Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy 22:32, 06 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Do góry

o miała się skończyć równo ze schodami, ale stwierdziłam że lepiej go przedłużyć
Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje 22:30, 06 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
zuza12 napisał(a)
A teraz odrobina miłości, nagości i piękna ludzkiego ciała....



Ten obraz robiłam juz dwa razy na prezent ślubny kolegom mojego męża. Dobrze, że ludzie się nie znają to mogłam to powielić.


Tego już długo nie moge skończyć.


A te też robiłam na zamówienie w prezencie.





Zuza twoje prace są przepiękne Tyle w nich miłości i romantyzmu az miło powzdychać Piesio świetny
Norweski ogródek... 22:28, 06 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry



Te pionowe deseczki super pomysł bardzo mi się podobają
Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy 22:25, 06 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Do góry
siaaska napisał(a)

A teraz prawie zrobiony chodnik (prawie bo postanowiłam, że będzie powiększony heheh - biedny mój M,będzie musiał robić), no i oczywiście rabata z żurawek, host i miskanta morning light. Nie wiem tak naprawdę co będzie z tym moim miskantem, bo kupiłam 2 szt (idiotka) i podzieliłam go na 4 kępki. Ciekawe czy mi teraz nie padnie.
No i mam dylemat. Co połóżyć na wierzch. Czy korę, ściółkę taką leśną - mam do niej dostęp, czy też żwirek. Co do kory i ściółki mam wątpliwości, bo na 100% mi wywieje. U nas są diabelne wiatry.
A żwirek....hmmm. Jak go wyłożę na tę ziemię to chyba nie będzie zbyt dobrze. Chwasty i tak wyjdą, a jak będę je wyrywać to będzie ziemia na żwirku...

A to zdjęcia rabaty:




Kochana gratki się należą Pięknie wyszła rabatka Z tego co gdzieś czytałam to kory nie wywiewa jak nie ma włókniny... Jest wtedy wilgotna i nie ma takiego poślizgu jak po włókninie ale kamyczki też fajnie by wyglądały tylko chyba wtedy kora musowa bo się pomiesza z ziemią...
W którą stronę Ty chcesz poszerzyć ten chodnik? Za wąski jest? Wydaje mi się że w sam raz...


Kochana chodnik wydłużam. Miał się skończyć przy schodach, ale wyjeżdżamy poza schody i będzie się prawie łączył z garażem.
Ach no i dziękuję za pochwałę
Nasz mały raj na ziemi :) 22:25, 06 sie 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
Wianek na drzwi...



Ale ja widzę już teraz urocze, zachęcające zaaranżowanie wejścia do domu... i na prawdę wygląda to przemiło. A dalsze plany to zobaczymy na kolejnych zdjęciach mam nadzieję za jakiś czas
Dla odmiany czas na zmiany... 22:24, 06 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
najpierw wkleję zdjęcie potem wytłumaczę


poradźcie mi proszę co posadzić za tarasem tak mniej więcej na całej jego szerokości żeby jakoś zasłonić się troszkę od okien sąsiada? w tle widać tuje, ale one nawet jak urosną to tarasu nie zasłonią


co proponujecie?

ja myslałam albo o cisach, tyle że one wolno rosną

o tujach też myślałąm, ale one znowu za szerokie, gdyż zaraz za ktatką okienko jest

hmmm? poradźcie proszę

a może coś pnącego, ale najlepiej żeby liści nie gubiło

w przyszłości chciałabym tam rabatę,

tam w większości dnia cień jest
Nasz mały raj na ziemi :) 22:22, 06 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry
Ana napisał(a)






Asia wow!!!!!!!!!!!!!! Przepiękny jest, te kolorki!!! Ja też taki chcę


Ana ruszaj w pola Może jeszcze gdzieś znajdziesz zboża bo chabry to już na pewno
To różowe to rdest pośredni Warto go mieć u siebie bo zdobi kwiatami bardzo długo... Nawet czasami w zimie... Tylko już zasuszonymi i można go wykorzystać do dekoracji... Bardzo podobny do lawendy tylko kolor i zapach nie ten...
Nasz mały raj na ziemi :) 22:18, 06 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
siaaska napisał(a)





Asia wow!!!!!!!!!!!!!! Przepiękny jest, te kolorki!!! Ja też taki chcę
Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy 22:17, 06 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry
kubi2000 napisał(a)
A teraz prawie zrobiony chodnik (prawie bo postanowiłam, że będzie powiększony heheh - biedny mój M,będzie musiał robić), no i oczywiście rabata z żurawek, host i miskanta morning light. Nie wiem tak naprawdę co będzie z tym moim miskantem, bo kupiłam 2 szt (idiotka) i podzieliłam go na 4 kępki. Ciekawe czy mi teraz nie padnie.
No i mam dylemat. Co połóżyć na wierzch. Czy korę, ściółkę taką leśną - mam do niej dostęp, czy też żwirek. Co do kory i ściółki mam wątpliwości, bo na 100% mi wywieje. U nas są diabelne wiatry.
A żwirek....hmmm. Jak go wyłożę na tę ziemię to chyba nie będzie zbyt dobrze. Chwasty i tak wyjdą, a jak będę je wyrywać to będzie ziemia na żwirku...

A to zdjęcia rabaty:




Kochana gratki się należą Pięknie wyszła rabatka Z tego co gdzieś czytałam to kory nie wywiewa jak nie ma włókniny... Jest wtedy wilgotna i nie ma takiego poślizgu jak po włókninie ale kamyczki też fajnie by wyglądały tylko chyba wtedy kora musowa bo się pomiesza z ziemią...
W którą stronę Ty chcesz poszerzyć ten chodnik? Za wąski jest? Wydaje mi się że w sam raz...
Droga do mojego małego raju 22:17, 06 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Do góry
Janet napisał(a)
Witam serdecznie!
W moim wątku zapanowała na kilka miesięcy cisza co nie oznacza, że się obijałam
W ciągu tych tygodni posadziliśmy na tyle działki żywopłot-jednak z brabantówMam mały warzywnik, są truskawki, poziomki, porzeczki, agrest, kilka drzewek owocowych, por, seler, po ogrodnikach posieję ogórki
W grudniu przyszła na świat moja córcia
Niebawem będziemy robić elewację domku, nie będzie już straszyć
W związku z tym chciałabym zapytać co mogłabym umieścić na rabatach pod oknami by jakoś to wyglądało.Kupiłam bukszpany, niby w obwodzie mają 100cm ale do kulek im daleko. Kupiłam 5 sztuk żurawki Lime Marmelade, planuję na tych rabatach żwirek. Tulipany wykopię, bergenię też jak tylko przekwitnie. I co dalej?
Pozdrawiam!




Hello
Widzę że masz po tej samej stronie wejście co ja. No i tez mam problem. Miałam iglaka formowanego i mi padł, mialam jałowca sabińskiego ale w końcu go przesadziłam. Stwierdziłam, że w końcu posadzę tam rododendrony i azalie.
Mój ogródek pod Gdańskiem 22:16, 06 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
monteverde napisał(a)
Nie było mnie 2 dni a Monika piękne powojniki powstawiała w dowód sympatii moja miniaturka gailardia

Hej Aniu! Zauważyłam ze Cię nie BYŁO miło spędzałas czas?? Dzieki za kwiatka niedlugo 18!!! Ja planuje kupią sobie kilka ładnych rozchodnikow z odmian ktorych jeszcze u mnie nie ma
Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje 22:14, 06 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Agatko, ja mam takie gwiazdki:



i takie:

Ale piękności !!
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:13, 06 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Do góry
Gardenarium napisał(a)

Witaj Danusiu!!
Proszę o pomoc. Powiedz mi co jest mojej metasekwoi????? Teraz jest już praktycznie cała brązowa ((


Może nawoziłaś trawnik i zasolenie dało się we znaki?


No to mogłoby byc to. Mój mąż czasami nie patrzy gdzie rzuca nawóz. Podlewam ją więc nie sądzę żeby jej wody brakowało.
Ale skoro to zasolenie to co powinnam teraz zrobić???
Kiedyś będzie tu pięknie ... 22:13, 06 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Trawa vertigo urosła jak jakiś potwór!!! Szukam chętnych do dzielenia jesienią i przezimowania!!! Nie widać mojej wielkiej kuli bukszpanowej po lewej stronie. Brrr

Z dlaszej perspektywy rabata. Wreszcie wisienki podrosły.

i bliższej


Jak widziałaś mój jęzor przy brzozie jest duży, więc piszę się na sadzonki trawki Każdą ilość
Widziałam u ciebie, że róże masz ściółkowane korą ???
Mój mały raj na ziemi :) 22:12, 06 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
Sebek napisał(a)

i zaczęło się szaleństwo!


Odpłynęli - oooohhhhhhhhh yeeeeaaaaah


a wiesz Sebek co powiedzieli jak odpływali.....? "tak wygląda wolność"
hehe
ale wrócili, eh faceci....nie można im wierzyć
Mój mały raj na ziemi :) 22:11, 06 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
anula_wn napisał(a)
i zaczęło się szaleństwo!


Odpłynęli - oooohhhhhhhhh yeeeeaaaaah
Mój mały raj na ziemi :) 22:09, 06 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
po porannym połowie ....
Dla odmiany czas na zmiany... 22:03, 06 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
moje słoneczniki gigantusy


Ogród średniowieczny i nie tylko 22:02, 06 sie 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Do góry
monteverde napisał(a)
O to pracowity miałeś dzień, ja wróciłam do Elb., o 8.00 rano i cały dzień "przegwizdałam"U nas dzisiaj było bardzo parno a potem po 15.00 burza, w pewnym momencie tak walnęło, myślałam.że już po kompie Marek za bardzo miły dzień przesyłam kwiat Lotosu żółtego z arboretum, mieliśmy to szczęście zobaczyć rozwinięty

U nas było 35 stopni !!! ale była też piękna pogoda cały dzień więc wykorzystałem czas na sadzenie i podlewanie, zeszło mi aż do zmroku
Ogród...nie do końca wymarzony 21:58, 06 sie 2012

Dołączył: 05 sie 2012
Posty: 9
Do góry
No i nadszedł czas na moją jedną z nieszczęsnych rabat. Może podpowiecie co na niej posadzić w miejscu gdzie dziś rosną " karłowate" aksamitki. A może z niej zrezygnować i zasiać trawę?Tak kiedyś byłoale ja chciałam, żeby nie było nudno no i nie jest... Tylko, że nie do końca tak to miało wyglądać.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies