Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

ElzbietaFranka 15:17, 15 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Aniu pięknie. Nie wiem która to Ania i Ania bo się nie doczytalam że wpisów. Moim zdaniem i twoje i innym okiem to piękne ujęcia.
Jak coś pięknego to zawsze fotka się uda. Jednak w realiów żadna fotka nie zastąpi. Biel z zielenią przepięknie to wygląda.

Pozdrawiam z upalnej Wawy
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
malgorzata_s... 22:44, 20 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Aniu wpadam po przerwie i widzę że Anie mi się dwoją Super że spotkania wracają a ogród jak zawsze magiczny
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
SlonecznyOgrod 12:37, 21 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
anpi napisał(a)
Daria ta jaśniutko zielona trawa to hakone... All Gold. Przed nią mam posadzone szafirki i na zdjęciu nakładają się nasienniki i liście szafirków z "hakonką" Więc może wydało C się że to jakaś kwitnąca trawa!??? Zdjęcie robione w pozycji prawie leżącej
Tu masz zdjęcie z innej (wyższej) pozycji:

Tu same szafirki. Tak mi się podobają te nasienniki, że szkoda mi ich ścinać. Ale jak hakone zacznie je pochłaniać podczas wzrostu, to je wytnę

Łączki sama nie mogę się doczekać. Oprócz gotowej mieszanki wysiałam nasionka różnych jednorocznych które nazbierałam jesienią, z brzegu rosną bodziszki, z jednego boku dalie, wsadziłam tam też lawendy, kany i jakieś zbywające bylinki, nie wiem jak to wszystko da sobie radę, na pewno jest za gęsto, jeszcze widzę,że i tak wcisnęły się osty, skrzyp, trawki i różne chwaściki, które odbijają z niewybranych dokładnie korzonków, po glebogrezarkowaniu ugoru, który tam był wcześniej Ale wszelkie owady na pewno będą zadowolone z wszelkich kwiatków

Myślałam, że to może prosownica rozpierzchła... a jednak hakonka.
Nasienniki szafirków odróżniłam, bo też mam

Na łączce wszystkie chwaściki też są kwiatami pamiętaj, dozwolone


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Basieksp 23:11, 21 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
agapant napisał(a)
Ja również dziękuję za miły czas.
Moje zdjęcie to ogród Ani oczami mojej 8 letniej córki.


No powiem, podoba mi się, zupełnie inne spojrzenie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
basia3012 23:51, 23 cze 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Aniu, ależ piękne te ramki okienne z lustrem. Super, nastrojowe. Bardzo mi się podobają.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Agatorek 00:20, 24 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Świetnie te nowe spojrzenia na ogród. Bujnie i pięknie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
anpi 13:10, 24 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
MiluniaB napisał(a)
Pierwszy raz widzę różowe maki - piękne

To wieloletnie Kępa się ciągle rozrasta
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:29, 24 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
jolanka napisał(a)
A to lisek chytrusek. Przyszedł pozwiedzać ogród
Aniu, ogród piękny jak zawsze, kolorowy, wypielęgnowany, tym razem pokazany oczami dziewczyn, super
Ściskam Was serdecznie.

Mam trochę zaległości w dodawaniu zdjęć, dobrze,że Ania - Anabuko zawsze w gotowości
Jolanko, jak będziesz gdzieś w naszych stronach to wpadnij na kawę, albo coś chłodnego...- skwar niemiłosierny ostatnio Na tarasie dziś mam 35 st., to nie wiem ile w słońcu. W domu mam dziś też ciepłą robotę- smażę dżem truskawkowy, gotuję i zlewam do słoiczków sok. W całym domu pachnie truskawkami


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:51, 24 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Magleska napisał(a)
Aniu
fajne spotkanko

a Twój ogród cudowny ,piękny ,kolorowy ,bujny po prostu zjawiskowy

Jak miło.... Madziu, wiesz, że mój ogród czeka na Ciebie i ja oczywiście!
Macierzanka od Ciebie panoszy się wszędzie, ciągle ją dzielę, gdzieś sadzę, fajnie wygląda też w donicach



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 14:12, 24 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
ElzbietaFranka napisał(a)
Aniu pięknie. Nie wiem która to Ania i Ania bo się nie doczytalam że wpisów. Moim zdaniem i twoje i innym okiem to piękne ujęcia.
Jak coś pięknego to zawsze fotka się uda. Jednak w realiów żadna fotka nie zastąpi. Biel z zielenią przepięknie to wygląda.

Pozdrawiam z upalnej Wawy

Elu, nic nie stoi na przeszkodzie, by zobaczyć mój ogród w realu Zróbcie sobie rodzinną wycieczkę wycieczkę w nasze strony Roztocze jest piękne i nad Białym jeziorem, zdrowy mikroklimat A my pomiędzy Zaciszny zakątek w mieście Ducha Bielucha z kredowych podziemi



Na trasie takie częste widoki

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies