trawki Morning po podziale trochę podeschły, z 2 zrobiłam 4, bo przy Limce za niskie i tak sobie je przesadziłam i podzieliłam. Mam tylko nadzieję, że ładnie przezimują i za rok będą większymi kępami.
a tu mój rycynowiec, wszystkie bujnęły, ale tego chociaż deszcz nie przechylił, ale wielki! a ile nasion będę miała; z tym, że w przyszłym roku posadzę sensownie, w tym jak z łapanki to wyszło! i...podzielę się nasionami, jeśli będą chętni
Witaj Ircia TEN RYCYNOWIEC JEST SUPER Pozdrawki
Boguś dzięki jak chcesz, tobie też wyślę nasiona po zbiorze