Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród... 11:32, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry
Na drugiej rabacie też czosnkowo




Małymi krokami-Ogród Wioli 11:30, 05 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
mmonnicca_mK napisał(a)
Wiola nie mogę wyjść z podziwu jak Ci wszystko bujnie porosło, pokażesz swoje rdesty? Bom ciekawa jak wyglądają w czerwcu, po niedzieli będę sadzić fat domino za Twoją sprawą


Warto było się pomęczyć w przygotowaniu gleby
Rdesty są super,mam 2 odmiany...

Blackfield...


NN
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 11:29, 05 cze 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
szukaj koniecznie, ona ma takie piekne pelne kwiaty, u mnie jeszcze nie za duzo tych kwiatow ale rosnie wiec bedzie coraz wieej.
Na pewno kupie kolejne lilaki

a dzis bylam w szkolce, wpawdzie drzew i krzewow ale bylin mieli dosc duzy wybor. Ceny calkiem fajne wiec odkupilam im dwa kartony

pozniej napisze co tam mam, teraz lece sadzic

Ogród... 11:28, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry






Ogród... 11:20, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry






Ogród... 11:08, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry
Kwitną chabry









Ogród... 10:58, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry






Ogród... 10:55, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry




Beżykwiaty już przekwitają



Ogród... 10:48, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry
Pomponiki pokazała kalina


Kwitną orliki, u mnie przewaga fioletowych,





Gdzieniegdzie białe.

Ogród... 10:42, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry
Witam serdecznie. w ogrodzie prym wiodą czosnki.








Ogród długi 10:39, 05 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry
Joann napisał(a)
Kupiłam ostatnimi czasy sześć dereni: trzy Elegantissima (z lewej) i trzy Ivory Halo (z prawej).


Elegantissima dorasta do 3 m wysokości i podobnej lub większej szerokości. Pędy wzniesione, dolne gałęzie pokładają się na ziemi.
Ivory Halo dorasta do 1,5 m wzwyż i wszerz. Początkowo rośnie kuliście, później jest płaskokulisty.

Planuję wsadzić Ivory Halo przy tujach na końcu działki, Elegantissima przy ścianie garażu w cieniu. Tego pokładania się trochę obawiam, ale zaryzykuję. Ten rok zaliczam do eksperymentalnych

Nawet pojedynczy taki dereń dorosłych rozmiarów to ogromna roślina, mimo, że tnę co roku. Nie wiem czy zdecydowałabym się na tyle szt na takiej powierzchni. Początkowo będzie ładnie, ale derenie mega szybko rosną jak im stanowisko spasuje i za kilka lat możesz mieć krzaczowisko z dereni, a dołóż do tego, że prawie każda gałązka dotykająca ziemi wypuszcza korzenie...
Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 10:21, 05 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
nyna76 napisał(a)
Przechowalnik pęka w szwach, doszła jeszcze kocimiętka Persian Blue

Lilie przezimowały na dworze w donicy. Wepchnę je tam, gdzie chwilowo nie ma żadnego koloru


.


To szmaragdy maja takie ładne nóżki ? Kiedyś będę musiała swoim odsłonić
Miłkowo - sezon 2016-2022 10:06, 05 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Miałam taki okaz w poprzednim ogrodzie i nie zdążyłam zabrać .
Zazdroszczę zapachu.
Zdjęcia rodzinne mega zwariowane tak trzymać.
Mam nadzieje że nic mi nagle nie wypadnie i spotkamy się u Danusi

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:59, 05 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Roseum elegance

Nova zembla

Goldkrone

Fabiola

Catawbience grandiflorum

Marie forty
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:58, 05 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:57, 05 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Pachnacy poranek po deszczu
Szkoda ze nie ma słońca




Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:35, 05 cze 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Pąki u rodka które stanęły w miejscu rozwinęły się ale cały krzak wyglada jakby go ktoś kijem poobijał .Kwiatki sa mniej liczne i nie tworzą kulki .


[
Ogród Basi i Romka 09:33, 05 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13742
Do góry
A wczoraj mieliśmy takiego nieproszonego gościa dobrze , że Aza była na dworze i nie mogła go złapać próbowała z drugiej strony szyby
Zrobiłam obchód po ogrodzie i więcej na szczęście ich nie znalazłam




Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 09:30, 05 cze 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)


chyba moj najpiekniejszy ma do tego takie piekne ciemne listki. Chociaz od Miry 'Cappucino' tez mi sie bardzo podoba (ale nie kwitnie jeszcze

Lilak 'purple sensation'


'Krasawica Moskwy' juz przekwita


dwa nie zakwitly jeszcze a ten starszy pospolity, kwitl jak zwariowany i pachnial na caly ogrod





Izo bzy cudne dostałam bzika na punkcie bzów ....Krasawicy nie mam ,szukam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies