Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowocześnie z różAnką :D 13:17, 21 cze 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Hej, ale miło ze pamietacie jeszcze o mnie
Tropikalne upały nas nawiedziły, trawnik w oplakanym stanie, irysy szybko przekwitly..ech co za rok
Kilka obrazków
Migawki z ogródka 13:11, 21 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Jola, busz prawdziwy. Porosło wszystko bez ładu i składu.

Tar powojniki uwielbiam, muszę im tylko lepsze podpory wykombinować, te które mam, podwyższyć. I ema trochę pogonić, niech zacznie robić te obiecane.

Kasia, no może i będzie dobrze, kiedyś.

Juzia, nie ma co na razie pokazywać. Wszystko w trakcie. A ja leżę i patrzę sobie o tak:
RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 12:52, 21 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Orlaja pięknie wygląda w takiej masie, nie potrafię oddać jej piękna





Czosnki Globemaster, kwitną długo.

BENJAMIN BRITTEN- Trudny do oddania kolor, Jeden kwiat mi się udało, to się chwalę
Sezon 2017 u Hanusi 12:40, 21 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Jolu, wczoraj wieczorem trochę odpuściło i nawet pokropiło. Ale dziś znów daje do wiwatu. Jest szansa, że od jutra będzie lżej. Wczoraj niespodzianie mogłam przed wieczorem podlać to i owo. Do jutra rana musi wytrzymać. Wszystko omdlałe.
Ja też. Moje szczęście, że mam jeden [pokój od południowego zachodu, ściany nagrzewają się pod wieczór, można wytrzymać.

W ogrodzie łatwiej cień znaleźć i wiatru trochę.

Ostatni irys z zacienionej.

Za drzwiami do ogrodu... 12:37, 21 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
anpi napisał(a)
Daria ta jaśniutko zielona trawa to hakone... All Gold. Przed nią mam posadzone szafirki i na zdjęciu nakładają się nasienniki i liście szafirków z "hakonką" Więc może wydało C się że to jakaś kwitnąca trawa!??? Zdjęcie robione w pozycji prawie leżącej
Tu masz zdjęcie z innej (wyższej) pozycji:

Tu same szafirki. Tak mi się podobają te nasienniki, że szkoda mi ich ścinać. Ale jak hakone zacznie je pochłaniać podczas wzrostu, to je wytnę

Łączki sama nie mogę się doczekać. Oprócz gotowej mieszanki wysiałam nasionka różnych jednorocznych które nazbierałam jesienią, z brzegu rosną bodziszki, z jednego boku dalie, wsadziłam tam też lawendy, kany i jakieś zbywające bylinki, nie wiem jak to wszystko da sobie radę, na pewno jest za gęsto, jeszcze widzę,że i tak wcisnęły się osty, skrzyp, trawki i różne chwaściki, które odbijają z niewybranych dokładnie korzonków, po glebogrezarkowaniu ugoru, który tam był wcześniej Ale wszelkie owady na pewno będą zadowolone z wszelkich kwiatków

Myślałam, że to może prosownica rozpierzchła... a jednak hakonka.
Nasienniki szafirków odróżniłam, bo też mam

Na łączce wszystkie chwaściki też są kwiatami pamiętaj, dozwolone


Słoneczny Ogród 12:31, 21 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Brzozowy raj 12:28, 21 cze 2021


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 451
Do góry
A dzisiaj takie piękności

Słoneczny Ogród 12:27, 21 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Płot i pergola są teraz w nowym kolorze brązu, widać sęki i to mi się podoba



Słoneczny Ogród 12:23, 21 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Po zdrapaniu farby, jeszcze przed malowaniem

Na gotowo


Słoneczny Ogród 12:20, 21 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Ostatnie dwa i pół tygodnia ciężkiej roboty...
Odnawiałam płot tarasowy i pergolę, zdzierałam impregnat do białego, do samego drewna.
Ciężko było,bo powierzchnia frezowata, pierwszy dzień płakałam , że to nie robota dla kobity ...

Potem było lepiej , a na koniec nie mogłam się doczekać kiedy wyjdę z wiertarką drapać płot




Małymi krokami-Ogród Wioli 12:12, 21 cze 2021


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)

Aż niemożliwe, że te hakonki tak szybko urosły.
Wiolu, czego się nie dotkniesz - zamieniasz w złoto.
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 12:12, 21 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Kasya napisał(a)
Lykefund, louise i gipsy



Twój aparat bardzo dobrze oddaje kolor Gipsy Moim, ona ciągle wychodzi czerwona
Lykkefund będzie jeszcze większym potworem
Te wysokie baty które teraz strzela do góry w przyszłym roku będą obsypane kwiatami
Basenu zazdroszczę, cieszę się ,że go wreszcie nam pokazałaś, pięknie jest u Ciebie
Kalina - Viburnum 12:09, 21 cze 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry
Dzięki Zbyszku. Obstawiam Cascade. Porównywałam zdjęcia z Instagrama szkółek Kurowscy. Krzew osiągnął już ok. 4m średnicy. Nie pozwalają mu się wykazać sąsiadujące iglaki, które miały chronić przed wschodnim wiatrem. Teraz najchętniej zabrałabym jabłoń Royal Beauty jesienią. Chodzi o to ujęcie.
W Kruklandii 12:01, 21 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Judith napisał(a)
Juzia, ale że 4.30??? Dla mnie byłoby to po 3 godzinach snu
Bardzo możliwe, ze powiem coś o czym doskonale wiesz - firletka swietnie sie trzyma w wazonie. Gdy sadziłam swoje jedna sie ułamała, wsadziłam do wazonu bez specjalnej nadziei i dobrze sie trzyma chyba piąty dzień!


No ja też tyle spałam, dlatego teraz oczy mi się same zamykają



Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 12:01, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Dzień dobry

Od jakiegoś czasu takie widoki rozpraszają mnie w drodze do przedszkola. Musiałam się zatrzymać i zrobić zdjęcia.
Miłkowo - sezon 2016-2022 11:57, 21 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
A to Irena

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:55, 21 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
antracyt napisał(a)
Sylwio, zaglądam regularnie i myślami jestem z Wami.
Róża od Ciebie zakwitła i już potroiła swoje rozmiary. Jest twarda jak Wy

To bardzo żywotna róża
Nasza też kwitnie i roztacza aromat

Ogród z koroną w tle 11:53, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Annna12 napisał(a)
I jeszcze na dobranoc, dzisiejsza wersja trzcinnika KF - zmierzyłam dziś wzrost - 160cm


Hmm, wielkie, idę moje zmierzyć
Ogród Małej Mi 2017 11:45, 21 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Marlenaa napisał(a)
A ja obrazki na dzień dobry miałam Zarośnięty ogród śliczny jest. Miłego dnia życzę


Ogród Małej Mi 2017 11:44, 21 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)
Może i zarasta ale jak pieknie
I jak pieknie roze się odbudowały po zimie…..


Moje róże po zimie nie ucierpiały, chociaż nie kopczykowałam ani jednej. W zasadzie tylko jedna sie wysypała i to nie do końca. Ale ona tak elegantka delikatna. I rośnie ogromna, wiec i tak wylatuje.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies