Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kubusiowo 17:39, 14 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
kaisog1 napisał(a)





Boskie zdjęcie


Ach jak ja Wam zazdroszczę tego spotkania......
Ogród Ginger 17:38, 14 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry

Jeszcze nie skończony nowy kącik:
Ogród w Alei Lipowej... 17:35, 14 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
zapomniałam o begoniach, te duże to oczywiście kupowane, ale mam jeszcze malutkie, które sama wysiałam i są takie teraz miniaturki





Ogród Ginger 17:34, 14 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry
Letnie skrzynki balkonowe i donice 17:32, 14 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
mira napisał(a)



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 17:30, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ana_art napisał(a)
wyznaczyłam linie różanki i tutaj muszę dokupić jeszcze jedną róże i lawendę. Chyba zaamówie pilgrim bo pachnie obłędnie



ale zdolna z ciebie ogrodniczka, super nowe rabaty!
Kwiatki i rabatki u Elizy 17:23, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
eliza3 napisał(a)
Błam dziś na giełdzie kwiatowej. Wyjazd nie planowany, więc i zakupów nie miałam zamiaru robić, tym bardziej, że padało
. Chodzę więc, może coś jednak wypatrzę, a wśród sprzedających pan u którego wiosną kupiłam białe naparstnice, które okazały się różowe... o czym nie omieszkałam wspomnieć.
Jakież było moje zdziwienie, gdy pan wręczył mi z uśmiechem trzy sadzonki w ramach reklamacji zapewniając, że będą białe. Byłam mile zaskoczona... ot taki epizod w deszczowy dzień.

To białe naparstnice, które zakwitły na różowo...



a to nowe sadzonki, zobaczymy co zakwitnie w przyszłym roku...





piękne, zawsze się nimi zachwycam, ale do tej pory ich nie kupiłam
Ogród nad Rozlewiskiem 17:21, 14 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Tess napisał(a)
Nie mogłam oderwać oczu.
Było magicznie.
Zdjęcia nie oddają tej magii i klimatu.







Witaj Tess
Jejku jak pieknie. Dobrze, że dojrzałaś do decyzji zostawienia działki nad rozlewiskiem dla siebie. Toż to cuda natury naszej polskiej.
Ogrodnik mimo woli 17:19, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
asc napisał(a)


Dobranoc....


Dzień dobry Widzę Misiek ,że lepiej sie masz!!

Wybacz Aniu ,że najpierw z tą śliczną mordką!


Mordka wreszcie szczęsliwa, bo sie ochłodziło I futro tak nie grzeje.....

Ja osobiście wolę zdecydowanie cieplej ... ale do siedzienei przed kompem w pracy ..wszystko jedno.. przynajmniej nie ciagnie wilka do lasu... łatwiej pracować.


pięknie się nam tu prezentuje, jakby specjalnie pozował
Rododendronowy ogród II. 17:08, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Bogdzia napisał(a)
I lilie







coś tam jeszcze kwitnie ale nie zrobiłam zdjec.


moje ulubione pachnące róże jednak nadal sporo kwitnie
o kani ciut doczytałam, przyroda jest niesamowita!

oczywiście chodziło o lilie! ale przygladałam się też Bożenki różom i gafa!!!
Ogród w Alei Lipowej... 17:06, 14 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
trawki Morning po podziale trochę podeschły, z 2 zrobiłam 4, bo przy Limce za niskie i tak sobie je przesadziłam i podzieliłam. Mam tylko nadzieję, że ładnie przezimują i za rok będą większymi kępami.








jak to przez rok się dużo zmienia

Pszczelarnia 17:04, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Przetacznik napisał(a)

I z dumą mogę powiedzieć: ogrodowiskowo - widowiskowo jest i fajnie:

Bukiecik zaległy nie pokazany:

I uroda naszych gór:


To prawda pięknie, sielsko, można się rozmarzyć a jeszcze to górskie tło daje niezwykły efekt...

ogrodowiskowo, ławeczka i hortensje, nastrojowe dekoracje, a widoki niepowtarzalne

modrzewie są piękne, ale faktycznie śmieciuchy, ale jak się zastanowić, to każda z roślin ma jakieś minusy
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 17:01, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
popcarol napisał(a)
Podoba Wam się? Kupiłam, a mój M "jestem na nie"... buu...


Karola, jest wyjątkowy, niepowtarzalny, nóżki przetrzesz i będzie wypasiony
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:59, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Irenko, gratulacje, gonisz jak iskierka - co ja mówię rakieta

Floksy pasujące do bluzeczki





Danusiu, dzięki, Rysio to juz radzi do ciebie ze spadochronem się wybierać
kolorek super pasuje
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:58, 14 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Irenko, gratulacje, gonisz jak iskierka - co ja mówię ponaddźwiękowy samolot a nawet rakieta

Floksy pasujące do bluzeczki



Kiedyś będzie tu pięknie ... 16:57, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Marzenko, gratuluję, ale zmień nazwę wątku, u ciebie jest tak pięknie mogę zostać twoim ogrodnikiem
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:55, 14 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Serdeczne gratulacje.

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:51, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
boguslaw_r_ napisał(a)

Buziaki Vivo, pewnie do kolejnego spotkania

a tu mój rycynowiec, wszystkie bujnęły, ale tego chociaż deszcz nie przechylił, ale wielki! a ile nasion będę miała; z tym, że w przyszłym roku posadzę sensownie, w tym jak z łapanki to wyszło! i...podzielę się nasionami, jeśli będą chętni





Witaj Ircia TEN RYCYNOWIEC JEST SUPER Pozdrawki


Boguś dzięki jak chcesz, tobie też wyślę nasiona po zbiorze
Kiedyś będzie tu pięknie ... 16:49, 14 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Gratulacje dla pracowitej pszczółki Marzenki! Ogród wygląda przepięknie pora na zmianę nazwy
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 16:47, 14 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
u nas trwa udoskonalanie kancików



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies