Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z gruszką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z gruszką

Laura 22:58, 28 lip 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
U mnie wszyscy juz śpią ja tylko zawstydzona swoją niewiedzą ogrodniczą czytam i czytam juz mi sie te wszystkie nazwy mylą - chyba sobie skombinuje podręczny notesik
Juz wiem dlaczego u mnie tylko cisy i bukszpany, poprostu niczego innego za bardzo nie znam
____________________
Ogród z gruszą
Kondzio 22:08, 29 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witaj swietne projekty nie moge sie doczekac co zrobisz czekam na fotki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Laura 22:56, 29 lip 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
no własnie co tu zrobić, hm...
____________________
Ogród z gruszą
Gardenarium 08:52, 30 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Laura napisał(a)


Ta prawa strona u góry może jest troszkę zbyt ścięta w porównaniu do lewej górnej, Zaokrągl ją troszkę. Buk może być, może Rohan Obelisk?

Wtedy Twoja wizualizacja części tarasowej ładnie wyjdzie

A tak jak patrzę dłużej to w ogóle bym zrobiła prawie koło na tej górze
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agnieszka_B 18:41, 31 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Witaj . Podglądam Twoje pomysły i dalej będę śledzić ten wątek. Mój ogród jest zupełnie inny - bardziej w stylu : chaos czy też "wieś hula wieś tańczy" czy tez " ogród baby jagi co ma chatkę na kurzej nóżce". Styl w którym tworzysz swój ogród jest dla mnie bardzo atrakcyjny, elegancki - lubię go , więc tym bardziej będę podglądać. Czy mogę zapytać jak blisko Rybnika mieszkasz - pytam z ciekawości , nie po żeby Cię najechać
____________________
zapach-ziemi
Laura 09:55, 01 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Dzięki Agnieszko za odwiedziny a czemu nie mogłabyś mnie kiedyś "najechać" właściwie mieszkam w Świerklanach czyli całkiem blisko Rybnika
____________________
Ogród z gruszą
Laura 10:13, 01 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
O kurcze, właśnie "coś" zjadło mi cały długi post ale jestem wkurzona
No nic trezba od początku.
____________________
Ogród z gruszą
Laura 10:26, 01 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Gardenarium napisał(a)



Ta prawa strona u góry może jest troszkę zbyt ścięta w porównaniu do lewej górnej, Zaokrągl ją troszkę. Buk może być, może Rohan Obelisk?

Wtedy Twoja wizualizacja części tarasowej ładnie wyjdzie

A tak jak patrzę dłużej to w ogóle bym zrobiła prawie koło na tej górze


dziękuje Danusiu za odwiedziny i podpowiedzi)
Mam pewne trudności z odróznieniem lewej strony od prawej i w ogóle organizacją przstrzenną- taki mózg więc wybaczcie jeśli od czasu do czasu pomylę się w kierunkach.
Danusiu, ta prawa strona jest dla mnie bardzo kłopotliwa gdyz musi biec tamtędy "szlak" od drzwi bocznych do garażu. Na dodatek ten róg to najlepsze miejsce na mały plac zabaw dla dzieci, bo jest widoczne z okien kuchni. Zupełnie nie wiem jak z tego wybrnąć...burzy mi to harmonię całej częsci tarasowej. A co myslisz na temat takiego pomysłu



z prawej strony żywopłocik trochę przesuniety by było miejsce dla dzieci i ewentualnie jakieś mało oficjalne przejście. Generalnie jednak przejscie do garażu wiodłoby przez taras i środkiem. Ładne to to ale nie wiem czy praktyczne.
Z tego co zrozumiałam widziałabys w miejscu dla dzieci koło.
____________________
Ogród z gruszą
Laura 20:00, 02 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Ciągle zastanawiam się nad tym cisowym żywopłotem... że trujący...wolno rośnie...no i drogi.
mam dstęp do takiego "wojtka" ciekawe jak długo czekałabym na gęsty żywpołot

____________________
Ogród z gruszą
Laura 20:01, 02 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Tymczasem dwutygodniowa trawa...



____________________
Ogród z gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies