Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)
22:46, 21 lip 2012
Aniu ależ ona piękna
Ma smutne oczka.........
Dajecie jej tyle ciepła i miłości...........z każdym dnie będzie coraz lepiej.Niedługo zacznie być bardziej ufna
witam. zakupilam cisa na stożek, jednak jakis taki trochę rzadki jest. Pytanie czy jescze można go przyciać czy juz nie. Zależy mi, aby się zagęścił, jak dużo go przyciąć? Za jakies 2 tygodnie chcę go posadzic do gruntu.![]()
A u mnie był dziś gość w ogrodzie, psy go zwęszyły. Odbyła się bardzo długa sesja fotograficzna, a on pozował i pozował. Pokazał co potrafi robić swoim ciałkiem. Dziś nie mam czasu wklejać zdjęć, a mam ich sporo, więc tylko zajawkę u Ciebie Bogdziu wstawię, a jutro postaram się wybrać te najciekawsze i wstawię u siebie.
Pozdrawiam.
![]()
Żurawki mam nadzieję, że przetrwają
![]()
![]()
![]()
Jeszcze raz ostróżka
![]()
Moja "Luśka" - M nie lubi jak ją "przezywam" ale dla mnie to Lusia, Luśka badź Lucecita
![]()
Na razie jest przestraszona, boi się aparatu, generalnie cały czas jest czujna czy jej gdzieś nie zabieramu...teraz walczę o to, żeby nam zaufała na nowo...i myslę niestety, że na zakładzie była zastraszona, bo bardzo boi się podniesionego głosu, cała się kuli wtedy...moja biduleczka
Czerwieni się już jarzębina
![]()
Smagliczka
![]()