Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę
10:30, 01 gru 2021
Pięknie jest i chyba tak szybko nie zniknie bo mróz jest -3 choć zapowiadali plusowe. Młodszy się cieszy i wczoraj po kolacji zamiast piżamę poszedł ubrać buty, kurtkę i mówi że idzie bałwana robić. Myślałam że po 5minutach zmarznie i wróci ale niestety. Trzeba było iść pomóc bo bez zrobienia bałwana odmówił powrotu.