Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród do odnowy 18:31, 12 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Sprawdziły się prognozy i od nocy pada co jakiś czas, teraz leje. Już co wyższe rośliny zaczynają leżeć plackiem.

Jednak woda bardzo potrzebna


Jestem po drugiej dawce i na razie jest dobrze





znowu żeleźniaki nie kwitną ani zółty ani fioletowy, oba poszły w liście

Działeczka Asi :) 18:21, 12 cze 2021


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Pierwsze truskaweczki



Ogród Basi i Romka 18:19, 12 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13742
Do góry
mirkaka napisał(a)


Co to za róża, już w pełnym rozkwicie?
Ten irys jest cudny, ja też zapisuję się w kolejkę jak już będziesz ich mieć tyle że zaczniesz wywalać


Ten irys już w tym roku będę rozsadzać mogę podesłać on ma bardziej taki kolor, tak trochę jakby w brąz wpadał, nie mogę tak dokładnie wychwycić jego koloru, ale jest bardzo ładny, przez kilka sezonów podziwiałam go u sąsiadki, raz poprosiłam i sąsiad całą kępę mi dał a róża taka trochę dzika ale ładnie i mocno pachnie
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:18, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
czerwcowe kolory c.d.

]







Funkie - Hosta 18:17, 12 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
mix










Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 18:15, 12 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14148
Do góry
Przerwa w opadach była na szczęście krótka .

A tymczasem jest... Pachnie wakacjami, wolnością i swobodą



Kolejne czekają w kolejce
Działka prawie w Borach Tucholskich 18:11, 12 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Basiek strach się bać




nutkajski Pendula, świerk Glauca Pendula, serbski Pendula Bruns..................serbski Pendula Graben wymaga pilnie wsparcia


Zieleń, drewno i antracyt 17:56, 12 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
inka74 napisał(a)
Piękny mak. Mam identyczny mój miał być biały. Przez dwa lata nie raczył zakwitnąć. Teraz dopiero 3 kwiatki wypuścił. Róż kwitnących zazdroszczę. Moje dopiero w pąkach.

Mój też w zeszłym roku nie kwitł, w tym ma kwiatów sporo.
Większość róż mam jeszcze w pąkach i piwonie też czekają. Babcina jest bardzo blisko.

Glina i zielsko 17:49, 12 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13845
Do góry
Jednak bedą buki i hortensje silver dollar.
Siostra pomogła i przekopałyśmy z zielska kawał ziemi.
Posadzone buki na przemian z hortensjami .
Sadzonki hortek malutkie z wiosennego szalu zakupowego z biedry.
Na poczatku i na koncu rabatki bukowej w celu symbolicznego oddzielenia rabaty od tui posadziłam trawy pampasowe bo tylke te ruszyly z zakupionych różnych w necie w marcu.

Zdjecie robocze bo wygonił nas deszcz. Robota szla dobrze ale do 13
bylam w pracy wiec plan nie zostal zrealizowany z powodu deszczu.
Nie skonczyłyśmy kopać pod róże.
Wiec moje pięknosci nadal w doniczkach.

W workach po ziemi i korze jest perz i inne ziele



Jutro ciag dalszy roboty jesli nie bedzie deszczu.
Ogród pod lasem 17:02, 12 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry








Ogród pod lasem 17:01, 12 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Nikt mnie nie pyta co słychać, więc powiem Wam, że okay Zazieleniło się









Ogród Basi i Romka 16:59, 12 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Do góry






Co to za róża, już w pełnym rozkwicie?
Ten irys jest cudny, ja też zapisuję się w kolejkę jak już będziesz ich mieć tyle że zaczniesz wywalać
Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień 16:44, 12 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Zajaweczka
Biforek i afterek


Cały domek ci rozwalili a ty się cieszysz
Miłkowo - sezon 2016-2022 16:34, 12 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry

Madame Plantier jest boska i ma zapach starych róż, kwitnie raz, po kwitnieniu mocna cięcie



Namierzam babcię, moja już też kwitnie, jak zrobię zdjęcia to podejrzysz i porównamy

Ona jest jaka ? Krzaczasta? A płatki się szybko osypują, bo tak kojarzą mi się te babcine róże?
Miłkowo - sezon 2016-2022 16:29, 12 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Milka napisał(a)

Ha ha
Właśnie grzmi, zawierucha straszna, oby nie było gradu
U ciebie podobny klimat Dario.

Alchymist spodobał mi się u Kindzi, u niej już nie ma, a mój ma 4m, mąż prowadzi je po pniu drzew; cięcie było słabe, bo co wysoko nie sięgałam, tylko, co niżej; jednak jej to nie zaszkodziło i kwiecia pełno na górze i niżej, teraz początek. Sfociłam z każdej strony, aby ją tobie zobrazować.
na górze

dół co cięty

z boku


Oj dziękuję Ci bardzo za zobrazowanie Alchymist, masz mnóstwo pąków to faktycznie początek. Ta odmiana jest cudna

No właśnie gdzieś ją widziałam a to możliwe, że u Kindzi na siatce a potem pomyliłam i Mirki się pytałam o nią Co się z nią stało u Kindzi?




Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 16:28, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Wow! Jaka piękna irysowa rabata! Żeby nie to, że mam już piwoniową, a formuję liliowcową, natychmiast Irysy poszłyby na wspólną rabatę, ale może jeszcze się namyślę i przy liliowcach miejsce znajdę.


Gratuluję. Zawsze to wygodniej współnie roślinki pielęgnować.
Haniu już miałam z irysów zrezygnować, leżały wykopane na trawniku, a moj eM wytyczył nową rabatę, przekopał i wszystkie posadził. tak więc irysy pozostały

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 16:16, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 16:15, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry








Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 16:14, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 16:14, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies