Dwa światy
23:22, 26 lip 2012
Hanuś wiele radości w tych 'dwuch światach'
To jest hortensja bukietowa więc tnij wiosną, niezależnie od kwiatów. Nisko albo wysoko, jak chcesz. Jak przytniesz tylko troszkę to krzew będzie wyższy. Czytałam, że Danusia swoich w ogóle w tym roku nie cięła i rosną świetnie. Więc w sumie "róbta co chceta"
Widać kocimiętkę?
![]()
Dziś jest taka - kocham ją
![]()
![]()
Róże kwitną nawet nawet - nie wiedziałem, że mam tyle czerwonych
![]()