Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek Hanusi po zimie 20:27, 07 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Hasają żyjątka przez większość czasu przeze mnie nie niepokojona.To jest ich ogród,ja jestem tylko rzadkim gościem.Ostatnio na róży siedział taki złoto - zielony osobnik,a dziś już pożywiał się na jeżówce.
Bajkowy ogród Weroniki 20:26, 07 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
weronika77 napisał(a)



Lime Light i Grandi Flora



Witam, jak się ślicznie przytulają.
Śliczne zdjęcia, ale nie może być inaczej przy tak bajkowym ogrodzie
Pozdrawiam
Ostróżka ogrodowa (Delphinium cultorum) 20:26, 07 sie 2012

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Do góry
nie wiem, jaka to odmiana, ale urzekł mnie kolor fioletowo-niebieski
W miniformacie 20:26, 07 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Puste pole z wysepką kwiatową 20:25, 07 sie 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
Tereniu, Miluśka – ten rozchodnik w ub. roku był niewielką sadzonką, ku mojej uciesze tak pięknie się już rozrósł i zakwitł pierwszy. Inne całe w nabrzmiałych pąkach jeszcze.... Będę się chwalić...
Celinko – no popatrz, jak ja manipuluję... Niby ładnie, ale w całości już mi się nie za bardzo podoba i chętnie bym wszystko przerobiła, ale sił brak...


Martusiu – chciałaby dusza do raju, ale wiesz jak to jest: nie można być wszędzie... W dodatku te odległości mnie limitują czasowo, bo mój kierowca nie może jeździć w nocy... No i problem z zostawianiem Amisia... Wiem, że było cudnie! Przez dwa wieczory czytałam...

Jolu – okropnie było... koszmarna ulewa z wichurą. Rano znalazłam w ogrodzie takie ładne kwiatki:



Aż dziw, że stół się nie połamał, za to stalowa rura od parasola powyginana... Na ganku doniczki i skrzynki porozwalane... Nie ma to jak takie kwietniki. Żadna wichura ich nie ruszy




Ale roślinki w ogrodzie dzielnie przetrwały, choć wiele przygięło aż do ziemi, trzeba było opatykować i podwiązać. Mój peryskop mężnie stawił czoło wichurze i nawet się nie pochylił


Piękna z nich para -dalia z Vanilką


Zmierzyłam Limlajtkę: kula o średnicy 1,5 m


A te kulki mają średnicę ~3 cm... Za to ile ich jest! W maju sadzonka zmarzła na amen, ale obsypałam wysoko ziemią i odbiła! No i rodzi te kulki w ilości niesamowitej!
Rododendronowy ogród II. 20:25, 07 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
monteverde napisał(a)
Bogdziu pozdrawiam kwiatek lotosu przesyłam z arboretum


Piękny lotosik, ale wygląda na olbrzymi , lilie przy nim malutkie. Odpoczęłas po podróży?
ogrodoweimpresjejolki 20:24, 07 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Też testuje nowy sposób wgrywania zdjęć


działa
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 20:24, 07 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
A tu rabata na której zostanie posadzona Nigra jak myślicie, w którym miejscu będzie jej najlepiej?


z innej perspektywy



hortensje i bukszany zostają na swoich miejscach. Wszystko co rośnie przed bukszpanami chcę wykopać, posadzić nigrę i na nowo posadzić te różności, które tam mam czyli
Ogród na skraju sadu 20:24, 07 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry




O raju, jaka piekna... A niech tam bedzie sobie wiotka, ale te kwiaty.... Obledne Kasiu, czym Ty ja karmisz???
Bajkowy ogród Weroniki 20:22, 07 sie 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry

Kajtek też lubi kwiaty, często je wącha, i...przeskakuje, jak nie da się z powodu prędkości, ominąć.

Róże kwitną nieustannie, w pąkach też są ozdobą.

Moje słodkie maleństwo, Kajtuś.
Rajski ogród Ani 20:21, 07 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Testuję nowy mechanizm wgrywania zdjęć, działa

Mój kawałek raju II 20:20, 07 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
wczoraj dzisiaj Twiggy's Rose
Reine des Violettes miniaturka
Queen of Sweden Chopin i werbena Ginger Syllabub
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 20:19, 07 sie 2012

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Do góry
4-letnia limonka
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 20:18, 07 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Właśnie mój M. dostarczył mi świeżą porcję zdjęć z działki

Pod murem



Ogród średniowieczny i nie tylko 20:13, 07 sie 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Do góry
i różyczki
Ogród średniowieczny i nie tylko 20:12, 07 sie 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Do góry
inne kwiatki
Bajkowy ogród Weroniki 20:11, 07 sie 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry

Violette Perfume, nareszcie pokazała swoje pierwsze kwiaty.

Powtórzyła kwitnienie Grand Prix.
Różowy nenufar


Nowa róża z fioletowych.
Ogród na skraju sadu 20:08, 07 sie 2012


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Do góry
Dereniowy żywopłot rośnie bardzo szybko.
Ogród na skraju sadu 20:06, 07 sie 2012


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Do góry
Hortensja niebieska

Anabelka

Pink diamond

Hortensja różowa
Ogród średniowieczny i nie tylko 20:06, 07 sie 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Do góry
Dla moich Gości z niedzieli informacja o nazwie róży, tej co nie pamiętałem otóż jest to Candlelight I dzisiejsze jej zdjęcia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies