Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w Tarnowie 20:08, 14 sie 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Kolejne kwiaty datury tym razem w deszczu...











Moja największa pasja - ogród 20:04, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
rabatka z lawendą i kostrzewą tez mi się nie podoba oczywiście, fajnie wygląda tylko z przodu z tyłu to jakaś masakra, w ogóle to mam tam ognika, ale czeka go chyba eksmisja, znowu mi przemarzł, więc ani kwiatów ani owoców i jakoś mi w ogóle tu nie pasuje



na zdjęciu widoczne są mieczyki i kanny ale w przyszłym roku też ich tu nie będzie...



chyba dosadzę kolejną hortensję Limkę, cała ta rabat to takie wszystko co mi się podobało i potem taki efekt, muszę naprawdę nie kupować wszystkiego
Ogrodomania Oli 20:01, 14 sie 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Do góry
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 19:59, 14 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
witaj Konstacjo, dziewczyno z tajemniczym uśmiechem...
miło, że się spotkałyśmy...
Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu. 19:55, 14 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Marysiu, miło wspominam naszą rozmowę u Ani - pozdrawiam Cię serdecznie
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 19:54, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Ogród w Holandii 19:53, 14 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
JulkAd napisał(a)
Agatko mam taką zagwostkę, byłam z rodzinką na spacerku w naszej historycznej fosie i zrobiłam takie zdjęcia w tamtejszym rosarium. Może Ty będziesz wiedziała z czego róże mają skarpety?









Może trochę niewyraźne, ale telefonem robione


Hej Julita! Miła wycieczka Na moje oko to jest po prostu gipsówka Fajne towarzystwo dla róz.
Kule, ozdoby, płotki, rzeźby do ogrodu 19:49, 14 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
Zrobiłam wczoraj 2 kule betonowe
Rododendronowy ogród II. 19:49, 14 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
asc napisał(a)
A lilie to i wczoraj przesadzałam..to chyba jedyne cebulowe, które znoszą przeprowadzi o każdej porze roku Przetestowane chyba w każdym miesiacu roku Zimą kupiłam kwitnace lilie, bo już zima doprowadzała mnie do szału.. potem wetknęłam je gdze popadnie ... i teraz też kwitna
To głupotooodporna roślina Dlatego też ich trochę mam... czekam na ofertęFinki.. ma mieć jakieś cebulowe... jak cośma czego nie mam to kupię... jej roślinki są wypasione
A teraz mykam do łóżeczka...... zaraz pora wstać ..


Ania Ty przesadzasz lilie o dowolnej porze? Przecież uszkadzasz im korzonki. Muszą to odchorowac,,chyba. Piszę chyba bo właśnie pomyslałam o pięknej trawie wyhodowanej w ponad 30 stopniowej temperaturze no i pomyslałam że u Ciebie wszystko jest możliwe.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 19:45, 14 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Irenko na 800 stronkę ślę życzenia następnych fajniutki i wesołych stronek, dla Ciebie mój świeżutki dzisiejszy Merlin zabójczo pachnie
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 19:43, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Elizo,za szybko jakoś w tym roku idzie jesień.Ja mam juz zebrane nasiona z aksamitek zwykłych,klarkii,nagietków,eszolcji,czarnuszki i wielu innych.Nawet godecja prawie przekwitła,a w ubiegłym roku jeszcze cały wrzesień miała piękne kwiaty,








Ogród... reni 19:42, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
Dziękuję
Dziewczyny co to jest, samo się posiało





Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 19:42, 14 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Irenko, pozdrawiam serdecznie
miło, że choć na chwilę się spotkałyśmy
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 19:41, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Enya73 napisał(a)
A jak jestem przy temacie agapantów, to byłam dziś po pracy u Żurka. No nie mogłam się opanować. Widziałam, że mają agapanty, bryła połowę mniejsza, niż te prezentowane na zdjęciu poniżej za 70 zł.



Pojechałam sprawdzić czy mają coś ciekawego i trochę się rozczarowałam. Takich zawilców, jakie widziałam na rabacie w Kopenhadze, to nie było, same jakieś małe sadzonki bez kwiatów, pąki zamknięte i kolor nie taki, jaki by mi pasował.
Ale kupiłam ciekawą odmianę Jeżówki - 'Summer Coctail". Jutro ją posadzę, to zrobię fotkę. Na razie szukam dla niej miejsca. A miałam już nie robić spontanicznych zakupów, ale cóż... taka mała słabość


do tej pory nie znałam w ogóle agapantów, ale na zdjęciach prezentują się imponująco
spontaniczne zakupy są bardzo fajne, tylko potem siedzę i myślę, kupiłam fajną roślinkę i co z nią zrobić?
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 19:39, 14 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Kasia gratuluję setki kolejnej. Mimo że nie możesz jeszcze tworzyć ogrodu do końca to i tak jest pięknie, a to piękno tworzą Twoje cudne roślinki i Ty oczywiście

przesyłam Ci lilię kupioną na targach


Ogród w Holandii 19:38, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Agatko mam taką zagwostkę, byłam z rodzinką na spacerku w naszej historycznej fosie i zrobiłam takie zdjęcia w tamtejszym rosarium. Może Ty będziesz wiedziała z czego róże mają skarpety?









Może trochę niewyraźne, ale telefonem robione
Mój 4 arowy azyl... 19:34, 14 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Aniu asc, Celinko, Elu - dzięki za wizytę. Słoneczko z czarnym okiem dla Was

Ogród w Tarnowie 19:34, 14 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
ogród jak zwykle ... zadbany, piękne, świetnie przycięte rośliny...

Richie dzięki jeszcze raz za super podróż do ogrodu Ani ...

no, takich fotek nie masz
zdążasz do rozbawionej grupy...

i już jesteście razem...
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 19:32, 14 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
A jak jestem przy temacie agapantów, to byłam dziś po pracy u Żurka. No nie mogłam się opanować. Widziałam, że mają agapanty, bryła połowę mniejsza, niż te prezentowane na zdjęciu poniżej za 70 zł.



Pojechałam sprawdzić czy mają coś ciekawego i trochę się rozczarowałam. Takich zawilców, jakie widziałam na rabacie w Kopenhadze, to nie było, same jakieś małe sadzonki bez kwiatów, pąki zamknięte i kolor nie taki, jaki by mi pasował.
Ale kupiłam ciekawą odmianę Jeżówki - 'Summer Coctail". Jutro ją posadzę, to zrobię fotkę. Na razie szukam dla niej miejsca. A miałam już nie robić spontanicznych zakupów, ale cóż... taka mała słabość
Mój 4 arowy azyl... 19:29, 14 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Nieśmiałe rózyczki i rudbekie w coraz ciemniejszych kolorach



i czerwone floksy od Leonii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies