Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kaszubskie piaski 12:00, 16 cze 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 664
Do góry


Witajcie po zimowej przerwie. Kaszubskie piaski spały snem zimowym a ja tęskniłam za wiosną i wyjazdami na działkę. Dopiero od maja były warunki na weekendowe ogrodowanie.

Parę mgnień wiosny:







Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 11:53, 16 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
A to Souvenir du dr Jamain, rosnący w ciemnym dość kącie

Munstead Wood

Minerva
Ogrodowe wariacje 11:39, 16 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Wiaan napisał(a)
Różanka jest obecnie moją ulubioną rabatą, potrzebny był mi busz w tych prostych nasadzeniach, aż mi się buzia do niej uśmiecha gwiazdy to stipy na tą chwilę ale jak pokażą się kwiaty... szalwia Deep Blue na przodzie to był jednak dobry wybór a tak się jej obawiałam tutaj.

Mirella teraz rozumiem dlaczego tak lubisz różaną u siebie



Bardzo ladnie sie zapowiada Lekki busz juz jest. Co bedzie kwitlo, jak roze beda mialy przerwe a szalwie zetniesz po kwitnieniu? Czy wolisz taki przejsciowy spokoj?
Migawki z ogródka 11:33, 16 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
tulucy napisał(a)
Lykke... Veilchenblau jeszcze w pąkach.




Nie poznaję Twojego ogrodu

Co za przestrzeń! Jak zakwitną te róże to będzie zjawiskowo

Psa poluje na kota?


Nawet w takim kiepskim roku masz bardzo okazałe warzywa
Zieleń, drewno i antracyt 11:29, 16 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Kocimiętka i róża dziękują za słowa uznania

A teraz królowa czerwcowego kwitnienia Pachnie tak jak wygląda, niezbyt nachalnie, lekko owocowo, w masie intensywnie

Znowu na wsi 11:26, 16 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Joku napisał(a)
Pozdrawiam poniedziałkowo. W załączniku piękne kwiaty powojnika Stefan Franczak



Klasyka, najpiękniejsza z pięknych Zaczynam się domyślać, dlaczego u mnie nie gwiazdorzą powojniki. Potrzebują lżejszej ziemi, długo brałam szczypty z doniczek od Ciebie w palce. Nie lubię gliny!
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 11:16, 16 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mam ten jeszcze

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 11:10, 16 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
galgAsia napisał(a)
Powojniki wszystkie piękne, ale te dwa mnie złapały za serce
Zdradź ich imiona, nazwiska, adresy Pliiis

Proszę, ale powojnikow mam tyle ze wiekszosci nazw nie pamietam juz
Bylinowych to juz zupełnie
Ale mam vyvian mój ulubiony mam 3 najstarszy ma 6 lat
Drugi nie ma kartki
Ogrodowe marzenie Mrokasi 10:47, 16 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
mrokasia napisał(a)


No to frontowa dla Cię. Nie wygląda tak jak powinna bo brakuje tych szałwii ale tam gdzie szałwia jest - jest fajnie .




A grabów nie tnę tak naprawdę bo trochę nie ma czego ciąć. Ten pierwszy, bardziej puchaty podoba mi się taki jaki jest, jest taki akurat. Ten drugi jest baaardzo nieforemny i tu nawet nie ma czego przyciąć bo jest szczupły i ma sporo dziur. Zresztą widać na zdjęciach - jak go orzytnę to zostanie chudy, łysy badyl. Czekam aż się trochę zabuduje.

Ale czad! Boska frontowa gęstwina koleżanko Kasiu!!!
Ogrodowe marzenie Mrokasi 10:45, 16 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
mrokasia napisał(a)
No, to teraz Jola w opałach. Ale sama się prosiła. Jak można aż nie wierzyć w swoje ogrodowe koleżanki! .

Właśnie siadłam sobie na chwilkę pod altanką. Lubię ten fragmencik .

O jaki piękny zakątek! Te żurawie są extra! Uwielbiam je
W ogródku Martki 10:20, 16 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Ewo, solo tak, ale klony cudownie wyglądają też w swoim towarzystwie, znasz ogród Jana… Wokół domu od zachodniej strony mam już kilka klonów i ten mi bardzo dobrze „domyka” rabatę z klonami. Nie znalazłam lepszej miejscówki. Poza tym ten ma pokroj zwarty, dość kolumnowy, gęsty. Shirasawum ma więcej szaleństwa. Będą się uzupełniały. 2 m odległości. Z drugiej strony tak:
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 10:13, 16 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Kasya napisał(a)
Kolejne powojnik się otwierają
Powojniki wszystkie piękne, ale te dwa mnie złapały za serce
Zdradź ich imiona, nazwiska, adresy Pliiis
Ogrodowe marzenie Mrokasi 10:11, 16 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
mrokasia napisał(a)
Właśnie siadłam sobie na chwilkę pod altanką. Lubię ten fragmencik .
A wiesz, że wcale Ci się nie dziwię Wcale a wcale. Też bym lubiła
W ogródku Martki 09:56, 16 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
A oto dowody powyższego od rana działam:

Oraz ustawiam się z nowymi nasadzeniami wokół klona Skeeters Broom. Tu chyba będzie nieźle, w bliskim sąsiedztwie Shirasawy Aureum.
Wszystkiego po trochu 09:20, 16 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Pewnie, że się skuszę
Przez moment sądziłam, że to piwonia w moim ulubionym typie.
Rozpoczyna się drugi spektakl

mirkaka napisał(a)


Widzę dzwonki płożące, jakie mają warunki?
Zastanawiam się co robię nie tak, bo marnieje mi ostatni z dzwonków.
Czy nawozisz bodziszki?
Spełnione marzenia 09:03, 16 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 634
Do góry
Szałwia



Na wąskiej rabatce wzdłuż drogi tez zmiany



Krwawnik



Niezawodna róża uetersen ( chyba tak się to pisze ) kiedy ją sadziłam dwa lata temu ledwo wystawała spod kory




Miłkowo - sezon 2016-2022 08:44, 16 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Milka napisał(a)
w końcu łysej trawy nie ma




Wszędzie pięknie.
A ta ta aleja traw wygląda bardzo urokliwie
Dębowe zakątki 08:42, 16 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Ogródkowe perypetie:) 08:42, 16 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
abiko napisał(a)


Pięknie
Ogrodowe marzenie Mrokasi 08:41, 16 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
mrokasia napisał(a)
No, to teraz Jola w opałach. Ale sama się prosiła. Jak można aż nie wierzyć w swoje ogrodowe koleżanki! .

Właśnie siadłam sobie na chwilkę pod altanką. Lubię ten fragmencik .


Nie przepadam za ogrodowymi dekoaracjami, ale te czaple są po prostu cudowne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies