Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Prywatny ogród Lady Morton 10:33, 01 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Warzywnik (tutaj nie było rabat na kwiat cięty):





Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 10:28, 01 sie 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
ell napisał(a)
O rany !!!
Nawet nie przypuszczałam, że tyle osób do mnie zagląda.
Dziękuję.

Ostatnio Was troszkę zaniedbuję, bo czas na przetwory, a jak pewnie już wiecie mam na ich punkcie bzika. Wybaczycie, że jeszcze przez kilka dni będę tylko przelotnie.

Spiżarka mi się zapełnia. Ostatnio do grona ugotowanych dołączyły ogóry.



Witaj Elu ,ale smakowite przetwory a poprosze o przepis na sałatkę na górnym zdjęciu
Ogród z gruszką 10:26, 01 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Do góry
Gardenarium napisał(a)



Ta prawa strona u góry może jest troszkę zbyt ścięta w porównaniu do lewej górnej, Zaokrągl ją troszkę. Buk może być, może Rohan Obelisk?

Wtedy Twoja wizualizacja części tarasowej ładnie wyjdzie

A tak jak patrzę dłużej to w ogóle bym zrobiła prawie koło na tej górze


dziękuje Danusiu za odwiedziny i podpowiedzi)
Mam pewne trudności z odróznieniem lewej strony od prawej i w ogóle organizacją przstrzenną- taki mózg więc wybaczcie jeśli od czasu do czasu pomylę się w kierunkach.
Danusiu, ta prawa strona jest dla mnie bardzo kłopotliwa gdyz musi biec tamtędy "szlak" od drzwi bocznych do garażu. Na dodatek ten róg to najlepsze miejsce na mały plac zabaw dla dzieci, bo jest widoczne z okien kuchni. Zupełnie nie wiem jak z tego wybrnąć...burzy mi to harmonię całej częsci tarasowej. A co myslisz na temat takiego pomysłu



z prawej strony żywopłocik trochę przesuniety by było miejsce dla dzieci i ewentualnie jakieś mało oficjalne przejście. Generalnie jednak przejscie do garażu wiodłoby przez taras i środkiem. Ładne to to ale nie wiem czy praktyczne.
Z tego co zrozumiałam widziałabys w miejscu dla dzieci koło.
Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 10:26, 01 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Czas na śliwki!


i do gara



Blaski i cienie nowego życia 10:24, 01 sie 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Do góry
Urszulla napisał(a)
I jeszcze jedna fotka z moim młodszym
Czerwiec 2012



hahahaha takie sztuczki i mój młodszy syn pokazywał teraz ma 24 lata i 197 cm


a tak fajnie się ogląda i czyta bardzo ciekawa twoja relacja i zakładanie ogrodu przyniesie ci sporo radości życzę tego pozdrawiam
Mój mały raj na ziemi :) 10:13, 01 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
anula_wn napisał(a)
limka w porannym słońcu

miłego dnia wszystkim, ja dzisiaj z doskoku....muszę podziałać w ogrodzie, bo w weekend znów wyjazd (do Kubusiowa, ta dam ! )

Podpatruję Twój raj już jakiś czas, ale ciągle w biegu przy tylu pieknych ogrodach, ale koło tej hotrtensji nie można przejść obojętnie, jest przecudna, ja się cieszę że moja ma jeden kwiatek, przy takiej jak Twoja zwariowałabym ze szczęścia
Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 10:01, 01 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Tarasowe niebieskości


psianka, szafirowa burza


i ołownik
Ogród amatora - proszę o pomoc 09:57, 01 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 271
Do góry


żurawka - marmelade




czy ktoś nie jaka to dokładnie odmiana ?
bo kupiłam drugie niby też marmelade, ale są bardziej zielone - myslałam że się do siebie "upodobnią" a tu nic z tego nie chcą się zaczerwienić

Ogród Danuszy - odsłona 2 09:57, 01 sie 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Do góry
przed opadnięciem płatków Chopin



i w nowych pakach





Ogród Danuszy - odsłona 2 09:55, 01 sie 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Do góry
no porobiłam zaległości podczas moich nieobecności i złapałam w kadr co nieco







Ogród Danuszy - odsłona 2 09:53, 01 sie 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Do góry
arcobaleno napisał(a)
Ach - zapach lilii w ogrodzie - uwielbiam Ja na swoje czekam - stoją w pąkach - oporne są - ale przesadzałam niedawno, dlatego daję mi czas
Pięknie Ci wszystko kwitnie!
Pozdrawiam !


Marta wstawiam dla ciebie te wielkie lilie co tak pachna dzis zrobiłam zdjęcie niestety choc stałam na palcach by je złapac od środka(a mam 176) to i tak nie złapałam całych

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 09:45, 01 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
A teraz wieści z życia hosty Izago ( dla Wtajemniczonych )
Początkowy liść przestał zasychać, upał mu szkodził


i pojawiły się dwa małe zęby, jeszcze nie widać czy będą pasiaste



dzisiejsze zdjęcie - coś już widać, czyżby paseczki?



Moja pierwsza hortensja w ogródku. 09:41, 01 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Prace porządkowo- kancikowe idą powolutku, a ciagle nowe pomysły do głowy przychodzą





Mój ogród 09:37, 01 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Obok mojej działki oprócz jeziora są stawy. Tak naprawdę o około 18 godz wyglądało. Woda była właśnie taka jak na zdjęciach. Mieszka tam para łąbędzi.

Mój ogród 09:34, 01 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Wszystkim odwiedzających serdecznie pozdrawiam i dziękuje za odwiedziny w moim ogrodzie. Właśnie wybieram się z wnukiem do kina. Ja jestem kinomanką, od dziecka biegałam na poranki, a potem całe życie uwielbiałam kino. Chcę to zaszczepić mojemu wnukowi. Ale musiałam wejść na Ogrodowisko, a wieczorem poodwiedzam moje znajome ogrody.
Maju, ja zaczynam dopiero robić rabatę z przewagą traw, weźmiemy się za to z M już pod koniec sierpnia.
Mam jeszcze w ogrodzie takie trawki.
Turzyca ptasie łapki, którą podzieliłam, ładnie się rozrosła.

Turzyca "Carex morrawi "Silver Sceptre", też była podzielona i jej dzieci rosną w innych częściach ogrodu.

A teraz coś dla ciała
Maliny Polana, zapowiadają dobre plony.

Moje pierwsze w życiu pomidory - jest ich naprawdę sporo i niektóre całkiem duże.

Porzeczki oberwane, dżemy porobione, degustacja już była.







Zielony galimatias 09:33, 01 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Evchen napisał(a)
A u Justynki mówisz o tym zestawieniu z hortensjami czy z pęcherznicą?... Bo powiem Ci, że pęcherznica i anabelki (chyba) wyglądają super! Mam kalinę 2 sztuki, mogłabym to jakoś połączyć


Sorry, nie chciałam samego zdjęcia kopiować, bo dużo z tym zachodu a i nie wiedziałam, czy akceptujesz, by Ci do ogródka kamyki obce wrzucać

Tak, właśnie o ten zakątek pęcherznicy z kaliną i żurawką, bo pamiętałam, że masz pęcherznicę
O, to:


A ta Twoja żurawka to bardzo bordowa jest? Bo ta u Justi to taka zielono bordowa Purplecośtam

Cudnie szczere to dzięcię
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 09:32, 01 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
tengel27 napisał(a)


Ewo, jestem miło zaskoczona - nie widziałam tej rabaty wczesniej, albo mi jakoś umknęła...w tej mnogości pieknych zdjęć




boskie to zdjęcie! jest idealnie


Kapitalna rabata... patrzę i patrzę i napatrzeć się nie mogę...


Witam Tengel w moim ogródku i cieszę sie ,że sie podoba , pozdrawiam
Dla odmiany czas na zmiany... 09:30, 01 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
iwona100na napisał(a)

podobało mi się takie cuś od Sylwi ściągnięte- Wybacz kochana




to jest cudne
- nie wytrzymałam i musiałam skomentować hihi


no cudne , szkoda że nie moje

aleee, jeszcze wszystko przedemną
Mój mały raj na ziemi :) 09:21, 01 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
anula_wn napisał(a)
limka w porannym słońcu

miłego dnia wszystkim, ja dzisiaj z doskoku....muszę podziałać w ogrodzie, bo w weekend znów wyjazd (do Kubusiowa, ta dam ! )


No pięknie nas przywitałaś w sierpniu
I pozdrów Gosię ode mnie - bo jak wiemy od świata ona odcięta
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 09:16, 01 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Do góry
Sebek napisał(a)

Myślę o posadzeniu derenia aurea - zobacz na to połączenie - dereń aurea, cisy, hakone, konwalnik no i oczywiście werbena










O kurcze ale super!!!
Jazda niesamowita
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies