Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Basieksp 08:29, 13 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10242
Alija napisał(a)
Wczoraj była piękna pogoda, więc w przerwach między grabieniem liści a zbieraniem liści pstryknęłam parę fotek w ogrodzie.



Fajnie, że pstryknęłaś, kilka zdjęć, bo te róże śliczne o tej porze szczególnie ta pierwsza mi się podoba
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 10:59, 14 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8741
Basieksp napisał(a)


Fajnie, że pstryknęłaś, kilka zdjęć, bo te róże śliczne o tej porze szczególnie ta pierwsza mi się podoba


Basiu! Kilka róż jeszcze kwitnie i to bardzo cieszy, bo to już ostatnie kwiaty w tym sezonie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Roocika 14:25, 14 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Róże w listopadzie to na prawdę miły bonus
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Marlenaa 15:38, 14 lis 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Drzewa porośnięte bluszczem wyglądają jak rzeźby. Piękne zdjęcia Pozdrawiam
____________________
krowy, staw i my
Alija 21:15, 14 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8741
Roocika napisał(a)
Róże w listopadzie to na prawdę miły bonus


Asiu! Tak, te ostatnie róże, kiedy w ogrodzie już prawie nic nie kwitnie, bardzo cieszą.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 21:16, 14 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8741
Marlenaa napisał(a)
Drzewa porośnięte bluszczem wyglądają jak rzeźby. Piękne zdjęcia Pozdrawiam


Marlena! Dziękuję. Też lubię drzewa porośnięte bluszczem, chociaż u mnie tego bluszczu
już jest w nadmiarze.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Rumianka 09:38, 15 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Z bluszczem czasem robi się nieciekawie. Kiedyś puściliśmy bluszcz na starą jabłonkę...Po kilku latach ją zjadł. Korzonki czepne były w nią tak wgryzione, że nie miała szans, pomimo, że bluszcz później już wywaliliśmy, ale już nie dała rady się odrodzić, marniała coraz bardziej, aż w końcu padła. Szkoda wielka, bo to było jedyne stare drzewo w ogrodzie i miałam do niego wyjątkowe przywiązanie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anabuko1 13:58, 15 lis 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Alija napisał(a)
Wczoraj była piękna pogoda, więc w przerwach między grabieniem liści a zbieraniem liści pstryknęłam parę fotek w ogrodzie.


no proszę jakie jeszcze te twoje listopadowe róże uroczę.Śliczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Martka 17:43, 15 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Alicjo, piękne róże, a że o tej porze roku - to cieszą podwójnie. Bodziszek to kolejny terminator czy zamierzasz ograniczać jakoś bluszcze? są klimatyczne, ale wcale nie takie niewinne..
Alija 15:22, 16 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8741
Rumianka napisał(a)
Z bluszczem czasem robi się nieciekawie. Kiedyś puściliśmy bluszcz na starą jabłonkę...Po kilku latach ją zjadł. Korzonki czepne były w nią tak wgryzione, że nie miała szans, pomimo, że bluszcz później już wywaliliśmy, ale już nie dała rady się odrodzić, marniała coraz bardziej, aż w końcu padła. Szkoda wielka, bo to było jedyne stare drzewo w ogrodzie i miałam do niego wyjątkowe przywiązanie...


Eliska! Tak właśnie jest z buszczem. Najpierw się czeka, bo rośnie powoli, a jak się już ukorzeni, to trudno za nim nadążyć. Ja w wielu miejscach już zaczynam go przycinać, bo potrafi wszystko zarosnąć.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies