Witajcie po zimowej przerwie. Kaszubskie piaski spały snem zimowym a ja tęskniłam za wiosną i wyjazdami na działkę. Dopiero od maja były warunki na weekendowe ogrodowanie.
Bardzo ladnie sie zapowiada Lekki busz juz jest. Co bedzie kwitlo, jak roze beda mialy przerwe a szalwie zetniesz po kwitnieniu? Czy wolisz taki przejsciowy spokoj?
Klasyka, najpiękniejsza z pięknych Zaczynam się domyślać, dlaczego u mnie nie gwiazdorzą powojniki. Potrzebują lżejszej ziemi, długo brałam szczypty z doniczek od Ciebie w palce. Nie lubię gliny!
Proszę, ale powojnikow mam tyle ze wiekszosci nazw nie pamietam juz
Bylinowych to juz zupełnie
Ale mam vyvian mój ulubiony mam 3 najstarszy ma 6 lat
Drugi nie ma kartki
Ewo, solo tak, ale klony cudownie wyglądają też w swoim towarzystwie, znasz ogród Jana… Wokół domu od zachodniej strony mam już kilka klonów i ten mi bardzo dobrze „domyka” rabatę z klonami. Nie znalazłam lepszej miejscówki. Poza tym ten ma pokroj zwarty, dość kolumnowy, gęsty. Shirasawum ma więcej szaleństwa. Będą się uzupełniały. 2 m odległości. Z drugiej strony tak:
A oto dowody powyższego od rana działam:
Oraz ustawiam się z nowymi nasadzeniami wokół klona Skeeters Broom. Tu chyba będzie nieźle, w bliskim sąsiedztwie Shirasawy Aureum.