Prace trwają u mnie też. Miałam dzisiaj jechać na wieś, ale zrezygnowalam wilgotno i buro może jutro słonko wyjrzy zza chmur. Mam jeszcze trochę grabienia i róże okryć na tym finisz.
U mnie też jeszcze pojedyncze róże kwitną może jutro przytne do wazonu.
Chciałam zapytac jaka cegłę dajesz na te obwódki wygląda mi to na klinkier.
Elu, Kasiu, miło mi. Zwłaszcza jak z rana otrzymuję się porcję dobrych życzeń.
Wam też dużo dobrego i weekendowego odpoczynku na miarę Waszych zapotrzebowań. Odstres potrzebny każdemu w dzisiejszych czasach, żeby nie wpaść w szpony depresji.
Dziękuję i ściskam gdziekolwiek sie wybieracie na weekend.
Trochę zdjęć z czwartku. Nadal działam, dziś będzie sadzenie róż i jeszcze ostatnie byliny mi zostały. Cebulki, jak zdążę. Jeśli nie, to jutro, albo za tydzień.
Nowa jeszcze trochę do zrobi tu zostało, ale to już wiosną. Teraz za zimno i za mokro na układanie kostki. Ale może przedłożę jeszcze darninę na brakujący kawałek.
Ja to już na samym ogonie z życzeniami, ale dobrych życzeń nigdy nie za duzo
Wszystkiego dobrego zdrowia najwięcej i wszystkiego co sobie życzysz.
Pisałam już wcześniej, że jesteś na forum dużym autorytetem. Milka też tak twierdzi więc musisz się trzymać jak najdłużej aby nam doradzać w różnych sprawach.
Grażynko Twój klonik cudny!
Fajne porównania, dorodne już trawki. Ja w tym roku dokupiłam sporo różnych traw i już nie mogę doczekać się nowego sezonu...
Hmmm a może coś o lekko parasolotowatej budowie/pokroju? Zwłaszcza ta środkawa "na ścianie"? Może świdośliwa - kwitnie wiosna, ma pycha owoce i dość rzadkie liście więc dużo swiatła nie zabierze. A - i fajnie przebarwia się jesienią. No i jest tania. Wielopienna np?
Albo klon palmowy sango kaku [mój ukochany?!] ładny nawet w zimę bo ma takie czerwono-koralowe kolory gałązek, nawet tych najstarszych...
Czy miejsce w którym stoisz jest np siedziskiem, w sensie czy chciałabyś się przysłonić od drogi/wjazdu/od tego czerwonego domu? Widzę że obok jest wielkie drzewo ale sadzenie takich bardzo zwartych tak średnio mi się widzi.
Jeśli masz poduchy cisowe to zawsze możesz dodać tzw lizaki, czyli kulki na patyku.
zawsze z tyłu możesz dać hortensje lime light bądź fanila fraise albo inne które ci się podobją. jeśli ci się podobają....
Te cisy kolumnowe tam pasują jak kwiatek do korzucha....
A dziś sadziłam krokusy, które przysłała mi córka. Dużo ich - 150. Są mieszane i posadziłam w dwóch miejscach. Pod brzozą i przed kuchennym oknem. Już jestem ciekawa jak zakwitną.