Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu.

eliza3 16:31, 10 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Piękne krzewy, ketmia widowiskowa, a juki bardzo dorodne. Budleja jest na mojej liście zakupów, muszę ją mieć, bo coraz bardziej mi się podoba. Pozdrawiam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
maria_kalino... 19:06, 10 sie 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Witaj Eliza. Dziękuję, że do mnie zajrzałaś. Budleje już mam dwie. W ubiegłym roku wyłamała mi się gałązka i wsadziłam ją do ziemi, szybko się ukorzeniła i mam drugi krzew. To samo zrobiłam z hortensją, z dużej zrobiłam sadzonki i wszystkie cztery się ukorzeniły. Na jesieni będę rozsadzać na stałe miejsce. Ketmia rzeczywiście jest bardzo dekoracyjna ponieważ zakwita kiedy większość krzewów już przekwitła. Mam jeszcze białą ketmię ale jest malutka, posadzona w ubiegłym roku.



Ta czerwona, to też ketmia, tylko bylinowa. Posadziłam ją w czerwcu. Na zimę zanika część nadziemna, a na wiosnę puszcza nowe jeszcze większe pędy.

____________________
Maria - Moje krzewy
Bogdzia 21:48, 10 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marysiu zachwycające masz te ketmie. Ja dziś kupiłam swoją pierwszą. Nie bardzo wierzę że się utrzyma bo u mnie zimy ostre ale spróbuje, ciekawe jak to będzie. Miło mi było poznac Cię u Ani. Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 10:30, 12 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marysiu, zapomniałam podziękowac za prezent... nabiore iwonickiej urody napewno i po tym szale spotkaniowym, napewno sie przyda dla ppodratowania zdrowia.
Odważyłąm się na spotkanie...bo to byłą nieswiadomosć..drugi raz bym sie bała...... ale nie żałuję
Zapraszam Cię z mężem...... mam nadzieje, że akwarium uratowane.
Przy okazji pocieszyłam oczy kolorami lata.... i jaka piękna budleja.... Miodio
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 19:28, 14 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marysiu piękne masz krzewy, hibiscus chyba większy niż u Zbysia, budleja też piękna, no i dyptam ja mam różowe pozdrawiam widzę, ę bardzo lubisz krzewuszki ja mam 4 krzaczki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
maria_kalino... 19:45, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Aniu, dziękuję za wizytę na moim watku. W tym roku jeszcze dokupiłam sobie 2 krzewy tamaryszka. Rabatki bylinowe też mam, z jednorocznych tylko wysiewam cynie. Krzewuszki mam 3 krzewy, w tym 1 białą. Moja ketmia jest prowadzona na krzew, Zbyszek prowadził na niskim pniu. Obydwie posadzone były w tym samym dniu. Pozdrawiam serdecznie i mile wspominam nasze spotkanie u Ani asc.
____________________
Maria - Moje krzewy
marzena 19:55, 14 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Marysiu, miło wspominam naszą rozmowę u Ani - pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
marzena O....!
Milka 14:35, 16 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marysiu pozdrawiam i podziwiam, twoje wielkie rośliny, bardzo pięknie kwitną ketmia niesamowita ale i innym nic nie brakuje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
maria_kalino... 14:49, 16 sie 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Irenko, dziękuję za odwiedziny na moim wątku. Mój ogród to groch z kapustą. Staram się troszkę porządkować, ale tak szkoda mi cokolwiek wyrzucić. Niektórzy lubią taki artystyczny galimatias. Teraz już staram się dobierać rośliny przynajmniej kolorystycznie, ale jeszcze dużo mam do zrobienia. Kiedyś nie było możliwości zakupu roślin, więc człowiek cieszył się wszystkim co otrzymał i utykał gdzie było miejsce. Ważne, że lubię kwiaty i one sprawiają mi radość. Serdecznie Cię pozdrawiam.
____________________
Maria - Moje krzewy
eliza3 15:06, 16 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Marysiu, ja też mam rabatę pt.groch z kapustą i o dziwo lubię ją najbardziej
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies