Ranczo Szmaragdowa Dolina II
22:54, 15 cze 2021
Ja krzewuszkom co roku w marcu wycinam przy ziemi gałęzie na których kwitły w ubiegłym sezonie, to łatwe bo z reguły nasienniki mają, a nie ma jeszcze liści więc widać co ciąć. W tym roku na dużym ogrodzie to będzie najokazalsza róża....
no może jeszcze pomarszczone bo też się szybko zebrały po gradzie z drugimi kwiatami
pierwszych miały masę
miałam robić do słoików, nie zdążyłam, a teraz już nie będzie czasu...
praktycznie żywopłotem z tych róż i drzewami kończy się nasz ogród