ciebie jedyny kwiat wisterii, no szał! i zakwitła tak długo oczekiwana róża, zgrały się kolory



Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 15:23, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Klamber napisał(a)
Ja dotarłem dopiero o 19 jak zwykle jeszcze dwie sprawy musiałem załatwić, po drodze.Ogród duży i przepiękny, pierwszy raz tu byłem i nic nie wiedziałem o ogrodzie.







przepięknie i to zestawienie kanny i dalii, ot pomysł na przyszły rok!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:12, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
KasiaWB napisał(a)








ssuuuuuupppeerrr! ten widoczek to mój ulubiony


a wiesz Kasiu, że i mój też teraz! oj brakowało tych żurawek! chyba jeszcze dam między hostami;
czyli u mnie teraz...żurawkowo, hostowo, bukszpanowo, hortensjowo i rh! ściągam wszystkie pomysły do siebie, ba nawet różanki są
Rajski ogród Ani 15:07, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joanka napisał(a)
Aniu ślazówka?

Joasiu tak to jest ślazówka jednoroczna a te moje wyglądają tak z bliska





i z pracowitą pszczółką
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:03, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Monika352 napisał(a)

już wszystko posadzone, w czwartek reszta, ale chyba podzielę na etapy, bo znowu padnę!

wrzosy

limki posadziłam koło buka tricolor i rh, a dołem kwitna szławie omszone
przymierzam róże w zakolu bukszpanowym



i jak posadzone, odmiana pod ambrowcem, to Southem Comfort i kilka Big Top Gold; z tyłu jako obwódka bluszczy i rh, Georgia Peach


zakupy wspaniałe i ile już wsadzone!!! Piękne pozdrawiam M


Moniko, dziękuję miałam oazję obejrzeć ciebie na spotkaniu u Schmitów ale miałyście fajnie i jazda we trójkę, pewnie rozmowom nie było końca i jakie udane zakupy, dobrze, że miałaś większe auto!!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:02, 20 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
irena_milek napisał(a)







ssuuuuuupppeerrr! ten widoczek to mój ulubiony
Brązowienie iglaków 14:59, 20 sie 2012

Dołączył: 10 sie 2012
Posty: 4
Do góry
Witam.
Mojego świerka srebrnego też coś dopadło;/ nagle zaczął brązowieć, a był taki piękny...
Co to może być? Da się go jakoś jeszcze uratować? Będę wdzięczna za pomoc






Jeszcze kilka zdjęć do lepszej identyfikacji problemu:


http://imageshack.us/photo/my-images/232/32906126.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/207/55010917.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/84/dsc06754m.jpg/
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 14:52, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Co za zakupy! Jak jesiennie się zrobiło. Wrzosy są piękne!

Aguś, jaka tam jesień, dziś ma być 35 w cieniu!! lato się nam przesuwa od 2 lat i prawdziwe lato u nas teraz sierpień -- wrzesień

ta odmiana mieni sie cudnie
Rododendronowy ogród II. 14:50, 20 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
badara napisał(a)
Bożenko, dzięki za piękny wiersz , to była wielka przyjemność poznać Cię w realu, niestety moj ogród był kompletnie nie po drodze, Ela miała wiecej szczęścia, dedykuję Ci najpięknieszą różę z mojego ogrodu



Ogród nie był po drodze i Ty miałaś inne plany a jednak znalazłaś chwilę by sie ze mną zobaczyc. Bardzo Ci za to dziękuje i oczywiście Dzidce która nam wszystkim zrobiła niespodziankę.Róża niezwykła i piękna. dzięki.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies